Konzolista.cz

Nové obrázky z Resident Evil HD Remaster

novinkastředa 27. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové obrázky z Resident Evil HD Remaster
Capcom nedávno oznámil, že na konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360 vydá začátkem příštího roku remaster remaku prvního dílu série Resident Evil, který si do této doby mohli užívat jen majitelé konzole GameCube. Zpráva jistě potěšila všechny fanoušky, a než se o hře dozvíme další podrobnosti a možná i videa, vydali vývojáři dnes několik nových obrázků, které si můžete prohlédnout u nás na kartě - http://konzolista.tiscali.cz/games/onegame?link=resident-evil-hd-remaster-5572&game5572-show=2 . Nejsou sice moc ve velkém rozlišení, ale alespoň něco.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (24)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
thor
thor #PSM někdo?

Dělat remaster remaku mi přijde...zvláštní:-)

Lloyd.Irving
Lloyd.Irving #1-2 Sniff
👍1

Tak jestli to nebude krabice tak to pak kašlu [s6]

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni

Mám takové tušení že se RE HD R. prodá víc kusů než komedie RE6.

marolem

Tak na tohle se strašně těším vypadá to parádně. Na stránkách www.tricell.cz je petice na vydaní krabicové verze, prosím fanoušky at podpoří hra ma vyjít pouze digitálně!!! Jen na ps3 má vyjít pár kousky speciál edice ale ta se určitě k nám nedostane. DĚKUJI VŠEM kdo se přidá[s14]

bob-premky
bob-premky #Horror fan
👍2

link

zde můžete podepsat petici za vydání verze na disku.

Loser
👎1

No,pokud za to budou chtít 12-13 stovek,tak si to můžou rovnou strčit víte kam[s1] měl jsem na GC a dohrál sem to sobě 20x. Hra je to super ale jak říkám,záleží na ceně:-/

ft5678877uy5
👎2

U me porad vede RE4 a RE5

qauntum86
👍3

Pro všechny tu uvedu že tuhle hru jsem dohrál přes emulator na pc a hra je bombová, natož až bude v HD rozlišení.Těším se až mi pošlape v PS4.Konečně v Capcomu někomu svitlo a dospěly k tomu, že ty trapné Residenty co vydávaly nemají to kouzlo jako ty co začínaly.Jen tak dál CAPCOM[s6][s7]

Harnet
Harnet #SONY
👍2

Ja moc doufam, že prodeje tyhle hry ukažou Capcomu, jakej je spravnej smer Resident Evilu a RE7 bude poradnej akčnej survival horor, jako byl RE1, RE2, RE3 a RE veronica X [s14]

JEDImfp
👍3

tenkrat jsem si koupil game cube abych si to mohl zahrat,takovou vahu mela znacka resident evil.dneska uz bych to neudelal,sestka odpad,petka moc akcni ale dalo se,ctyrka dobra,0-3+code super.tesim se na tohle jako malej,kez by capcom udelal i druhy dil v tomhle stylu

Lloyd.Irving
Lloyd.Irving #1-2 Sniff
👍2

Sice to už mám na GC, ale koupím znovu abych si zahrál na velké televizi [s6]

bosshunter78
bosshunter78 #Sony.Ms.N.
👍4

tohle jde komentovat pouze --- [s7][s7][s7]

patrabus
👍2

Společně s dvojkou nejlepší Resident, Zero už mě moc nenadchlo kvůli dvěma postavám zároveň.

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy
👍1

Vypadá to jako port z GameCube bez větších úprav, chtělo by to pořádně rozanimovat postavy a vytvořit pořádný high-polygon model s detailníma texturama, to by myslm, pro tvůrce hry nenmusela být zas tak velká práce. Jinak už aby to tu bylo :-)

senator
👍5

Hrál jsem na GameCube a doporučuju všem, naprosto bezchybovej remake prvního Residenta!! Samozřejmě na PS4 koupím! Doufám že brzy bude i RE Zero, ten taky neměl chybu!![s7]

Prostě starý dobrý Residenti jsou zpět.[s7]

rosomak
rosomak #ps4-one
👍3

Toto jsem si vždy přál super info a ty obrázky[s7]

Frenky7
Frenky7 #Kafe
👍4

Doufám, že bude následovat i Zero :)

Paprik
Paprik #PS5&XSX
👍4
👎1

Tuhle hru bych koupil i kdyby to nebyl HD remaster, ale prostě jen vyšla znova. Tohle se musí podpořit, narozdíl od sraček jako RE6

the_edge
the_edge #dave3345
👍1

tesim se,mimochodem delam dum z residenta evila v minecraftu(ps3) v survival modu a pokud by se nekdo chtel pripojit muzem udelat celeho residenta.

Superpunk
Superpunk #Insane
👍1

jj ja ted po 2-he rozehral revelations.

Chris Redfield
👍1

Ted už by se capcom mohl pochlapit a oznámit Revelations 2!!!

Superpunk
Superpunk #Insane
👍3

Nadhera...

taky jsem zvedav na ps4 verzi,ale klidne si vystacim i s tou last gen verzi...

Chris Redfield
👍4

Obrázky jsou z Last gen verzi hry. Jsem zvědav jak bude vypadat na PS4.

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍8

Už dost nebo mi prdne ču.. .... . .. ... .[s7][s7][s6]

Související články

Nejčtenější články