Nové záběry ze závodní hry Driveclub ukazují nádhernou lokaci v Kanadě
novinka•pátek 16. května 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (24)
leco77: To o generaci dál myslíš ty 2D parodie na stromy a fotografie vývojářů, které nahradily 3D modely z E3 dema, které běželo na nadupaném PC? Sorry, ale Forzu 5 teď hraju a Driveclub alespoň zpracováním vypadá o třídu lépe. A to je i vidět na tomho hodně zkomprimovaném videu. Nasaď si brýle, pokud to nevidíš.
Akože nechápem tie komentáre vyššie, neviem či je to YouTubom, kde sú videá častokrát zle skomprimované, ale nič čo by ma posadilo na zadok. Čakal som, že to bude niečo fakt nádherné, pustil som si to na 1080p a len som sa čudoval, ako priemerne to vyzerá. Z technického hľadiska je to podľa tohto videa naozaj sklamanie... (vzhľadom na to, aký hype sa okolo toho snažíte robiť)
tož pěkné to majou [s14] těším se [s14]
ještě moc času , můžou to ješte p......t
Huayra je jedno z nejdokonalejších aut současnosti ale jak říká Maverick_cz ty zvuky zatím fakt nic moc :-/
Je sice pěkny že podel tratě vede elektrické vedení, ale ty zubaté kabely jsou tu zbytečné a akorád to kazí dojem.
Je pravda, že za jízdy tohle člověk nevnímá tolik, ale jsem elektrikář a já když jedu v autě, tak si takových věcí v reálném světě všímám :D
Speedy to přesně vystihl !! Chtělo by to něco obměnit, třeba už v GT5 slibovali závody do vrchu v Pikes Peak sponzorovanou Red Bullem a nic ...
lečo no... Co jiného čekat od někoho kdo má v nick-name jedno z nejhnusnějších jídel ve vesmíru, než takovéhle hovno?...
K novince: Vypadá to moc hezky, jako oddychovka s kámoši by to mohlo býti dosti fajn :)
Do této hry chci jít, vypadá to celkem slušně. Rád si zajezdím na smyšlených okruzích v přírodě, přeci jen mi ty autodromy v GT6 a F1 po těch letech připadají už tak trochu nuda. Jinak doufám, že se můžeme těšit i na nějaké pěkné moderní a historické město plné těsných uliček, rychlých zatáček za horizont atp. prostě horskou dráhu tak jak to známe ze zábavních parků ;-)
To sice jo,ale Forza vypadala o dost hůř oproti E3,kdežto DC vypadá o dost líp,oproti E3 [s4]
Však to neříkám,ale když vyšla Forza řešil se každý pixel.Jako kovaný Xbot si musím rýpnout do místních Plejek[s6]
jim kazama,sorry,ale u zavodni hry si chci uzit ten pocit z jizdy a ne ..abych zastavil u divaka a koukal jestli ma v kapse susenku [s6]
nadhera,zame palec nahoru ,i jine casti [s14]
Ale teda ti diváci to samé jako forza link
Edit:Je to típané z videa přímo na Sony stránkách.
WoW!... Nadhera... Graficky je to super, netvrdim, ze je to dokonale, ale velmi pekne to je. Lubi sa mi, ze to slnko tak nechutne neprepalili jak vo Forze, okolie trate je brutaaalne. Sem tam sa mi zda slabsa cesta alebo nejaka ta texturka, ale celkovo je to fakt super co sa da z Ps4ky vytiahnut... O to viac som zvedavy na Uncharted [s16]
Edit > No pozrel som to v tom nativnom fullHD a berem vsetko spat co som napisal > JE TO NAJKRAJSIA ZAVODNA HRA na konzole aku som kedy videl :D... schvalne si po tomto pustite nejake gameplay video z Forzy.... Nadhera, nadhera, este raz nadhera :D .. Uz som po Mario Karte zacal tosilinku rozmyslat nad WiiU, ale Ps4 je proste len jedna [s7] :D (PS: Na grafike zalezi! :D )
lopataQ7: Jj.[s14] Panasonic PT-AT6000e [s16] (Dojmy ti brzy napíšu do PM. Jsem tě zaregistroval na AVManii.[s14] )
PanT: už máš nový projektor ??
3D asi nebude, ale podpora Morpheuse ano ..
Vůbec bych se nezlobil kdyby to bylo ve 3D. Jinak teda jasná koupě. A to auta normálně nehraju.[s14]
ty zvuky motorů a vůbec charakteristika zvuku, když se řadí, atd... jsou zatím dost bídný.. takovej vysavač ala gran turismo.. snad se to polepší.
Děkujte mi později link
Nechapu jakto ze sekce her s auty je na PS4 tak plonkova. Takovej potencial se schovava za vykonem PS4 a zrovna moje milovany auticka v soucastnosti na tuhle masinu chybeji.Jinak video je fakt paradni.Tesim se
těším se :D jen mě mrzí že je tam málo aut
Moc hezké.
Těším se