Konzolista.cz

Nové záběry z akce Wolfenstein: The New Order

novinkastředa 16. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové záběry z akce Wolfenstein: The New Order
Do vydání akční hry Wolfenstein: The New Order už zbývá jen několik týdnů. Bethesda ji proto prezentovala nedávno na akci PAX East skrze demoverzi, z níž nyní server Gamespot přinesl spoustu záběrů, na video se můžete podívat níže v novince. Video svým komentářem doplnil Pete Hines z Bethesdy, který odpověděl na několik otázek od fanoušků, takže se dozvíte i několik dalších informací. Wolfenstein: The New Order vychází nejen na starší konzole PlayStation 3 a Xbox 360, ale také na nové PlayStation 4 a Xbox One.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (29)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

[s16]už mě nebavíš vemeno..zatím zdar,pozdravuj máti[s16]..

Krox
Krox #noping out

škoda že maš tak nasrano v hlavě a neviš kterou ztěch 4 použit ...

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

nene..tak chce říkát právě tvoje matka když jí rvu do prdele nohu od stolu[s16]

Krox
Krox #noping out

jo takže krom těch všech nadavek co jsem vypsal přijimaš taky osloveni pičusek? tak ti řikaj ti tvoji gay kamaradi při analnich hratkach? styd se hovado ...

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

nepleťˇsi mě s tvou matkou..ta je na toto oslovení možná zvyklá..do školy-jako do pomocné?to by odpovídalo..pičusku..

Krox
Krox #noping out

ja zrovna taky ne, musim chodit do školy mam taky jine koničky kromě hrani např muay thai ale když něco potřebuju tak si i něco dokažu najit ty vemeno, pičo blba, hňupe atd ...

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

krox: óó,děkuji..nikdy mě nenapadlo že se dá někde najít tolik informací jako na googlu..každý bohužel nemá čas trávit celé dny na netu,hňupe

Krox
Krox #noping out

pavlicek: a ty se pokus nebyt neschopny a nauč se pouzivat google ...

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

Krox: ty seš fakt vemeno..kravský..vyhýbej se teda odpovědím na moje otázky,když ti to tak vadí a bude klid..

Krox
Krox #noping out

to pavlicek: už sem ti to napsal ...

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

Krox: Je pravda že je pohodlnější napsat otázku..nechápu ale co s tím máš za problém..

Krox
Krox #noping out

to pavlicek: stejne jak to dělam ja, lide už jsou absolutně neschopni zjistit si cokoliv sami ...

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

krox: hra mě zajímá,ale nebudu 20 min čučet na video..jednoduše sem se zeptal na banální věc-stačilo napsat že mp nemá..

znovu říkám,když tě obtěžuje odpovídat tak neodpovídej..bohužel tě nenazývám,jen říkám pravdu..

Krox
Krox #noping out

to pavliček: :D jj určo tak když se o hru nezajimas a ani novinku pod kterou pises si neposlechnes celou neni muj problem tak mně nenazyvej vemenem když sam si piča ...

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

krox: nasráno v hlavě musí mít tvoje matka když tě hned po porodu nevyklopila někde do škarpy ty vemeno..když tě obtěžuje odpovídat tak neodpovídej pičo blbá

video jsem neviděl celý a bohužel nečtu ani každou novinku,tak mě to uteklo..

Krox
Krox #noping out

to pavliček: kdybys neměl nasrano vhlavě jako polovina lidi tady a poslouchal to vtom videu tak viš že tam MP neni anebo kdybys četl novinky jak už sem řek ...

kenji

At uz je to tady . [s14][s14][s16]

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

byl jsem z toho ze začátku takovej rozmrzelej,ale začínám měnit názor..bude MP?

Chris Redfield

Barack: No a bohuzel prave na mnou ocekavanem The Evil Within se id Tech 5 projevuje spatnou grafikou a hroznymi animacemi.

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN
👍2

Hra jede na enginu id Tech 5. Tento engine má výhodu v tom, že automaticky streamuje textury do paměti dle potřeby, takže vývojáři se nemusí zabývat paměťovým omezením u hardwaru nebo limitem samotných textur, čímž samozřejmě odpadá i nutnost, adaptovat obsah na jinou platformu. Engine to dokáže sám, automaticky optimalizovat. Hra rozhodně vypadá pěkně a zub času tam tolik cítit není, na rozdíl od jiných her (Call Of Duty, Left 4 Dead). První hra, která tento engine využila, byla Rage (2011), což není zas tak dávno. [s14] The Evil Within a čtvrtý DOOM pojedou na tomhle enginu taktéž.

Banan
👍1

Zub stáří je na vizuální stránce poznat, ovšem u Wolfensteina to nevadí. Béčkovost svým způsobem je cítit (myšleno v dobrém), rozhodující bude hratelnost a ostatní faktory.

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever

Perkový systém? To je výborná novinka, predstavoval som si, že nejaký jemný RPG systém by hre pomohol.

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍1

miky20:neboj i na xone vypadá nádherně.

miky20
miky20 #One& only

Někteří tu tvrdili, ze hra vypadá hrozně, protože jede ve full na xboxu. No... vypadá to naprosto parádně a mám ji v hledáčku už nějaký ten měsíc. Těšing.

RobotCZ

DOKONALÝ!!!!...už se těším

Krox
Krox #noping out

to adres: je mozne ze gameplay je z cenzurovane verze ktera se ovsem naseho trhu netyka ... (staci cist novinky)

Lloyd.Irving
Lloyd.Irving #1-2 Sniff

No vypadá to pěkně..

Andress

Zdá se mi to, nebo zapracovala cenzura? Protože jsem nenašel žádnou symboliku odkazující na III říši, ale když jsem viděl starší obrázky atd. tak jich tam bylo plno.

petrs-CZ

Pecka už se těším [s7][s7]

Související články

Nejčtenější články