Konzolista.cz

Nové skvělé záběry z akce Watch_Dogs

novinkastředa 23. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové skvělé záběry z akce Watch_Dogs
Herní novináři si mohli v předchozích dnech vyzkoušet očekávanou akční hru Watch_Dogs od Ubisoftu a rozhodně ve svých dojmech neskrývají nadšení. Zaujal hlavně příběh o pomstě a jeho podání, které ke hře pasuje a je celkem uvěřitelný. Podle všeho jde o mix Maxe Payna/The Punisher/Death Wish. Zábavná je ovšem i hratelnost a máme se navíc těšit na skvělý začátek odehrávající se na velkém stadionu, z něhož je nutné uniknout před policií. Abychom něco ze hry také měli už nyní, přinesla Sony před několika minutami nové video, na které se můžete podívat níže v novince. Záběry jsou pochopitelně z PlayStation 4 verze, která poběží v 1080p. Ve videu uvidíte nejen procházky po městě, ale také přestřelky případně vedlejší misi, v níž bude možné ovládat obrovského robotického pavouka a ničit vše, co se postaví do cesty.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (17)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Kethel

Martinrush: Musíš přinést 2 hry s prodejní cenou 599,- a víc. :-) Ne výkupní

koubecx
koubecx #KCX B01

Pítrs_ né výkupní ale prodejní cenou 599 :P [s14]

stillalive
👍2

Čéče tak ono to vypadá lákavěji a lákavěji a nevypadatá nakonec vůbec špatně. Naopak se mi to líbí celkem dost. Do toho asi tento rok půjdu na 90%, tak že asi určitě :) Ale jestli to Ubisoft začnou dojit každoročním vydání od jiného studia, tak mě opravdu nase*ou. Tohle zaslouží značnou péči při vývoji aspoň ty dva roky a prodlevu do dalšího dílu aspoň dva roky, protože Ubisoft mi dokonale zhnusili celý AC tím, že jsem se toho tak přežral, že po tuto generaci budu rád, když to pár let neuvidím.

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

Od začátku jsem tomu věřil a veřím ještě víc..bude to paráda..[s12]

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

Parádní hra, už mám něakou dobu předobjednáno[s6]

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍1

Ten pavouk je něco jak když se v GTA zhulíte a bojujete proti ufounum tak nevím co říkáte že se tam nehodí pokud nebudete chtít asi ho vůbec neptkáte

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍1

Martinrush:just cause 2 pro xbox má výkupní cenu 599 a killzone taky už mám v jrc registraci s fiksací pevné ceny výkupu. Takže stěr brácho. Ověř si něco než začneš psát kraviny, i kdyby v průběhu ceny klesli tak je máš fikslí.

PS: oprava s prodejní cenou nim 599,-

Spilif
👍1
👎1

Ten pavouk je fakt hrůza, snad nezkazí dojem při hraní. Ale ten pavouk je známka bezhlavého ničení :-(

F4RR3LL_CZ
F4RR3LL_CZ #F4RR3LL_CZ
👍3
👎1

Jsem jediný, komu ten pavouk připadá jako "naprosto nehodící se"? [s8]

pitrsone
pitrsone #Trololo

Jrc za 1kc,- das dve hry do preowned s min vykupni cenou 599 a je tva.Ja davam just cause 2 a killzone sf.Musi si vas osobne na prodejne zaevidovat.Tak nevahejte

geobbu
geobbu #WHO CARES
👍2

Nesekl ses o měsíc? :D

alex46259

Zdravim budu mit 27.4 par novych zabalenych kusu do ps4 s Cz titulkama cena je 1 300 plus posta osobka je mozna piste na email a rovnou kde jste to cetli:)

email je alexandr46259@seznam.cz

[s1]

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

Zde je ještě gameplay o multiplayeru link a malí promo od SONY link

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍3

Pořád se rozhoduji jestli předobjednat či koupit až dýl v bazarové verzi. Asi neodolám a beru hned jelikož mě tento gameplay vcelku hodně navnadil :D

UPDATE: Předobjednáno

miky20
miky20 #One& only
👍3

Já to věděl [s7]

Bude to skvělá hra, předobjednáno už nějaký ten měsíc a moc se těším.

valis1
valis1 #klobáska
👍2
👎1

tady tu buchtu moc nemusím

risix
👍8

"Záběry jsou pochopitelně z PlayStation 4 verze, která poběží v 1080p. " :)

Související články

Nejčtenější články