Konzolista.cz

Nové záběry z The Order: 1886

novinkaúterý 27. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové záběry z The Order: 1886
Dnes podle očekávání padlo embargo na nové informace ohledně akční hry The Order: 1886, která vyjde začátkem příštího roku pro konzoli PlayStation 4. Server GameTrailer nyní přinesl rozhovor s producentem hry, který je navíc doplněn o úplně nové záběry z hraní, ukazující nové přestřelky i lokace ve viktoriánském Londýně. Na celé video se můžete podívat níže v novince, určitě nám napište, jak se vám hra líbí.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (34)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
eeeee
eeeee #můj názor

Tak co se tyce hratelnosti, videl jsem QTE, potom strileni zpoza neznicitelnych krytu na nepratele postavajici na mistech a cekajicich az budou zastreleni (proc NPC nehodi na zakempeneho hrace granat? to umi i NPC i v odlgen strileckach) a naskriptovanou udalost odtahu nemocneho za soucasneho strileni na nepratele, kteri tupe nabihaji na jedno misto a cekaji, az budou zastreleni. Prehledl jsem neco?

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍1

Je to super - cekaly jste snad neco jineho ? :) Playstation bude mit dalsi herni klenot [s7]

Lukasneo
Lukasneo #GAMER
👍2

Tahle hra bude jizda jako svina!!!!!! Nevim jak muze nekdo jeste pochybovat.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP

GAME MANIAC: s tou atmosférou se dá jen souhlasit, jen nevím jestli myslíš ve hře, nebo tady při těch debatách, o této hře, v každém případě si myslím, že to bude pecka.

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍4

Ta atmosféra by se dala krájet [s7]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍3

soky: hezká fotečka[s6]

RomeoSVK
RomeoSVK #RomeoSVK

Zle to rozhodne nevyzerá. Ale na nejaké hodnotenia je príliš skoro. Hlavne z tých pár obrázkov a niekoľkominutového gameplayu. Uvidí sa na e3, kde sa bude hra hýbať a budú si ju môcť ľudia vyskúšať.

Chápem, čo chcú týmto pomerom strán autori dosiahnuť, ale čierne pruhy mi dosť vadia pri filmoch a nie ešte pri hre.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍6

Vypada to nadupane, snad bude dobra i hratelnost.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍9

MjollniR je rumun, tak co po něm můžete chtít, modrá, žlutá červená, to je atd. MjollniR by nepoznal dobrou hru, ani kdyby ho kopala do hlavy :-)

Harrykoks
👍4
👎1

Nevim jaka ta hra bude, ale z toho co jsem mel moznost videt tak musim rict, ze me velice nadchla a beru day one.Take se uz nemuzu dockat na TLOU remastered, ktere mam uz predobjednane a za mesic si ho poprve zahraju.

Banan
👍6

Náhodou, mně lineární tunel alá Uncharted začíná chybět, teď všude cpou otevřený svět. Uličky Londýna přeci není zelená louka.

altar
altar #Dagra_22
👍2

MjollniR link

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍1

Vypadá to úplně bombasticky..říct o tom že je to lineární a blablabla ještě před vydáním a před tím než to vůbec někdo hrál, může jen vůl..

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

Ta hra bude prostě bomba, není co řešit[s12]

CZtwins
👍9

Jako sorry, ale rict o grafice, ktera vypada jako kvalitni CGI film, ze je "lehce nadprumerna" chce opravdu odvahu. Tim dotycny akorat dokazal, ze zavist jim clouma opravdu pekelne.

Hlavne kdyby to vychazelo na Xbox, to by uz lehce nadprumerné nebylo ze? Ja vim, ze Mjolnir neni Xbot, ale nejsem slepy, abych si nevsiml, ze pokud je nejaka zprava o Xone a nejakych hrach na nej, tak tento uzivatel nekritizuje nikdy nic, naopak vetsinou se tesi a chvali kdeco. Ovsem cokoliv od SONY je hnuj a nezapomene nam to pripominat pod kazdou novinkou - tomu se opravdu rika objektivita.

Chapu, ze nekdo nema rad Sony a nekdo zase MS, ale tohle je cira nenavist, to je na Chocholouska...

