Nové záběry z akce Wolfenstein: The New Order

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
fórum
Think before you sleep
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
Komentáře (29)
[s16]už mě nebavíš vemeno..zatím zdar,pozdravuj máti[s16]..
škoda že maš tak nasrano v hlavě a neviš kterou ztěch 4 použit ...
nene..tak chce říkát právě tvoje matka když jí rvu do prdele nohu od stolu[s16]
jo takže krom těch všech nadavek co jsem vypsal přijimaš taky osloveni pičusek? tak ti řikaj ti tvoji gay kamaradi při analnich hratkach? styd se hovado ...
nepleťˇsi mě s tvou matkou..ta je na toto oslovení možná zvyklá..do školy-jako do pomocné?to by odpovídalo..pičusku..
ja zrovna taky ne, musim chodit do školy mam taky jine koničky kromě hrani např muay thai ale když něco potřebuju tak si i něco dokažu najit ty vemeno, pičo blba, hňupe atd ...
krox: óó,děkuji..nikdy mě nenapadlo že se dá někde najít tolik informací jako na googlu..každý bohužel nemá čas trávit celé dny na netu,hňupe
pavlicek: a ty se pokus nebyt neschopny a nauč se pouzivat google ...
Krox: ty seš fakt vemeno..kravský..vyhýbej se teda odpovědím na moje otázky,když ti to tak vadí a bude klid..
to pavlicek: už sem ti to napsal ...
Krox: Je pravda že je pohodlnější napsat otázku..nechápu ale co s tím máš za problém..
to pavlicek: stejne jak to dělam ja, lide už jsou absolutně neschopni zjistit si cokoliv sami ...
krox: hra mě zajímá,ale nebudu 20 min čučet na video..jednoduše sem se zeptal na banální věc-stačilo napsat že mp nemá..
znovu říkám,když tě obtěžuje odpovídat tak neodpovídej..bohužel tě nenazývám,jen říkám pravdu..
to pavliček: :D jj určo tak když se o hru nezajimas a ani novinku pod kterou pises si neposlechnes celou neni muj problem tak mně nenazyvej vemenem když sam si piča ...
krox: nasráno v hlavě musí mít tvoje matka když tě hned po porodu nevyklopila někde do škarpy ty vemeno..když tě obtěžuje odpovídat tak neodpovídej pičo blbá
video jsem neviděl celý a bohužel nečtu ani každou novinku,tak mě to uteklo..
to pavliček: kdybys neměl nasrano vhlavě jako polovina lidi tady a poslouchal to vtom videu tak viš že tam MP neni anebo kdybys četl novinky jak už sem řek ...
At uz je to tady . [s14][s14][s16]
byl jsem z toho ze začátku takovej rozmrzelej,ale začínám měnit názor..bude MP?
Barack: No a bohuzel prave na mnou ocekavanem The Evil Within se id Tech 5 projevuje spatnou grafikou a hroznymi animacemi.
Hra jede na enginu id Tech 5. Tento engine má výhodu v tom, že automaticky streamuje textury do paměti dle potřeby, takže vývojáři se nemusí zabývat paměťovým omezením u hardwaru nebo limitem samotných textur, čímž samozřejmě odpadá i nutnost, adaptovat obsah na jinou platformu. Engine to dokáže sám, automaticky optimalizovat. Hra rozhodně vypadá pěkně a zub času tam tolik cítit není, na rozdíl od jiných her (Call Of Duty, Left 4 Dead). První hra, která tento engine využila, byla Rage (2011), což není zas tak dávno. [s14] The Evil Within a čtvrtý DOOM pojedou na tomhle enginu taktéž.
Zub stáří je na vizuální stránce poznat, ovšem u Wolfensteina to nevadí. Béčkovost svým způsobem je cítit (myšleno v dobrém), rozhodující bude hratelnost a ostatní faktory.
Perkový systém? To je výborná novinka, predstavoval som si, že nejaký jemný RPG systém by hre pomohol.
miky20:neboj i na xone vypadá nádherně.
Někteří tu tvrdili, ze hra vypadá hrozně, protože jede ve full na xboxu. No... vypadá to naprosto parádně a mám ji v hledáčku už nějaký ten měsíc. Těšing.
DOKONALÝ!!!!...už se těším
to adres: je mozne ze gameplay je z cenzurovane verze ktera se ovsem naseho trhu netyka ... (staci cist novinky)
No vypadá to pěkně..
Zdá se mi to, nebo zapracovala cenzura? Protože jsem nenašel žádnou symboliku odkazující na III říši, ale když jsem viděl starší obrázky atd. tak jich tam bylo plno.
Pecka už se těším [s7][s7]