Konzolista.cz

Novou zemí s tratěmi v závodech DriveClub bude Japonsko

novinkaúterý 4. listopadu 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Novou zemí s tratěmi v závodech DriveClub bude Japonsko
Už před vydáním závodní hry DriveClub vývojáři z Evolution Studios potvrdili, že po vydání připraví nové tratě ve zcela nové zemi, které navíc budou zcela zdarma. Zatím jsme nevěděli, o jakou zemi půjde, až dnes bylo z úniku odhaleno, že tou zemí je Japonsko. Na podrobnější informace bychom neměli moc dlouho čekat. Doufejme, že vývojáři v předchozích týdnech nepracovali jen na nových tratí, ale i dalších slibovaných funkcích, mezi nimiž je počasí, replaye nebo možnost vytvářet si vlastní online závody.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (21)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Hustodemonskejkrutoprisnak

Japonsko OFFline

bf333
bf333 #Ravens
👍1

Stinky_Silna droga[s6]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

bf333: co to je drogba?[s6]

bf333
bf333 #Ravens
👍2

Hlavne koho zajima droga a jeho 2/10 ze?Fakt netusim...

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

Tak to je super, perfektní volba to Japonsko!!![s12]

Banan
👍2

Už vidím ty neonové budovy za tmy a deště. DC TOP, jak by řekl MAJSTA :D

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍2

digestor: ta nefunkčnost, to je daň za to, že si nemůžeme na PS 4 zapnout cloud, jak vy na XO.

Alias

Doufam ze ve vlastnich onlajn zavodech pujde vse nastavit, pro me hlavne pocet jezdcu, pac 12 je fakt hrozny maso...:D

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍4

drogbazzzz: však píšu, že ti to trvalo. Někdo jako třeba Harnet to pozná hned a někomu to trvá déle[s6]

426kahemi
👍7

Článek o Driveclub a někomu se z toho hned začne plašit šašek... nj, co taky čekat...

Co se týče nových tratí, lepší zemi si nemohli vybrat! Doufám v pořádný výhled na Fuji za vycházejícího slunce, popadané a poletující sakurové lístky po trati... Mohl by být průjezd Kjótem [s14]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍8

9:10 Save Replay,View Replay. [s7]

13:45 Photomod.Je na více místech ve videu...[s7]

15:06 Bílá dlaždice pro Japonsko.[s7]

15:10 Nové bílé dlaždice i u tratí z Norska,tedy nová trať v Norsku.Bílé dlaždice jsou ve videu i u Chille,takže možná každá země dostane novou trať[s7]

Jinak ve videu je krásná změna počasí...

link

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍2

drogbazzzz: trvalo ti to, ale nakonec si na to došel a to o tobě říkali, že nepoznáš dobrou hru.

Zajestochlebem
👍2

Mitsu: neříkají nic - to je to co mi vadí. To, že zatím nejdou challenges a multiplayer se dostal z fáze nefunkční do fáze nestabilní mi vadí míň, než to že vůbec neinformují hráče o tom, v jakém stádiu nápravy se nalézají.

bobosek
👍2
👎1

mám předplacený sezóní pass tak to do mě perte,co se mi na HDD vejde.[s16]

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👎2
👍1

počasí, replaye nebo možnost vytvářet si vlastní online závody. ---- az to tam skutecne bude / a ne jako mysteriozni pripad zmizele +skove verze / tak si to na obcasne online zavodeni s kamosema za 500kc koupim [s16]

dodjas
👎1

Drzim palce EVOLUTION po zabavnom Motorstorme,nech tento dost velky preslap ustoja a nejakymi free DLC si to snad vyzehlia.. [s3]

Marllone
Marllone #Madao
👍8

Ať si nadává kdo chce a jak chce, za litr digitální verze, která může jít jenom nahoru s kvalitou a obsahem, na občasné poježdění a odpočinek, je Driveclub pecka. A Japonsko obvzlášť potěší, větší bomba mohlo být jenom Česko :)

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍6

pitrsone: Neváhej a smoč, nebo tak nějak se jmenoval ten pořad na čt[s6]

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍1

Ja s dc furt váhám. Az budou vsechy slibeny funkce tak do toho pujdu. Aspon ze za to nechcou platit.

Harnet
Harnet #SONY
👍7
👎1

Ja to rezu hlava, nehlava a zavody jsou to paradni a to naprosto [s7] Neni prece kam spechat a at vyvojari pekne v klidu makaj na tom, aby bylo vse, jak ma bejt [s6] Za celej mesic, co hra vysla, jsem nehral nic jineho jen Drive Club a to znamka toho, ze je to uzasna hra a uz se nemuzu dockat, az budu driftem projizdet Japonsky zatacky [s14] Tohle me bude bavit jeste hodne dlouho [s7]

Offon
Offon #Close it.
👎3

To je moc hezký, ale stále čekám na ten sníh/déšť. Bez toho to hrát nechci.

Související články

Nejčtenější články