Konzolista.cz

Nové video na hru The Order: 1886, studio Ready at Dawn má nové logo

novinkasobota 31. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové video na hru The Order: 1886, studio Ready at Dawn má nové logo
Sony Computer Entertainment před několika okamžiky vydala nové video na PlayStation 4 akční hru The Order: 1886, které ukazuje několik nových záběrů z hraní. Video navíc obsahuje i rozhovor s režisérem hry Dana Janem, který se více o hře rozpovídal a řekl nové podrobnosti i pozadí příběhu, době nebo o postavách. Na video se můžete podívat níže v novince. Hra The Order: 1886 má být i novým začátkem pro studio Ready at Dawn, které se proto rozhodlo změnit své logo. Na nové se můžete rovněž podívat níže.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (24)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
stillalive

Nemohu si pomoct, ale ten hlavní hrdina vypadá jako Joel s knírkem :)

altar
altar #Dagra_22

cermi85cz tvl to ani neříkej ze srandy,se na to těším jak malej Jarda [s16]

cermi85cz
👎1

Hosi...jen aby to nedostalo 5 z 10:)

Smileface

Mitsu nějakýho Apsiho neřeším, jeho Big'n'Live jsou čistě amatérský videa, ale vzhledem k tématu mě nic nedají, i kdyz si samo vazim katdyho amatera co tvori. Obecne spíš dávám přednosti kanálům a hodnocením od více lidí třeba zákazníků Amazonu, Neogafovym vláknům o hře atd.

Mimochodem tady je jedno z mých amatérských videí link kdyz nic jinyho nez N hate neumim [s6]

Raiden_cz
Raiden_cz #Dovahkiin

To bude zas v alejich nablito

altar
altar #Dagra_22

Mitsu CZ a Smileface jděte na Chatbox [s6]

Smileface
👍3

Mitsu profesionalni recenze od novinářů, co to zadara dostanou a ve speedrunu za 8 hodin proběhnou a pak neco rychle vyplodi, aby se to moc neodlišovalo od ostatních, jsou idealni zdroj informací. Gratuluju [s6]

Ja uz davno zjistil ze nejlepsi jsou videa a recky od normalnich uzivatelu co nemusi napsat 3 recenze tydne a hru se snazi poradne vytezit protože ji za vlastni koupili...

Smileface

"Filmečky pěkný, skripty taky, ale mohli by ukázat víc ze hry ..." [s1] Očividně videa ze hry potřebuješ a to hodně [s6]

Smileface

Tak pak nežadoň o herní videa [s6]

Smileface

Mitsu CZ Udělam ji pro tebe a pak ti pošlu odkaz [s1][s6]

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

Krása [s7]

Smileface
👍1

Mitsu dockas se a když ne tak az to vyjde budes mít celej walkthrough a můžeš si to zahrát na YouTube [s6]

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍1

Libil se mi Uncharted , libilo se mi Gear of War ..... takze ja se proste tesim moc,skoda toho odkladu holt i nakup ps4 pocka!

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍2

Jasne, pred e3 to budou asi furt tutlat a poustet jen takove pasaze. Mimochodem jeste jsem nevidel zadne monstrum, co slibovali, jsem zvedav: )

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍2

Kostej-cz: Tak ale ne vždy je tunel ideální varianta. On je dost podstatný rozdíl, když máš tunel ve hře a když má někdo tunel v hlavě[s6]

Harnet
Harnet #SONY
👍2

Soky zo by byla velka skoda, watch dogs takhle dopadnul , ze toho bylo ukazano hodne a moc prekvapeni se nekona, u order nechci, aby vsechno vyplacali [s14]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍9

Mitsu musis vydrzet, prece ti neprehrajou celou hru najednou: ) Natahujou, hypujou, xboti znervozneli a v diskusich jim strikala napetim krev z nosu, tak to ma byt: )

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍10

Skoro vsechny skvele hry jsou tunely - to jen mistnim odbornikum uz dosly argumenty [s6][s6][s6]

GaMbLeRcz
👍9

to bude vynikající hra.last of us je taky tunel gears of war na x box byl taky tunel uncharted a lara byli taky tunel a všechno dohromady nejlepší hry co byli na herním průmyslu..není nad to zahrát si film

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍3

Za me - nemusi toho moc ukazovat nepotrebuju vydet 3/4 hry jak u AC4 - bude mi stacit to co predvedou na E3 ...

Smileface
👍3

Skvostné, diky vyspělému motion capture a vynikající grafice vypadají hry stále reálněji, až má člověk pocit že ovládá opravdovou postavu a ne nějakého malovaného joudu.Hlavne at se podaří příběh.

hanocri

V únoru se to rozlouskne :-) Ale bojím se, že to jsou jen klasické PR kecy...

REK-CZ
👍5

No vidite, porad melete neco o prazdnem tunelu, ale minimalne pribeh bude urcite zajimavy, kdyz je od chlapa, co se jmenuje Dana :)

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

Nový logo s tou "zlatavou patinou" pusobí docela mysticky, starobyle a urcite me zaujalo [s14]

Zmena je život, tak snad tahle menší zmena mládencum a devcatum z READY AT DAWN dodá i novou energii, která se pozitivne promítne do jejich tvorby. Ale co si budeme povídat, na firemní loga videohry nejezdí, takže vstávat a makat, práce máte až, až [s14]

PS: Dana Jan? Kurník, co je jméno a co prijmení? [s6]

Související články

Nejčtenější články