Nové obrázky z Resident Evil HD Remaster

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
fórum
Think before you sleep
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (24)
Dělat remaster remaku mi přijde...zvláštní:-)
Tak jestli to nebude krabice tak to pak kašlu [s6]
Mám takové tušení že se RE HD R. prodá víc kusů než komedie RE6.
Tak na tohle se strašně těším vypadá to parádně. Na stránkách www.tricell.cz je petice na vydaní krabicové verze, prosím fanoušky at podpoří hra ma vyjít pouze digitálně!!! Jen na ps3 má vyjít pár kousky speciál edice ale ta se určitě k nám nedostane. DĚKUJI VŠEM kdo se přidá[s14]
link
zde můžete podepsat petici za vydání verze na disku.
No,pokud za to budou chtít 12-13 stovek,tak si to můžou rovnou strčit víte kam[s1] měl jsem na GC a dohrál sem to sobě 20x. Hra je to super ale jak říkám,záleží na ceně:-/
U me porad vede RE4 a RE5
Pro všechny tu uvedu že tuhle hru jsem dohrál přes emulator na pc a hra je bombová, natož až bude v HD rozlišení.Těším se až mi pošlape v PS4.Konečně v Capcomu někomu svitlo a dospěly k tomu, že ty trapné Residenty co vydávaly nemají to kouzlo jako ty co začínaly.Jen tak dál CAPCOM[s6][s7]
Ja moc doufam, že prodeje tyhle hry ukažou Capcomu, jakej je spravnej smer Resident Evilu a RE7 bude poradnej akčnej survival horor, jako byl RE1, RE2, RE3 a RE veronica X [s14]
tenkrat jsem si koupil game cube abych si to mohl zahrat,takovou vahu mela znacka resident evil.dneska uz bych to neudelal,sestka odpad,petka moc akcni ale dalo se,ctyrka dobra,0-3+code super.tesim se na tohle jako malej,kez by capcom udelal i druhy dil v tomhle stylu
Sice to už mám na GC, ale koupím znovu abych si zahrál na velké televizi [s6]
tohle jde komentovat pouze --- [s7][s7][s7]
Společně s dvojkou nejlepší Resident, Zero už mě moc nenadchlo kvůli dvěma postavám zároveň.
Vypadá to jako port z GameCube bez větších úprav, chtělo by to pořádně rozanimovat postavy a vytvořit pořádný high-polygon model s detailníma texturama, to by myslm, pro tvůrce hry nenmusela být zas tak velká práce. Jinak už aby to tu bylo :-)
Hrál jsem na GameCube a doporučuju všem, naprosto bezchybovej remake prvního Residenta!! Samozřejmě na PS4 koupím! Doufám že brzy bude i RE Zero, ten taky neměl chybu!![s7]
Prostě starý dobrý Residenti jsou zpět.[s7]
Toto jsem si vždy přál super info a ty obrázky[s7]
Doufám, že bude následovat i Zero :)
Tuhle hru bych koupil i kdyby to nebyl HD remaster, ale prostě jen vyšla znova. Tohle se musí podpořit, narozdíl od sraček jako RE6
tesim se,mimochodem delam dum z residenta evila v minecraftu(ps3) v survival modu a pokud by se nekdo chtel pripojit muzem udelat celeho residenta.
jj ja ted po 2-he rozehral revelations.
Ted už by se capcom mohl pochlapit a oznámit Revelations 2!!!
Nadhera...
taky jsem zvedav na ps4 verzi,ale klidne si vystacim i s tou last gen verzi...
Obrázky jsou z Last gen verzi hry. Jsem zvědav jak bude vypadat na PS4.
Už dost nebo mi prdne ču.. .... . .. ... .[s7][s7][s6]