Nový deníček hry The Order: 1886 představuje děsivého nepřítele

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (13)
A už sem myslel že FETBAZZz má zaracha že neperlí ,ale už je zde ten
MSprd.elol.zal tak si užívejte jeho PERLY[s15]
Gmok4 Ještě pár novejch záběrů a koupí to za plnou cenu v den vydání [s6]
Martinrush v předešlém článku na tuto hru psal že by tenhle tupotunel nehrál! A najednou by ho za 200kč hrál.[s6] Jestli tahle hra bude tupotunel tak ty tam hravě zabloudíš.Raději si zahrej otevřený svět (OW) který právě hraješ Killzone,Wolfestain atd.
kontrolní otázka: Jestli pak víte kolik tupců se vleze do takového tupotunelu?
Já to nevím ale o jednom tupci bych věděl.[s6]
At už se mi tato skvělá hra točí v mechanice[s16]
Kostej-cz : Plně s tebou souhlasím[s14]
Ten vlkodlak je fakt hnusnej, bojím[s13][s6]
Moje ocekavani se jen stupnuje - ta hra ma vsechno co mam rad : filmove podani s paradni grafikou , bullet time - ten zeru v kazde hre xD , pribeh , atmosferu, hratelnost , emoce a hlavne vlkodlaky ! [s16] Pecka hra , kterou se snazi dute hlavy shodit - hmmm nemaji "SANCi " !!! [s16] The Order 1886 [s7]
No tak to je presne ten typ hry pre ktorý sa oplati byť majiteľom ps4...a keď to vyjde mnohý si ps4 kupia...ano ps hry boli a budu vzdy originálne a som rad ye som majitel ps4 a na hru sa velmo tešim...ma obrovský potencial aj keď mnohý ju odpisujú...only ps4 ;)
ty vole to vypadá mocně ten gameplay na konci
tak na tohle jsem přesně čekal [s16] až se zase tady někdo "vytasí" s tunelem..
klobouk dolů...
Je vidět, že na tom dělají bývalí vývojáři z Blizzardu, už jen kvůli té atmosféře a příběhu si to vychutnám. A ostatní se mohou stavět klidně na hlavu.
Vypadá to jako parádní hra, snad se nic nezmění ani po vydání...
Huuuuuuuuusty! Day 1 bez jakehokoliv zavahani [s7]
...pokud by nekomu bylo špatne, dojdete se prosim vyzvracet [s15] do hajzlu a ne tady [s8]
paráda už aby hra vyšla :D