Nový deníček na akci The Order: 1886 o herním enginu
novinka•čtvrtek 5. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
fórum
Think before you sleep
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (45)
MARTASLJ aj GTAV bol po dvoch dnoch plny bazar.Kazdy kto kupuje ORDER vie do coho ide.Nema multak a ratam ze do tyzdna sa bude dat aj splatinovat.Takze ano bude urcite v bazaroch v hojnom pocte ale aj preto ze sa ho preda kvantum kopii a nie vsetci si hry odkladame do policky.[s1]
Ako vidím, stačí že je dačo Playstation Only a už je to automaticky 10/10[s6]
"zbitocne" [s6]
Dakujem vsetkym z nasho batalionu za pozitivne komentare! :D, v praci nemozem moc pisat tak mi to trochu trvalo :)
Jo a vojine Oplane nehadajte sa tam! :D, kazdy Xbot na pravo na svuj nazor, aj ked vsetci vieme, ze je to z pravidla vzdy ten zly a mylny nazor...:D ale tak hrube nadavky a vyhrazanie sa neni uplne ten styl, ktorym sa nasa nad-strana DOBRA vyznacuje :)
Souny [s7] and peace [s7][s16]
Achtung xbot!
Aligátor je už riadne vygumovaný zo SONY hypu, že má také stavy...Táto hra bude v bazaroch tak do týždňa [s6]
Aligator tvoje slova vytesat do kamena!
Aligator: Tvůj příspěvek mě fakt dostal. Jeden z nejlepších za poslední dny , který je hezky řečen od srdce.[s6]
Máš u mě palec nahoru.
Aligator: trestny batalion hrdych Sony ovec LOL! [s6]
[s6]
Aligator, soky: Díky kluci za zpříjemnění pracovního dopoledne. :-)
Adusa je jen křehká žena a podlehla lživým informacím a závisti.. Budiž ji odpuštěno :) link
Za 5h to nedohrajes, byl to pouze usek mezi prvni a posledni ziskanou trofeji. To neznamena ze hra ma jen 5h proboha :/ Ja se taky tesim, vahal jsem jestli ted koupit TombRaidera nebo The Order ale stejnak asi dopadnou oboje, protoze ty ukazky jsou skvele a doufam ze to eso v rukavu bude nejaky super pribeh! ;)
(prebieham okolo vas na koni, pozeram sa vam do oci a kricim)
Priatelia! Bratia! Nepriatel je silny, pouziva nekale zbrane, nestiti sa klamat, podplacat, urazat a zavadzat.....
(na pozadi sa pri zmienke o nepriatelovi neuveritelne zablyzka a hluk z hromov rozvybruje celu zem)
Mozno, mozno raz nas tieto povidacky a nekale praktiky odradia.....Mozno svoju predobjednavku nekedy zrusime.......
Mozno sa raz nechame zastrasit.....
Nieco Vam ale bratia poviem... DNESKA TO NEBUDE!!!!!!!! Sme na to trenovani, sme slini!! My ostaneme v lesklej zbroji az do konca! Dajme nepriatelovi pocitit co to znamena trestny batalion hrdych Sony ovec!!!!!!!!!
(v buracajucich hromoch a silnom dazdi vsetci zarevu tak, ze spartania by sa z toho posrali)
Hura Hura Hura! DO BOJAAAAAAAAAAA 20.februara!!!
Souny [s7][s6]
Nádhera.Už se těším.Předobjednávku už mám asi 4 měsíce.Jen víc takových her.
No tak teda tuctová strieľačka na 5 hodín...Takže 4 hodiny cutscény a tá hodina len QTE a end....toto bude prúser jak hovado......
Adusko ja si myslim ze uz mas dost zkusenosti s hrama abys poznala dobrou hru . Prece nebudes verit ze hra bude trvat 5h . Mluvi se o 10-12 h a ver ze nam co se radi kochame to zabere 2x tolik . Po zkouknuti toho denicku musim rict , ze Ready At Dawn predvadi skvelou praci - no ja se tesim jeste vic ... No je to samozrejmne tvoje rozhonuti obednavku jsi zrusila a pockas si - proc ne na tom nic neni spatneho , ale mozna si malinko kazis tu naladu - atmosferu natesenost z prichodu nove hry ktera dle meho nazoru vypada bombasticky [s11][s6] PS: I mistni boss ti potvrzuje , ze se neni ceho bat - tomu chytrakovi co tvrdi 5h bych kopl do k_li [s6]
Čím dál víc se na to těším :)
Gmok4 řekl někdo, kdo hodnotí hry 1/10 bez ohledu na jejich kvality/nekvality (South Park: The Stick of Truth, Journey, Driveclub, AC:Unity) ...
Edit: myšleno ke komentáři o odzkoušení hry
hru mám předobjednánu v limitované verzi !!! už jen 14 dní, neskutečně se těším !!![s7][s6]a vytrolujte tady ty ubožáky co se jim pořád něco nelíbí,vždyť je to hnus velebnosti ![s10]
Už som to zrušila, počkám keď to zlacnie...zatiaľ nikto ma nepresvedčil že to tak nieje.
Z těch ukázek mi opět spadla brada... Sice se mi zdá trochu kostrbatější mimika postav, ale jinak to je neskutečný... nebo vlastně skutečný.
Adusa neblazni,i Demons jde probehnout za hodinu nebo taky za 20[s1]
ZA 5 hodin to nedohraješ ani na easy na druhý nebo třetí průchod
Taky pořád nevím.. jako hru bych moc něchtěl ale naskytla se mi příležitost limitky s dodáním až do domu v den vydání za moooc pěknou cenu, tak asi neodolám :D Nevíte kdy se začnou objevovat recenze..?
Dohrani TLoU na poprve mi trvalo 25hod čisteho hraciho času, hral jsem to tyden a verim, že i u tehle hry si to užiju na max a doba hrani se prodlouži, jak se znam. ADUSA Nekdo vypusti nejakej vyplod a ty jdeš rušit predobjednavku, hele, ja to mam predobjednano na store už 153dnu, od kdy se tam objevil pre-order a nezrušim to, i kdyby SONY nakourila dvojnasobnou cenu [s14]
FC4 se taky da dohrat za 15 minut a co? [s14]
adusa:Nemá cenu tuto super hru rušit nevěř tomu co čteš, kdybych já všemu věřil tak asi nemám žádnou hru
Pri mojom pomalom hrani aj keby to bolo 5hod ja to dam za 10hod takze spokojnost.Chcem ju spravit na platinu takze dufam aj v 15-20hod hrania.Urcite sa ale najdu speedruneri co to daju aj za 3hodki.[s1]
adusa > Samozrejme to je Tvoje rozhodnutie a ak si si nie ista zrus to, ale povedal by som, ze presne toto co chces spravit je cielom tychto neoverenych "hate" sprav.
Chris tak to je zatial neiste. Mam tu hru predobjednanu ale po tejto sprave ju asi zrusim...
adusa > to je klasicka hate kampan proti Sony, podobne to bolo onehnda aj s KZ3-kou na Ps3 (tam sa tusim hovorilo o 3.5hodinach alebo tak nejako) a celkovo sa to objavuje stale v roznych variaciach pred vydanim Sony exkluzivnych hier. Vzdy to niekto prejde speedrunom na easy bez cut scen, este prezenie ten cas, a potom sa to na neserioznejsich weboch vydava ako overena senzacia.
Klasika. Samozrejme stat sa to moze, ale dost o tom pochybujem, nakolko hovorim, u KZ3ky to bolo presne to iste a nakoniec ta kampan bola uplne normalne dlha.