Nové oficiální obrázky z akce The Order: 1886
novinka•úterý 10. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
fórum
Think before you sleep
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (15)
Souhlas se zavorkou, screeny vypadaji dost mazle, nedetailne a popravde bych takove vubec nevypoustel protoze nezucastneny majitel ps4 (rozumej nevi o hre a nepodlehl hypu kolem) si rekne ze ta hra vypada doat mizerne podle techto screenu, coz samozrejme neni pravda. Jestli je neco na teto hre skveleho tak je to rozhodne grafika, o hratelnosti bohuzel nejsem zatim presvedcen z gameplay videi takze pockam na recenze. Z toho co sem videl na YT by me to totiz zatim vubec nebavilo hrat protoze to vypada nudne. Treba (doufam) se pletu a bude to super po vsech strankach. Pockam a uvidim.
Pekne moc pekne
PS3Fanboy : Protože si přečetli pouze část celého komentu a to tuto (No jako co se týče screenů vypadá to jak z ps3, já bych se za tyhle screeny styděl.)
Zavorka má pravdu, tak proč mu dávate mínuska?
Ještě že jdu zejtra na brigádu. Hodlám koupit limitku.
Motion blur na plný knedlík koukám...
paradni nahrazka za resistance.vypada to vyzivne^^chutne,nebo tak nejak...
Nádhera [s16]
Nejprve jsem váhal, ale teď už neváhám. Beru Day 1 a o půlnoci zdar.... Celý víkend v čudu [s3]
laskominka [s9]
Já taky proti ním nic nemám (pokud to tak vyznělo) jen smekám (a žasnu) že z PSP her přešli rovnou na AAA titul a zatím se jim to daří líp než mnohým zaběhnutým studiím.
MarcusChef: dík za poskytnutí info o původu vývojářů tohoto studia.
Zase takové nooby bych z Ready at Dawn nedělal. To studio sice dělalo jen PSP hry, ale většina vývojářů dříve pracovala v Blizzardu na Diablu 2, WoW, Warcraftu 3 a Starcraftu
Po grafické stránce ta hra snad nemá zatím konkurenci, takhle má vypadat hra na novou generaci konzolí a to ještě od tvůrců co dělali hry jen na PSP.
Koukam jak puk[s14]objednane a PS4 bude spokojene[s16]
Ťik, ťak, ťik, ťak....odpočítávám do dne vydání! [s12]