Konzolista.cz

Nový deníček hry The Order: 1886 představuje děsivého nepřítele

novinkačtvrtek 26. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nový deníček hry The Order: 1886 představuje děsivého nepřítele
Pokud jste sledovali E3 záběry z akční hry The Order: 1886, jistě jste si všimli, že ve hře budou i velká vlkodlakům podobná monstra, kterým se říká Kříženci. „Náš vlkodlak vychází z legendy staré tisíce let, v níž skutečně šlo i křížence, o další krok vývoje lidstva. Jsou pořád anatomicky podobní lidem, ale jsou výrazně vyšší a větší,“ říkají vývojáři. Na celý deníček, který je navíc přeložen do češtiny, obsahuje české titulky, se můžete podívat níže. Hra The Order: 1886 vyjde v únoru příštího roku exkluzivně pro konzoli PlayStation 4.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (13)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
VilikusCZ
VilikusCZ #WH40000
👍1

A už sem myslel že FETBAZZz má zaracha že neperlí ,ale už je zde ten

MSprd.elol.zal tak si užívejte jeho PERLY[s15]

Smileface
👍4

Gmok4 Ještě pár novejch záběrů a koupí to za plnou cenu v den vydání [s6]

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍5

Martinrush v předešlém článku na tuto hru psal že by tenhle tupotunel nehrál! A najednou by ho za 200kč hrál.[s6] Jestli tahle hra bude tupotunel tak ty tam hravě zabloudíš.Raději si zahrej otevřený svět (OW) který právě hraješ Killzone,Wolfestain atd.

kontrolní otázka: Jestli pak víte kolik tupců se vleze do takového tupotunelu?

Já to nevím ale o jednom tupci bych věděl.[s6]

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍2

At už se mi tato skvělá hra točí v mechanice[s16]

Kostej-cz : Plně s tebou souhlasím[s14]

Ten vlkodlak je fakt hnusnej, bojím[s13][s6]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍5

Moje ocekavani se jen stupnuje - ta hra ma vsechno co mam rad : filmove podani s paradni grafikou , bullet time - ten zeru v kazde hre xD , pribeh , atmosferu, hratelnost , emoce a hlavne vlkodlaky ! [s16] Pecka hra , kterou se snazi dute hlavy shodit - hmmm nemaji "SANCi " !!! [s16] The Order 1886 [s7]

biohazard1979
👍6

No tak to je presne ten typ hry pre ktorý sa oplati byť majiteľom ps4...a keď to vyjde mnohý si ps4 kupia...ano ps hry boli a budu vzdy originálne a som rad ye som majitel ps4 a na hru sa velmo tešim...ma obrovský potencial aj keď mnohý ju odpisujú...only ps4 ;)

GaMbLeRcz
👍3

ty vole to vypadá mocně ten gameplay na konci

altar
altar #Dagra_22
👍1

tak na tohle jsem přesně čekal [s16] až se zase tady někdo "vytasí" s tunelem..

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍2

klobouk dolů...

MarcusChef
MarcusChef #Team PS/XB
👍7

Je vidět, že na tom dělají bývalí vývojáři z Blizzardu, už jen kvůli té atmosféře a příběhu si to vychutnám. A ostatní se mohou stavět klidně na hlavu.

Arrozo
Arrozo #PS5
👍5

Vypadá to jako parádní hra, snad se nic nezmění ani po vydání...

Harnet
Harnet #SONY
👍14

Huuuuuuuuusty! Day 1 bez jakehokoliv zavahani [s7]

...pokud by nekomu bylo špatne, dojdete se prosim vyzvracet [s15] do hajzlu a ne tady [s8]

jesterkacz
👍9

paráda už aby hra vyšla :D

Související články

Nejčtenější články