Nové obrázky ze závodní hry Driveclub
novinka•úterý 29. dubna 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Think before you sleep
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (13)
MAJSTA..
PROJECT CARS a DRIVECLUB si v zárí podají ruce, protoze obe hry budou názornou ukázkou vizuální vyspelosti a príkladem pro ostatní vyvojáre, kterí se venujou tvorbe závodních her [s14]
Ale at' tak nebo tak, já koupím obe dve videohry a budu si chrochtat blahem [s12]
Heymi taky jsem z toho natešenej [s6] radej o neco pozdeji, než kšunt na startu PS4 [s6] beru plnou hru [s7]
Z tech herních záberu to vypadá tak dobre, az se tomu nechce verit....ale moc rád se nechám 8.ríjna presvedcit o jejich pravosti [s14] Skoda, ze hru nezvládnou dopilovat drív, ale nevadí, i tak se na tuhle parádu tesím...
Jeste by mohli pánové ze SONY v brzky dobe oznámit firmware/update na PLAYSTATION 4, ktery by pridal podporu známejsích volantu (napr.LOGITECH) a leteckych kniplu (napr.SAITEK) a byl bych "happy" [s14]
stáhnu, vyzkouším, pokud to bude super , tak jim prachy klidně věnuji.
Dělají mi jenom radost...
link
link
Singleplayer[s7][s7][s7][s6] i PS plus...I když stejně beru plnou![s6][s6]
Do dnes je první Motorstorm jednou z nejhezčích arkád minulé generace a nejhratelnějších (týkalo se online hraní). Hratelnosti se nijak neobávám. Pokud sedne jízdní model, potom už záleží jen na obsahu, aby hra vydržela co nejdéle.
Tesim..DC stopro nezklame.. ono i ten prvni motorstorm mel famozni grafiku a co se tam vsechno kolem delo....litaly plechy,bahno,motorkari...naproste graficke a herni orgie [s7][s7][s7][s7][s7][s7]
Mjollnir : Driveclub dělá Turn 10 ?
Snad to nedopadne jako Forza na Xbone , když ji představovali vs skutečnost :)
Obrázky vždy vypadají dobře [s1]
jj taky se bojim Alien colonial Marine taky vypadal ok na předváděčce a když vyšel FUJJ!!!!!!!!!!! xD
[s15]
Vypadá to až moc pěkně :)
Grafické orgie? Velmi pravděpodobně [s6][s7]