Nové záběry z PS4 verze akce Far Cry 4
novinka•sobota 18. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Ubisoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (19)
Tak veru toato hra vypada naozaj dobre.moja posledna skusenost s far cry bol ezte druhy diel a to je uz par rokou dozadu :-). Videa vypadaju skvele
Ten co to hraje je total amatér
FC3 - super (platina), takže se moc těším ma FC4.
Docela jsme se nasmáli, když jsem pokaždé skončila i s Jeepem v nějaké jeskyni[s6]. Moje herní jízdní umění, no v reálu je to trochu lepší[s6]
2:25 jak se tam najednou objeví trojice zvířat ...teleport :D
Pravda pravda,, ta ruka uprostred je hnus,,,,uz to nechcu[s15][s6]
Tuhle hru bych nekoupil ani kdyby to byla ta poslední hra na světě a české titulky mne k tomu už vůbec nepřinutí. Hrůza jak to můžou prodávat, když to je Far Cry 3 jen v jiném prostředí.
vypadá to moc hezky.hlavně to pozadí těch hor.pokud to bude tak zábavny jak trojka což vypadá že jo tak určitě to stojí za ten čas
Plejstik3 -no jeste PS4 nemam cekam na impuls abych ji koupil na PS3 byl Farcry3 bomba.
FC4 bude pecka, nemůžu se dočkat [s7] jinak co sem googlil, docela dost o něm píšou taky tady: link
3.díl byl OK, za mě 4.díl BERU ! :D
Taky bych nevahal - mam doma PS3 i PS4,ale cokoliv uz vychazi na oboje (PS3/PS4) beru jen a jen na PS4.
Kouknul jsem na první video asi tak na 5 minut, ale musel jsem to vypnout, jelikož herní styl toho hráce je mi silne proti srsti. Ale každý si holt "užíváme" videohry podle sebe [s14]
Musím napsat, že z tech nekolika málo minut a s primhourením oka nad kvalitou "alá YOUTUBE" se mi FAR CRY 4 vizuálne velmi líbí a celkem rád bych tuhle videohru zkusil. Navíc v kombinaci s CZ lokalizací jde o slušný lákadlo..
Shadow..
Pokud máš PLAYSTATION 3 i PLAYSTATION 4, tak je (zrovna u takovýhle rozsáhlý videohry) zvolení verze otázkou jedný vteriny, ne? [s14]
Celá trojka.
vypada to strasne, ta ruka trčici z brady když ridite auto, ty textury, to tupe AI to všechno dělal ubisoft nemylim se? ...
skoda ze vyjde zaroven s GTA V
po AC do toho půjdu. ještě jsem nehrál žádnej díl F. docela to vypadá pěkně [s14]
No, to doskakování stínů a textur je hrozný. Stačí pár metrů a už to tam skáče. Ještě, že je to "téměř finální verze". :-)
Ta grafika vypadá nádherně a ještě cz titulky.Už se těším.[s16]
kupuji jen nevim zda na PS3 Nebo PS4.