Nové obrázky ze hry Batman: Arkham Knight
novinka•sobota 15. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Warner Bros. Interactive Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
fórum
Think before you sleep
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (9)
Chris Redfield: Aha dík za upřesnění.
Inottam: ve skutecnosti je to UE 3,5. Velmi silne modifikovany.
Míra detailů, atmosféra díky skvělému nasvícení a výtvarný styl jsou už z obrázků přednosti nad kterými člověk smekne. Plnou krásu si užijeme až se to celé před námi bude hýbat ve Full HD a náramně se na to těším. Velmi se těším na Batmobil. Vývojáři se zaměřili na jedno jediné vozidlo ve hře a když se veškerá síla soustředí na jednu věc, tak to vždy dopadá lépe, než když se to rozděluje do vícero. Určitě se s tím vývojáři vyřádili a podle jejich slov se máme už jen co se Batmobilu týče na co těšit.
Na to, že je to UE 3 klobouk dolů.
Jen sběratelku jako u ostatních Batmanů KIMI, Batman si to zaslouží. Tedy u Batman: Arkham Asylum mě chybí, ale nemohu ji nikde sehnat a tak moc bych jí chtěl.
Naadhera.... ale už by mohli oznamit nějakou tu limitku at mužu objednavat..
Ty kraso tohle budou teprve next-gen hry htere nas posadi na prdel a ne tyhle polotovari to je dobre jen tak delate dobre jen na next-gen at to vypada jak zivi ja au cekam kdy to bude vypadat jak film Final Fantasy Esence Zivota jestly to bude podobne a v dalsich 1 az 2 let to bude vypadat podobne tak budu ty kravo spokojeny at zijou nove konzole PS4 a XO a vyvojari vymacknou z toho to nejlepsi no tesim se koncem roku co vse a co nas jeste ceka na dalsich 10let :) at zije Sony :)
hmm.. dohraju resty na PS3 a bude výměna za next gen [s6]
Nádhera, kvůli tomu kupuji PS4.[s16]