Konzolista.cz

Nové záběry ze závodní hry Driveclub ukazují nádhernou lokaci v Kanadě

novinkapátek 16. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové záběry ze závodní hry Driveclub ukazují nádhernou lokaci v Kanadě
Sony přesně před týdnem vydala dvě nová videa na svoji závodní hru Driveclub, která prošla v posledních měsících spoustou změn. Dnes tu máme nové video, ukazující jízdu na trati v Kanadě, kolem níž je hustý les. Trať vypadá opět parádně, má spoustu detailů, ostatně na video, ukazuje v akci i vozidlo Pagani Huayra, se můžete podívat níže v novince. Závodní hra Driveclub vyjde začátkem října exkluzivně pro konzoli PlayStation 4.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (24)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
MarcusChef
MarcusChef #Team PS/XB
👍1

leco77: To o generaci dál myslíš ty 2D parodie na stromy a fotografie vývojářů, které nahradily 3D modely z E3 dema, které běželo na nadupaném PC? Sorry, ale Forzu 5 teď hraju a Driveclub alespoň zpracováním vypadá o třídu lépe. A to je i vidět na tomho hodně zkomprimovaném videu. Nasaď si brýle, pokud to nevidíš.

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever
👎2

Akože nechápem tie komentáre vyššie, neviem či je to YouTubom, kde sú videá častokrát zle skomprimované, ale nič čo by ma posadilo na zadok. Čakal som, že to bude niečo fakt nádherné, pustil som si to na 1080p a len som sa čudoval, ako priemerne to vyzerá. Z technického hľadiska je to podľa tohto videa naozaj sklamanie... (vzhľadom na to, aký hype sa okolo toho snažíte robiť)

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T
👍1

tož pěkné to majou [s14] těším se [s14]

markinho

ještě moc času , můžou to ješte p......t

Raiden_cz
Raiden_cz #Dovahkiin
👍1

Huayra je jedno z nejdokonalejších aut současnosti ale jak říká Maverick_cz ty zvuky zatím fakt nic moc :-/

Banan

Je sice pěkny že podel tratě vede elektrické vedení, ale ty zubaté kabely jsou tu zbytečné a akorád to kazí dojem.

Je pravda, že za jízdy tohle člověk nevnímá tolik, ale jsem elektrikář a já když jedu v autě, tak si takových věcí v reálném světě všímám :D

lopataQ7
lopataQ7 #lopataQ7
👍3

Speedy to přesně vystihl !! Chtělo by to něco obměnit, třeba už v GT5 slibovali závody do vrchu v Pikes Peak sponzorovanou Red Bullem a nic ...

426kahemi
👍8
👎1

lečo no... Co jiného čekat od někoho kdo má v nick-name jedno z nejhnusnějších jídel ve vesmíru, než takovéhle hovno?...

K novince: Vypadá to moc hezky, jako oddychovka s kámoši by to mohlo býti dosti fajn :)

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy
👍1

Do této hry chci jít, vypadá to celkem slušně. Rád si zajezdím na smyšlených okruzích v přírodě, přeci jen mi ty autodromy v GT6 a F1 po těch letech připadají už tak trochu nuda. Jinak doufám, že se můžeme těšit i na nějaké pěkné moderní a historické město plné těsných uliček, rychlých zatáček za horizont atp. prostě horskou dráhu tak jak to známe ze zábavních parků ;-)

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍9

To sice jo,ale Forza vypadala o dost hůř oproti E3,kdežto DC vypadá o dost líp,oproti E3 [s4]

JinKazama
JinKazama #Kazama

Však to neříkám,ale když vyšla Forza řešil se každý pixel.Jako kovaný Xbot si musím rýpnout do místních Plejek[s6]

kaktusak_cz
👍4

jim kazama,sorry,ale u zavodni hry si chci uzit ten pocit z jizdy a ne ..abych zastavil u divaka a koukal jestli ma v kapse susenku [s6]

kaktusak_cz
👍1

nadhera,zame palec nahoru ,i jine casti [s14]

JinKazama
JinKazama #Kazama

Ale teda ti diváci to samé jako forza link

Edit:Je to típané z videa přímo na Sony stránkách.

MicrophoneSK
👍2

WoW!... Nadhera... Graficky je to super, netvrdim, ze je to dokonale, ale velmi pekne to je. Lubi sa mi, ze to slnko tak nechutne neprepalili jak vo Forze, okolie trate je brutaaalne. Sem tam sa mi zda slabsa cesta alebo nejaka ta texturka, ale celkovo je to fakt super co sa da z Ps4ky vytiahnut... O to viac som zvedavy na Uncharted [s16]

Edit > No pozrel som to v tom nativnom fullHD a berem vsetko spat co som napisal > JE TO NAJKRAJSIA ZAVODNA HRA na konzole aku som kedy videl :D... schvalne si po tomto pustite nejake gameplay video z Forzy.... Nadhera, nadhera, este raz nadhera :D .. Uz som po Mario Karte zacal tosilinku rozmyslat nad WiiU, ale Ps4 je proste len jedna [s7] :D (PS: Na grafike zalezi! :D )

Pan T
Pan T #Drifter
👍1

lopataQ7: Jj.[s14] Panasonic PT-AT6000e [s16] (Dojmy ti brzy napíšu do PM. Jsem tě zaregistroval na AVManii.[s14] )

lopataQ7
lopataQ7 #lopataQ7
👍1

PanT: už máš nový projektor ??

3D asi nebude, ale podpora Morpheuse ano ..

Pan T
Pan T #Drifter
👍7

Vůbec bych se nezlobil kdyby to bylo ve 3D. Jinak teda jasná koupě. A to auta normálně nehraju.[s14]

Maverick_cz
Maverick_cz #G.B. club
👍3
👎2

ty zvuky motorů a vůbec charakteristika zvuku, když se řadí, atd... jsou zatím dost bídný.. takovej vysavač ala gran turismo.. snad se to polepší.

Offon
Offon #Close it.
👍13

Děkujte mi později link

Redjous75
Redjous75 #Redjous75
👍1

Nechapu jakto ze sekce her s auty je na PS4 tak plonkova. Takovej potencial se schovava za vykonem PS4 a zrovna moje milovany auticka v soucastnosti na tuhle masinu chybeji.Jinak video je fakt paradni.Tesim se

jesterkacz

těším se :D jen mě mrzí že je tam málo aut

JinKazama
JinKazama #Kazama
👍7

Moc hezké.

risix
👍9

Těším se

Související články

Nejčtenější články