Novou zemí s tratěmi v závodech DriveClub bude Japonsko
novinka•úterý 4. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (21)
Japonsko OFFline
Stinky_Silna droga[s6]
bf333: co to je drogba?[s6]
Hlavne koho zajima droga a jeho 2/10 ze?Fakt netusim...
Tak to je super, perfektní volba to Japonsko!!![s12]
Už vidím ty neonové budovy za tmy a deště. DC TOP, jak by řekl MAJSTA :D
digestor: ta nefunkčnost, to je daň za to, že si nemůžeme na PS 4 zapnout cloud, jak vy na XO.
Doufam ze ve vlastnich onlajn zavodech pujde vse nastavit, pro me hlavne pocet jezdcu, pac 12 je fakt hrozny maso...:D
drogbazzzz: však píšu, že ti to trvalo. Někdo jako třeba Harnet to pozná hned a někomu to trvá déle[s6]
Článek o Driveclub a někomu se z toho hned začne plašit šašek... nj, co taky čekat...
Co se týče nových tratí, lepší zemi si nemohli vybrat! Doufám v pořádný výhled na Fuji za vycházejícího slunce, popadané a poletující sakurové lístky po trati... Mohl by být průjezd Kjótem [s14]
9:10 Save Replay,View Replay. [s7]
13:45 Photomod.Je na více místech ve videu...[s7]
15:06 Bílá dlaždice pro Japonsko.[s7]
15:10 Nové bílé dlaždice i u tratí z Norska,tedy nová trať v Norsku.Bílé dlaždice jsou ve videu i u Chille,takže možná každá země dostane novou trať[s7]
Jinak ve videu je krásná změna počasí...
link
drogbazzzz: trvalo ti to, ale nakonec si na to došel a to o tobě říkali, že nepoznáš dobrou hru.
Mitsu: neříkají nic - to je to co mi vadí. To, že zatím nejdou challenges a multiplayer se dostal z fáze nefunkční do fáze nestabilní mi vadí míň, než to že vůbec neinformují hráče o tom, v jakém stádiu nápravy se nalézají.
mám předplacený sezóní pass tak to do mě perte,co se mi na HDD vejde.[s16]
počasí, replaye nebo možnost vytvářet si vlastní online závody. ---- az to tam skutecne bude / a ne jako mysteriozni pripad zmizele +skove verze / tak si to na obcasne online zavodeni s kamosema za 500kc koupim [s16]
Drzim palce EVOLUTION po zabavnom Motorstorme,nech tento dost velky preslap ustoja a nejakymi free DLC si to snad vyzehlia.. [s3]
Ať si nadává kdo chce a jak chce, za litr digitální verze, která může jít jenom nahoru s kvalitou a obsahem, na občasné poježdění a odpočinek, je Driveclub pecka. A Japonsko obvzlášť potěší, větší bomba mohlo být jenom Česko :)
pitrsone: Neváhej a smoč, nebo tak nějak se jmenoval ten pořad na čt[s6]
Ja s dc furt váhám. Az budou vsechy slibeny funkce tak do toho pujdu. Aspon ze za to nechcou platit.
Ja to rezu hlava, nehlava a zavody jsou to paradni a to naprosto [s7] Neni prece kam spechat a at vyvojari pekne v klidu makaj na tom, aby bylo vse, jak ma bejt [s6] Za celej mesic, co hra vysla, jsem nehral nic jineho jen Drive Club a to znamka toho, ze je to uzasna hra a uz se nemuzu dockat, az budu driftem projizdet Japonsky zatacky [s14] Tohle me bude bavit jeste hodne dlouho [s7]
To je moc hezký, ale stále čekám na ten sníh/déšť. Bez toho to hrát nechci.