Nové video ze hry Zaklínač 3: Divoký hon
novinka•pátek 23. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Cenega
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (20)
důvod proč koupit ps4
Kusleaui Ty jsi Kokůtek,Vid...[s6]
kusleaui: I když se spíš řadím k PC hráčům než ke konzolistům, tak vždycky když vidím tyhle stupidní kecy typu PC master race, tak se za nás normální pc hráče musím stydět.Ty jsi jen pro ostudu a inteligence si taky moc nepobral, tak se radši zase přihlaš na líbím se ti a lajkuj svoje vlastní fotky.
Ja jen ze je to clanek o hre kluci a tohle me uz fakt vytocilo
Omg co to je zase za pako ! Rozda vsem minusa a zacne placat totalni kraviny ... Doufam ze si ho tu Kachlo dlouho nenecha ...
karty-09: z toho si nic nedelej,je to dalsi PC master debil😄 nechapu proc sem lezou ty deti😄
KARTY: zato ty žádné IQ nemáš.
MITSU - souhlasim s tebou asi jedna z nej her co ted vyjde a na kterou se tesim
KUSLEAUI - ty snad mas iq:ia
Jojo, zaklínač je dobrá hra, doufám že ho konzole neposerou a na pc to bude paráda. Na konzolích to samozřejmě bude jen další odpad s nízkým rozlišením a bude se to trhat. To je jistota. Stejně jako že to na konzolích bude nejdražší, hahahahahaha. Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné konzole, hahahahahaha. Nikdo inteligentní to nedělá.
Konzole to nerozdejchaj tak museli zhoršit grafiku [s13][s13][s13]
Hezky ale o proti tomu co ukazovali poprve je jasny downgrade!
Proste nadhera [s7]
pecka [s7]
[s7] [s7] [s7] [s7]
To je nádhera[s14]..Nemůžu se dočkat
Krása!
Tak věřím že moje neskutečné natěšení na tenhle dle mého názoru herní skvost bude naplněno[s16]
To cekani je umorne!!!![s7][s7]
Pěkný hudební doprovod
nemůžu se už dočkat[s16][s16][s16]