Konzolista.cz

Nové oficiální obrázky z akce The Order: 1886

novinkaúterý 10. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové oficiální obrázky z akce The Order: 1886
Akční hra The Order: 1886 je v současnosti už dokončena a čeká na vydání, které je stanoveno na konec příštího týdne pro konzoli PlayStation 4. Už nyní se ale dostala k několika hráčům, kteří neváhají na youtube nahrávat videa i se spoilery, kterým se ale raději vyhněte, abyste si následně nezkazili zážitek, a že je na co se těšit. Dnes alespoň Sony vydala hned šestici oficiálních obrázků, podívejte se na ně níže v novince. Pocházejí z úrovně odehrávající se na mostě.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (15)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️

Souhlas se zavorkou, screeny vypadaji dost mazle, nedetailne a popravde bych takove vubec nevypoustel protoze nezucastneny majitel ps4 (rozumej nevi o hre a nepodlehl hypu kolem) si rekne ze ta hra vypada doat mizerne podle techto screenu, coz samozrejme neni pravda. Jestli je neco na teto hre skveleho tak je to rozhodne grafika, o hratelnosti bohuzel nejsem zatim presvedcen z gameplay videi takze pockam na recenze. Z toho co sem videl na YT by me to totiz zatim vubec nebavilo hrat protoze to vypada nudne. Treba (doufam) se pletu a bude to super po vsech strankach. Pockam a uvidim.

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

Pekne moc pekne

Fry
Fry #( . ) ( . )
👎1

PS3Fanboy : Protože si přečetli pouze část celého komentu a to tuto (No jako co se týče screenů vypadá to jak z ps3, já bych se za tyhle screeny styděl.)

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni

Zavorka má pravdu, tak proč mu dávate mínuska?

Darth_Štófi
Darth_Štófi #Palmárák

Ještě že jdu zejtra na brigádu. Hodlám koupit limitku.

Hráč123
Hráč123 #GameCave

Motion blur na plný knedlík koukám...

Superpunk
Superpunk #Insane
👍3

paradni nahrazka za resistance.vypada to vyzivne^^chutne,nebo tak nejak...

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍4

Nádhera [s16]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍3

Nejprve jsem váhal, ale teď už neváhám. Beru Day 1 a o půlnoci zdar.... Celý víkend v čudu [s3]

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍3

laskominka [s9]

oko23
👍4

Já taky proti ním nic nemám (pokud to tak vyznělo) jen smekám (a žasnu) že z PSP her přešli rovnou na AAA titul a zatím se jim to daří líp než mnohým zaběhnutým studiím.

MarcusChef: dík za poskytnutí info o původu vývojářů tohoto studia.

MarcusChef
MarcusChef #Team PS/XB
👍3

Zase takové nooby bych z Ready at Dawn nedělal. To studio sice dělalo jen PSP hry, ale většina vývojářů dříve pracovala v Blizzardu na Diablu 2, WoW, Warcraftu 3 a Starcraftu

oko23
👍6

Po grafické stránce ta hra snad nemá zatím konkurenci, takhle má vypadat hra na novou generaci konzolí a to ještě od tvůrců co dělali hry jen na PSP.

enemy84
enemy84 #Ps1.2.3.4
👍1

Koukam jak puk[s14]objednane a PS4 bude spokojene[s16]

Swarm23
Swarm23 #△○✕◻
👍9

Ťik, ťak, ťik, ťak....odpočítávám do dne vydání! [s12]

Související články

Nejčtenější články