Vsem normalnim fanouskum PS - vykaslete se na lidi, jako je Mjolnir, co se tu snazi nahradit Lykantropa (marne) a myslete na to, ze TENHLE klenot si proste zahrajeme stuj co stuj na nasi PS4, na konzoli, kterou dotycny nevlastni a ani nikdy nebude (stejne jako vetsina kritizujicich). To nas muze hrat u srdce[s7]

bf333
bf333 #Ravens
👍3

Pan T_Ten link uz neni ani k smichu,ale na sveraci kazajku pro dotycneho...

argokib
argokib #PS space
👍8
👎1

MjollniR: Veledílo seš ty...a to dokonce těžce nadprůměrný.Vůbec nechápu proč máš potřebu tady vyjadřovat svůj názor když se tě to ale vůbec netýká.Napadá mě jedině skrytá závist která tebou cloumá.To se pak dá pochopit.V tom případě bych ti poradil: PS4 čeká i na tebe.Ale zřejmě tvoje "hrdost hardcore hráče" z jinýho světa ti nedovolí o něčem takovým uvažovat.Radši budeš sám ve svým hněvu poukazovat na svoji "jedinečnost".

Harnet
Harnet #SONY
👍8

MjollniR jj, Mario, Pikaču a Hentai Porno, to je next gen pro hipisaky, jako seš ty, ty jeden diskotekovej dinosaurus [s3]

Podle něj je The Order: 1886 větším projektem, než si mnozí myslí. Rozsah hry prý nabobtnal do většího měřítka, než se původně plánovalo, a nemůže být osekána jen kvůli nedostatku času, kvalita je prý u značky PlayStation vždy na prvním místě [s7]

Pan T
Pan T #Drifter
👍15
👎1

MjollniR: www.databaze-her.cz/uzivatele/vincentvega/ "Preferuju hraní na nadřazených strojích od firmy SONY.Už sem se narodil s láskou ke značce PlayStation."

[s6][s6][s6]

Jó, cesty Páně jsou nevyzpytatelné.[s6]

evox
👍12

...prohlásil HardCore hrač a odešel pařit veledílo Pikaču :)

Smileface
👍13

Mjoulo bez si hrát tu svoji žlutou obludu v kostičkované grafice jak z omalovánek ty mirnej nadprumere [s6]

Maverick_cz
Maverick_cz #G.B. club
👍1

Pan T ne myslím tearing, což je to občasný vodorovný utržení obrazu. Díky za stránky, ten driveclub už tu taky někdo postoval.. taky úplně o něčem jiném, nicméně to Killzone, jak to bylo v 60fps, tak to jsem opravdu zíral na ten obrovskej rozdíl.

Readdy_B
Readdy_B #GAME OVER

Až vyjde, řekněme, 5 exklusivních titulů, bude čas přejít na nový stejšn, do roka a do dne...

Pan T
Pan T #Drifter
👍7

Maverick_cz: Já měl za to, že myslíš poskakování/chvění hran.

jinak jsem na netu vyšťoural stránku s nekomprimovanými videi ke stáhnutí: link

Je tam třeba DriveClub: link

(Order 1886 snad brzy.[s14] )

Maverick_cz
Maverick_cz #G.B. club
👍1

Pan T.. tomu nerozumím, jak by s tím mohlo souviset rozlišení monitoru... a video jako takový se netrhá když je tam komentář s tim Kutrapalim.

jj KZ: SF jsem taky koukal na tu nekomprimovanou ukázku a bylo to úplně jiná liga oproti youtube prezentaci. Komprimace ale nevytváří tearing, proto je mi tohle záhadou.

Pan T
Pan T #Drifter
👍8

Maverick_cz: To bude videem nebo rozlišením monitoru. link

Celkově je z těma video prezentacemi dost problém. Už Knack, Resogun, Infamous, nebo Killzone vypadal doma o třídu lépe než na youtube gameplay videích. Možná by neškodilo kdyby začaly nabízet nekomprimované ukázky ke stáhnutí, jako měl před vydáním KZ:SF.

Starky
Starky #NaughtyGod
👍4

Grafika je neskutecna, tohle je zatim jedina hra, ktera muze nest oznaceni next-gen.Ted kdyz to vidim, tak ten posun vydani boli o dost vice.

Krox
Krox #noping out

vypada to dobře, beru day1 ovšem hra mně nepřesvedcila natolik abych vzal neakou CE pokud teda bude ...

Chris Redfield
👍7

Halo 5 [s6][s6]Urcite to bude skvela hra, ale graficky to bude prumer ve srovnani s hrama na PS4 [s9]

Smileface
👍7

Až tahle hra vyjde hodně "master race" PC světů se rozpadne [s6]

Související články

Nejčtenější články