Novinky v JRC - FUNKO POP! figurka Obi-Wana i replika helmy pána nazgûlů

novinka  0
Inzerce, 11. 10. 2022 11:00
Nabídka JRC se v posledních týdnech rozrostla o novinky zahrnující několik pěkných Funko POP! figurek, nový Xbox Elite Series 2 gamepad, ale i merch inspirovaný současným seriálovým hitem Rod Draka nebo repliku helmy pána nazgûlů i s jeho sídlem v Minas Morgul.

V současnosti na HBO běží seriál House Of The Dragon (Rod Draka), který se odehrává stovky let před událostmi Hry o Trůny a vypráví příběh rodu Targaryenů, který umí ovládat mocné draky. Pokud se vám seriál líbí, můžete se připravit na blížící se finále první sezóny hrníčkem, peněženkou, teplou mikinou (ta se bude obzvláště v letošní zimě hodit), ponožkami a dalším merchandisem.

Na hru Hogwarts Legacy si budeme muset bohužel ještě nějaký ten měsíc počkat, ale fanoušky Harryho Pottera a jeho kouzelnického světa by mohl zaujmout bundle stylového trička a Funko POP! figurky Fénixe.

Fanoušci Star Wars se nedávno dočkali návrat svého oblíbeného hrdiny Obi-Wana Kenobiho v seriálu na Disney+. O jeho kvalitách můžeme dlouze debatovat, ale při této příležitosti byla vydána speciální Funko POP figurka pro fanoušky, která se určitě bude vyjímat v každém herním doupěti nebo obývacím pokoji.

Do kanceláře na pracovní stůl si můžete pořídit Funko POP! figurku inspirovanou seriálem Kancl (The Office), která vám určitě pokaždé zvedne náladu. 

Seriálový Pán Prstenů fanoušky Tolkiena rozdělil na dvě nesmiřitelné skupiny. To filmová trilogie Petera Jacksona je obrovskou klasikou, na níž se nedá dopustit. Právě tou je inspirovaná nádherná 80 cm vysoká replika helmy pána nazgûlů, černokněžného krále Angmaru, kterou si nyní můžete předobjednat. Jde o silně limitovanou edici, do prodeje půjde jen 2500 kusů, takže by zájemci neměli moc dlouho váhat.

Microsoft nedávno oznámil bílou edici svého úspěšného profesionálního gamepadu Xbox Elite Series 2, určenému pro PC a konzole Xbox. Tato bílá verze nabízí základní ochutnávku léty osvědčeného profesionálního gameadu, ať už jde o pogumované rukojeti, možnost nastavení tuhosti stisku spouští nebo vlastní namapování tlačítek. Do budoucna je možné navíc dokoupit speciální balíček s příslušenstvím, obsahující nabíjecí stanici, sadu analogů nebo přídavné spodní páčky, hodící se hlavně pro hráče Call of Duty, Destiny a jiných akčních her, kteří tak mohou třeba skákat a zároveň mířit. Tím je možné bílou verzi upgradovat a odemknout plný potenciál gamepadu.

Zdroj: JRC

Komentáře

Komentáře jsou uzamčeny.