Konzolista.cz

Nové obrázky z Tom Clancy's The Division

novinkapondělí 24. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové obrázky z Tom Clancy's The Division
O akční hře Tom Clancy's The Division jsme posledních několik měsíců neslyšeli, což nahrálo i spekulacím o možném odkladu na příští rok. Zdá se ale, že nyní se už vše vrací k normálu, protože vývojáři hodlají pravidelně sdělovat nové informace. Dnes tu máme dokonce hned deset nových obrázků, které ukazují noční přestřelky i ulice poseté mrtvolami. Na obrázky se můžete podívat na kartě - http://konzolista.tiscali.cz/games/onegame?link=the-division-4996&game4996-show=2 . Co na obrázky říkáte? Tom Clancy's The Division vyjde na konzole nové generace PlayStation 4 a Xbox One.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
inmax

Grafika mi tím nasvícením a rozostřením určitých míst dost připomíná Alan Wake.. těším se [s12]

miREC666
miREC666 #PC2, PS6

na tých screenshotoch to už tak vyhladene a dokonale nevyzerá...ale stále to vyzerá dobre, nechám sa prekvapiť, predsa len je to ´´nová značka´´ a ubi vie zamotať hlavu ako to bolo pri watch dogs

One
One #☯☯☯
👍1

Ta grafika je zde naprosto o něčem jiném.

Ondrej120
Ondrej120 #LIN - KIN

Tak snad přijde i "revoluce" v umělé inteligenci!! Jedna z mnoha věcí, které jsem od nextgenu očekával nejenom hezkou grafiku.

Harnet
Harnet #SONY
👍1

Doufam, že to nedopadne jako s WD, tohle vypada neskutečne a PC uroni nejednou slzu [s16] [s6]

Spilif

Hmmm tak na tohle jsem zvšdavej ať to hlavně dobře dopadne ;)

awaren
👍1

To je snad první hra pro novou generaci na kterou se skutečně těším

Vinnie
Vinnie #Hraju hry
👍2

To vypadá líp než moje stará :D

Shelby GT500

U tohodle asi hodně zestárnu :-D

Arrozo
Arrozo #PS5
👍1

Jestli se to bude hrát tak dobře, jak vypadají obrázky, máme se na co tesit[s7]

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍1

Jestli to nebude pecka pak už nevím co jiného by to mělo být. Zaklínač samo.

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍4

To vůbec nevypadá zle...[s6][s6]

Související články

Nejčtenější články