Nové skvělé záběry z akce Watch_Dogs
novinka•středa 23. dubna 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: UbiSoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (17)
Martinrush: Musíš přinést 2 hry s prodejní cenou 599,- a víc. :-) Ne výkupní
Pítrs_ né výkupní ale prodejní cenou 599 :P [s14]
Čéče tak ono to vypadá lákavěji a lákavěji a nevypadatá nakonec vůbec špatně. Naopak se mi to líbí celkem dost. Do toho asi tento rok půjdu na 90%, tak že asi určitě :) Ale jestli to Ubisoft začnou dojit každoročním vydání od jiného studia, tak mě opravdu nase*ou. Tohle zaslouží značnou péči při vývoji aspoň ty dva roky a prodlevu do dalšího dílu aspoň dva roky, protože Ubisoft mi dokonale zhnusili celý AC tím, že jsem se toho tak přežral, že po tuto generaci budu rád, když to pár let neuvidím.
Od začátku jsem tomu věřil a veřím ještě víc..bude to paráda..[s12]
Parádní hra, už mám něakou dobu předobjednáno[s6]
Ten pavouk je něco jak když se v GTA zhulíte a bojujete proti ufounum tak nevím co říkáte že se tam nehodí pokud nebudete chtít asi ho vůbec neptkáte
Martinrush:just cause 2 pro xbox má výkupní cenu 599 a killzone taky už mám v jrc registraci s fiksací pevné ceny výkupu. Takže stěr brácho. Ověř si něco než začneš psát kraviny, i kdyby v průběhu ceny klesli tak je máš fikslí.
PS: oprava s prodejní cenou nim 599,-
Ten pavouk je fakt hrůza, snad nezkazí dojem při hraní. Ale ten pavouk je známka bezhlavého ničení :-(
Jsem jediný, komu ten pavouk připadá jako "naprosto nehodící se"? [s8]
Jrc za 1kc,- das dve hry do preowned s min vykupni cenou 599 a je tva.Ja davam just cause 2 a killzone sf.Musi si vas osobne na prodejne zaevidovat.Tak nevahejte
Nesekl ses o měsíc? :D
Zdravim budu mit 27.4 par novych zabalenych kusu do ps4 s Cz titulkama cena je 1 300 plus posta osobka je mozna piste na email a rovnou kde jste to cetli:)
email je alexandr46259@seznam.cz
[s1]
Zde je ještě gameplay o multiplayeru link a malí promo od SONY link
Pořád se rozhoduji jestli předobjednat či koupit až dýl v bazarové verzi. Asi neodolám a beru hned jelikož mě tento gameplay vcelku hodně navnadil :D
UPDATE: Předobjednáno
Já to věděl [s7]
Bude to skvělá hra, předobjednáno už nějaký ten měsíc a moc se těším.
tady tu buchtu moc nemusím
"Záběry jsou pochopitelně z PlayStation 4 verze, která poběží v 1080p. " :)