Konzolista.cz

Nové obrázky ze závodní hry Driveclub

novinkaúterý 29. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové obrázky ze závodní hry Driveclub
Dnes Sony po měsících mlčení konečně oznámila datum vydání pro svoji očekávanou závodní hru Driveclub, která vyjde 8. října pro konzoli PlayStation 4. Vývojáři z Evolution Studios navíc slíbili v následujících týdnech nášup nových videí a informací, něco málo se máme dozvědět už zítra, takže vám dáme vědět. Už nyní nám ale Sony poslala ještě několik parádních obrázků, o které vás nemůžeme ochudit, podívat se na ně můžete níže.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (13)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

MAJSTA..

PROJECT CARS a DRIVECLUB si v zárí podají ruce, protoze obe hry budou názornou ukázkou vizuální vyspelosti a príkladem pro ostatní vyvojáre, kterí se venujou tvorbe závodních her [s14]

Ale at' tak nebo tak, já koupím obe dve videohry a budu si chrochtat blahem [s12]

Harnet
Harnet #SONY
👍1

Heymi taky jsem z toho natešenej [s6] radej o neco pozdeji, než kšunt na startu PS4 [s6] beru plnou hru [s7]

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍3

Z tech herních záberu to vypadá tak dobre, az se tomu nechce verit....ale moc rád se nechám 8.ríjna presvedcit o jejich pravosti [s14] Skoda, ze hru nezvládnou dopilovat drív, ale nevadí, i tak se na tuhle parádu tesím...

Jeste by mohli pánové ze SONY v brzky dobe oznámit firmware/update na PLAYSTATION 4, ktery by pridal podporu známejsích volantu (napr.LOGITECH) a leteckych kniplu (napr.SAITEK) a byl bych "happy" [s14]

nevim
nevim #808
👍1

stáhnu, vyzkouším, pokud to bude super , tak jim prachy klidně věnuji.

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍4

Dělají mi jenom radost...

link

link

Singleplayer[s7][s7][s7][s6] i PS plus...I když stejně beru plnou![s6][s6]

stillalive
👍6

Do dnes je první Motorstorm jednou z nejhezčích arkád minulé generace a nejhratelnějších (týkalo se online hraní). Hratelnosti se nijak neobávám. Pokud sedne jízdní model, potom už záleží jen na obsahu, aby hra vydržela co nejdéle.

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍5

Tesim..DC stopro nezklame.. ono i ten prvni motorstorm mel famozni grafiku a co se tam vsechno kolem delo....litaly plechy,bahno,motorkari...naproste graficke a herni orgie [s7][s7][s7][s7][s7][s7]

risix
👍8

Mjollnir : Driveclub dělá Turn 10 ?

risix
👍5
👎1

Snad to nedopadne jako Forza na Xbone , když ji představovali vs skutečnost :)

koubecx
koubecx #KCX B01
👍3

Obrázky vždy vypadají dobře [s1]

Knedloman
👍4
👎2

jj taky se bojim Alien colonial Marine taky vypadal ok na předváděčce a když vyšel FUJJ!!!!!!!!!!! xD

[s15]

risix
👍7
👎1

Vypadá to až moc pěkně :)

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍9
👎3

Grafické orgie? Velmi pravděpodobně [s6][s7]

Související články

Nejčtenější články