Konzolista.cz

Nové záběry z PS4 verze akce Far Cry 4

novinkasobota 18. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové záběry z PS4 verze akce Far Cry 4
Ubisoft už v posledních dnech nechává herní novináře testovat téměř finální verzi své akční hry Far Cry 4, takže se na internetu objevilo docela dost videí z hraní. Níže v novince se můžete podívat na zatím dvě poslední, které ukazují třeba projížďku v džípu, ale samozřejmě dojde i na nejednu přestřelku s protivníky. Z ukázek vypadá Far Cry 4 moc pěkně, takže už se docela těšíme, až si ho budeme moci zahrát. Co říkáte? Far Cry 4 vychází v listopadu s českými titulky pro staré i nové konzole.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (19)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
stewkooo
stewkooo #blá bláá

Tak veru toato hra vypada naozaj dobre.moja posledna skusenost s far cry bol ezte druhy diel a to je uz par rokou dozadu :-). Videa vypadaju skvele

kemalek
kemalek #I see You

Ten co to hraje je total amatér

miomao
miomao #P + V

FC3 - super (platina), takže se moc těším ma FC4.

Docela jsme se nasmáli, když jsem pokaždé skončila i s Jeepem v nějaké jeskyni[s6]. Moje herní jízdní umění, no v reálu je to trochu lepší[s6]

pishin
pishin #Pikhoved!

2:25 jak se tam najednou objeví trojice zvířat ...teleport :D

Lubosek Rumcajs

Pravda pravda,, ta ruka uprostred je hnus,,,,uz to nechcu[s15][s6]

Predator
👎2

Tuhle hru bych nekoupil ani kdyby to byla ta poslední hra na světě a české titulky mne k tomu už vůbec nepřinutí. Hrůza jak to můžou prodávat, když to je Far Cry 3 jen v jiném prostředí.

GaMbLeRcz

vypadá to moc hezky.hlavně to pozadí těch hor.pokud to bude tak zábavny jak trojka což vypadá že jo tak určitě to stojí za ten čas

Shadow
Shadow #Uko Yesita

Plejstik3 -no jeste PS4 nemam cekam na impuls abych ji koupil na PS3 byl Farcry3 bomba.

Fiunci

FC4 bude pecka, nemůžu se dočkat [s7] jinak co sem googlil, docela dost o něm píšou taky tady: link

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE

3.díl byl OK, za mě 4.díl BERU ! :D

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍1

Taky bych nevahal - mam doma PS3 i PS4,ale cokoliv uz vychazi na oboje (PS3/PS4) beru jen a jen na PS4.

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍3

Kouknul jsem na první video asi tak na 5 minut, ale musel jsem to vypnout, jelikož herní styl toho hráce je mi silne proti srsti. Ale každý si holt "užíváme" videohry podle sebe [s14]

Musím napsat, že z tech nekolika málo minut a s primhourením oka nad kvalitou "alá YOUTUBE" se mi FAR CRY 4 vizuálne velmi líbí a celkem rád bych tuhle videohru zkusil. Navíc v kombinaci s CZ lokalizací jde o slušný lákadlo..

Shadow..

Pokud máš PLAYSTATION 3 i PLAYSTATION 4, tak je (zrovna u takovýhle rozsáhlý videohry) zvolení verze otázkou jedný vteriny, ne? [s14]

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍1
👎1

Celá trojka.

Krox
Krox #noping out
👎2

vypada to strasne, ta ruka trčici z brady když ridite auto, ty textury, to tupe AI to všechno dělal ubisoft nemylim se? ...

King11cz
👍2

skoda ze vyjde zaroven s GTA V

japonec
👍1

po AC do toho půjdu. ještě jsem nehrál žádnej díl F. docela to vypadá pěkně [s14]

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👍1

No, to doskakování stínů a textur je hrozný. Stačí pár metrů a už to tam skáče. Ještě, že je to "téměř finální verze". :-)

hnfcz
👍2

Ta grafika vypadá nádherně a ještě cz titulky.Už se těším.[s16]

Shadow
Shadow #Uko Yesita

kupuji jen nevim zda na PS3 Nebo PS4.

Související články

Nejčtenější články