Konzolista.cz

Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu

novinkaúterý 23. června 2026Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
Začátkem října vyjde závodní hra Star Wars: Galactic Racer odehrávající se v oblíbeném sci-fi univerzu. Vybraní novináři si ji mohli v předchozích dnech zahrát, přičemž nyní začaly vycházet jejich dojmy. V mnohých se objevuje, že by mohlo jít o tolik chtěné oživení Burnoutu, protože jde o akční závody plné destrukce. Navíc za hrou stojí i mnozí bývalí vývojáři Burnoutu. Níže v novince se můžete podívat na nové záběry z hraní od magazínu VGC. Do komentářů nám napište, jak se vám líbí. Hra Star Wars: Galactic Racer vyjde pro PC i konzole PlayStation 5 a Xbox Series X/S.
YouTube video: YouTube video player
YouTube video: YouTube video player

Zdroj: VGC
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (4)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Šourek Mourek

Vypadá to čím dál lip, jestli to bude podobný ničením burnoutu tak jedine dobre, uz jen splitscreen 😄

Mayfishcze

@DEMON To zas není tak těžký. Protože by dělala Burnour EA a byl by to zase kus s(r)ance.

Tom K
Tom K #Poslední skaut
👍2

Přesně Burnout by byl potřeba jako sůl ale musím řéct,že mě to zaujalo a to SW nemusím

DEMON
DEMON #Phantom Dust
👍1

proč nemůže být nástupce Burnoutu třeba... novej Burnout??

Jako nevypadá to špatně. Být rok 2004, tak už zapínám daemon tools a pálim dývko😁

Související články

Nejčtenější články