Nový deníček hry Gran Turismo 7 se zaměřuje na využití konzole PlayStation 5

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
Komentáře (23)
@Rda Golt: mam doma PC za kilo co blika a sviti jak u kolotocu, a ano PS5 sem si koupil jenom kuli teto jedine hre, mas pravdu :)
Venoid:souhlasim...ale kdyz to chteji tak at tam najebou 1500 aut + moznost darkove vozy prodat za par cr..a porad tam ta chut bude😁
@Jakub Andreas: me tam malinko strasi ty darecky u aut. Nerad bych dostaval za kazdejch par dennich km auto jako v gt sport a prisel tak o pocit ze se musim s jednim autem chvili snazit nez neco vyhraju a vydelam tak na nove auto
Škoda, že RT nebude i při závodech.. stejně jak v Horizon 5, kde je taky jen při focení auta nebo kde.
Moc nechápu, proč Spiderman, může mít Raytracing na všech autech, kalužích, oknech a výlohách, kterých je po New Yorku asi miliarda, ale na RT pro pár autíček na okruhu není výkon???
Taky se celkem teším až si zajezdim. Nikdy jsem závodní hry moc nehrál to až tenhle rok mě chytly najednou uplně jiné herní žánry najednou. A závodní hry jsou jedna z nich.
Prostě Granturismo ve velkým stylu jako přišla GT4, tam byl obrovský skok a tady to bude vše nejlepší v jednom, no teď už jen čekat na nic nekoukam nechám se překvapit co tam bude asi dám trénink a projedu pár kol v GTsport v online :)
Ten jaguár slovy Jiřího Káry (tene in memoria): "Anglie, Anglie, Anglie!
Už se těším
@RepiCZ: díky za info, co budeš jezdit a za tip na taky auta, ale myslím, že někteří zapadneme přeci jen do toho GT7.
Raději zavodit GTA V
@Nová doba: RT je jen v replay zaberech a ve Scapes. Pri zavode ne.
Polyphony umí. Už GT6 běželo na PS3 v 1080p, což bylo tehdy dost vzácný.
Už se to pomalu krátí a chuť roste
4k,60fps,ray tracing AAA hra...a že sa nedá PS5
Hezké to je, ale oproti GT Sport tam není žádný next gen pocit... Jsem zvědavý na FM8, tam doufám, už nebude vyvíjena na old gen...
Rda Golt: proto jsem se taky PC před 18 lety zbavil
Důvod proč vlastnit konzoli(ps5). Tohle jinde neuvidíme... A můžeš mít doma klidně PC za kilo co svítí a bliká jak u kolotočů...
Peteliční Mega Válec link
Spíše by mohli dat jeste na vyber 4K/120 bez RT.
Ahoj,tak dneska jedna petelice za druhou.Nejdřív H:FW a teď GT.To budou orgie Únor/Březen.
Natěšenost a obrovská chuť si už zahrát.Ty deníčky mě ničí 😃
Chlubí se RT a přitom to tam nefunguje
To bude paráda a ne jako hzd👈🤮