Konzolista.cz

Nové video z The Division ukazuje Snowdrop Engine

novinkastředa 19. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové video z The Division ukazuje Snowdrop Engine
Herní vydavatel Ubisoft dnes vydal nový deníček k očekávané akční hře The Division, na které pracují zkušení vývojáři ze studia Massive Entertainment. V deníčku nechybí nové pěkné záběry, ale hlavně se zaměřuje na next-gen Snowdrop Engine, díky němuž vypadá tak skvěle, jak jsme mohli vidět v minulém roce třeba během E3. Na deníček se můžete podívat níže v novince. Hra Tom Clancy's The Division vyjde na konzole PlayStation 4 a Xbox One. Termín vydání zatím nevíme, ale spekuluje se, že to bude v příštím roce.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
jeffoun
jeffoun #bad.boyz.c

jen aby to nedopadlo jako watch dogs,tam taky ukazovali jak suprově to bude vypadat[s1]

stillalive

Grafika velmi pěkná. Počkám si a nejdřív zkusím až bude možnost.

Mihau

Vypadá to, že to bude pecka. :-)

Predator

Tak kdyby nevyšel Batman jen na PS4 a XBOXONE(aspoň budu mít jednu z konzolí o něco dříve), tak kvůli DIVISION bych koupil PS4 nebo Xko zcela určitě. To zas budou stovky hodin propařených.[s16]

SpawN
SpawN #Sony

Tohle bude amazing game [s7]

MikeCZ
MikeCZ #PS5

Uvidíme jak bude vypadat grafika před vydáním. Teď můžou říkat co chtějí.

N3G0L4cz

SnowDrop Engine šílený!

BadExHuman22
BadExHuman22 #XSX💚/PS5💙

Nemůžu se dočkat [s14] Vypadá to skvěle [s14]

pitrsone
pitrsone #Trololo

Až to zapařím tak mě dlouho ale dlouho nikdo na denním světle neuvidí.

Fenix
👍2

Doufám že se nedočkám downgradu grafiky , vypadá to báječně

A. Wesker

Ať je to tak dobrý, jak to vypadá, protože na tohle se neskutečně těším [s6]

kaktusak_cz
👍8

na tuhle hru jsem opravdu moc zvedavej a tesim se nani,doufam ze dopadne dobre,kazdopadne to vypada paradne...

Související články

Nejčtenější články