Nové video na The Evil Within - Every Last Bullet
novinka•pondělí 29. září 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Bethesda Softworks
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (23)
Hmm dobrej horůrek :-) možná zkusím, i když to vypadá na silný kafe [s6] Stačilo mi, že jsem si zkusila demo novýho silent hill [s6] na blbý chodbě [s6]
Lidičky přišel nam ztracenej Resident Evil parada[s7][s7][s7][s7][s7]
Z čoho budete mať strach preboha, veď to bude skôr akčná hra s mierne hororovými prvkami. Niektorí ako to čítam, sa musíte báť vlastného tieňa v reáli [s6]
Ať se amatéři s capcomu mrknou jak se dělá survival horor.
hoši naliskejte si, v traileru je vycuc z hry a už z toho děláte akční řežbu......magoři:D
Hodnocení u téhle hry neřeším, předobjednáno :)
Jsem zvědav jak tahle hra dopadne. Jak se to bude hrát, jaký bude příběh a vůbec, jaký to zanechá dojem. Trochu mi to připomíná atmosferou z trailerů Alone in the Dark. Nícméně já mám jasno, v říjnu jdu do Alien Isolation :-)
Nabušenej začátek října ! Táák a od zítra každý den 16cky ať si ty všechny hry můžu dovolit [s3] [s6]
No konečně pořádně rozžhavím svou Ps4,už se na to moooc těším[s3]
Libi a stopro si to zahraji ale....vidim tam styl Resi 4 a od nove znacky,od legendy Mikamiho,od nove hry toho chlapka po tolika letech :) Cekal jsem napaditejsi hratelnost,novy styl hrani,zkratka neco noveho :( To mne zklamalo
Je to mazec, a podle Vašich reakcí koukám že nejsem jedinej kdo se na to těší. Sakra tolik her na podzim a zimu a to nemluvím o novém roce. Sakra jak jen manželce říct že z ůčtu zmizí spousta tisíc.
Ani nevím jestli na to budu mít nervy :) ale vypadá to parádně
Moc se mi nelíbí, jak ta hra nakonec vypadá. Asi jsem čekal něco jiného než stokrát viděnou akční hru, která mohla vyjít na předchozí generaci konzolí a ani bychom to nepoznali.
tak klobouk dolů před těmi kdo to dohrajou..mě stačilo video...
Noo tak to bude hodne velkej narez.myslim ze nam toho ukazali vic nez dost.
I love this blood a gore.[s7][s7][s7][s7]
skvele vypada, tesim se na to jak malej kluk..
Tomu daj 7/10 jedine kvuli spotrebe trenek...
Tesim se na to, ale pocitam s tim, ze recenze se budou pohybovat kolem 7-8/10.[s1]
tak to vypadá fakt dobře [s7]
Ty voleeeee!!!!! [s7][s7][s7]
Tak to je kulervoucí..
No nech už to tu je,som vo vytržení [s1]