Nové video na hru The Order: 1886, studio Ready at Dawn má nové logo

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
Komentáře (24)
Nemohu si pomoct, ale ten hlavní hrdina vypadá jako Joel s knírkem :)
cermi85cz tvl to ani neříkej ze srandy,se na to těším jak malej Jarda [s16]
Hosi...jen aby to nedostalo 5 z 10:)
Mitsu nějakýho Apsiho neřeším, jeho Big'n'Live jsou čistě amatérský videa, ale vzhledem k tématu mě nic nedají, i kdyz si samo vazim katdyho amatera co tvori. Obecne spíš dávám přednosti kanálům a hodnocením od více lidí třeba zákazníků Amazonu, Neogafovym vláknům o hře atd.
Mimochodem tady je jedno z mých amatérských videí link kdyz nic jinyho nez N hate neumim [s6]
To bude zas v alejich nablito
Mitsu CZ a Smileface jděte na Chatbox [s6]
Mitsu profesionalni recenze od novinářů, co to zadara dostanou a ve speedrunu za 8 hodin proběhnou a pak neco rychle vyplodi, aby se to moc neodlišovalo od ostatních, jsou idealni zdroj informací. Gratuluju [s6]
Ja uz davno zjistil ze nejlepsi jsou videa a recky od normalnich uzivatelu co nemusi napsat 3 recenze tydne a hru se snazi poradne vytezit protože ji za vlastni koupili...
"Filmečky pěkný, skripty taky, ale mohli by ukázat víc ze hry ..." [s1] Očividně videa ze hry potřebuješ a to hodně [s6]
Tak pak nežadoň o herní videa [s6]
Mitsu CZ Udělam ji pro tebe a pak ti pošlu odkaz [s1][s6]
Krása [s7]
Mitsu dockas se a když ne tak az to vyjde budes mít celej walkthrough a můžeš si to zahrát na YouTube [s6]
Libil se mi Uncharted , libilo se mi Gear of War ..... takze ja se proste tesim moc,skoda toho odkladu holt i nakup ps4 pocka!
Jasne, pred e3 to budou asi furt tutlat a poustet jen takove pasaze. Mimochodem jeste jsem nevidel zadne monstrum, co slibovali, jsem zvedav: )
Kostej-cz: Tak ale ne vždy je tunel ideální varianta. On je dost podstatný rozdíl, když máš tunel ve hře a když má někdo tunel v hlavě[s6]
Soky zo by byla velka skoda, watch dogs takhle dopadnul , ze toho bylo ukazano hodne a moc prekvapeni se nekona, u order nechci, aby vsechno vyplacali [s14]
Mitsu musis vydrzet, prece ti neprehrajou celou hru najednou: ) Natahujou, hypujou, xboti znervozneli a v diskusich jim strikala napetim krev z nosu, tak to ma byt: )
Skoro vsechny skvele hry jsou tunely - to jen mistnim odbornikum uz dosly argumenty [s6][s6][s6]
to bude vynikající hra.last of us je taky tunel gears of war na x box byl taky tunel uncharted a lara byli taky tunel a všechno dohromady nejlepší hry co byli na herním průmyslu..není nad to zahrát si film
Za me - nemusi toho moc ukazovat nepotrebuju vydet 3/4 hry jak u AC4 - bude mi stacit to co predvedou na E3 ...
Skvostné, diky vyspělému motion capture a vynikající grafice vypadají hry stále reálněji, až má člověk pocit že ovládá opravdovou postavu a ne nějakého malovaného joudu.Hlavne at se podaří příběh.
V únoru se to rozlouskne :-) Ale bojím se, že to jsou jen klasické PR kecy...
No vidite, porad melete neco o prazdnem tunelu, ale minimalne pribeh bude urcite zajimavy, kdyz je od chlapa, co se jmenuje Dana :)
Nový logo s tou "zlatavou patinou" pusobí docela mysticky, starobyle a urcite me zaujalo [s14]
Zmena je život, tak snad tahle menší zmena mládencum a devcatum z READY AT DAWN dodá i novou energii, která se pozitivne promítne do jejich tvorby. Ale co si budeme povídat, na firemní loga videohry nejezdí, takže vstávat a makat, práce máte až, až [s14]
PS: Dana Jan? Kurník, co je jméno a co prijmení? [s6]