Nové video na Battlefield Hardline představuje dvě nové mapy
novinka•úterý 13. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: EA Games
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (10)
tullvan Ty jo... já to jen tak proklikával a říkal jsem si Co to má znamenat? Policajti vs Zloději a mapa v KLDR :D... uvidíme s čím se ukážou, ale pořád se bojím že to nebude nic jinýho než BF4 s jinýma skinama
Beta začne příští týden podle games potí. Jen by mne zajímalo zda li se da již teď nekde registrovat a zažádat si o beta key
Jo tak do druhé bety se přihlasím. Zatím to vypada zajímavě :)
Jo,predstavuje nove mapy leda tak slovne[s6]
tady nás někdo tahá za fusekli néé ale tohle video je přece z BF4 hraje chain link na propagandě [s6]
Na první betě bylo vidět že to je boj zločniců a policistů ale tohle mě spíše přesvědčilo že to je battlefield 4 :D
wtf? tak tohle se jim vůbec nepovedlo... radši zůstanu u bf4
no...ty mapy vypadaji opravdu podobne, ale je to hlavne tim, ze jde o mapu Propaganda z dlc Dragon Teeth:)
Kdyby jsi si přečetl tuto novinku, tak by jsi se to dozvěděl [s1]
"Vývojáři ještě zmínili, že zítra se můžeme těšit na oznámení druhé betaverze, která bude dostupná pro všechny platformy."
vypada to pekne.Kde sezenu tu betu??