Nové obrázky z kolekce Tomb Raider I-III Remastered

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Gears of War: E-Day je nejambicióznější hra studia The Coalition
novinka
Intergalactic: The Heretic Prophet je plánován na polovinu roku 2027, vývojáři měli v posledních týdnech pracovat přesčasy
novinka
Hra Avatar: Frontiers of Pandora dostala rozšíření From the Ashes, podívejte se na launch trailer
novinka
Hráči vyhráli, hra R-Type Dimensions III vyjde pro Nintendo Switch 2 na klasické kartě
novinka
Aces of Thunder má konečně datum vydání, pro PlayStation VR2 vyjde začátkem února
novinka
Nový trailer na Dragon Quest VII Reimagined představuje svět, příběh i hádanky
fórum
Think before you sleep
novinka
ARK 2 vyjde nejdříve v roce 2028, vývojáři zatím neví, jak velkou roli bude mít Vin Diesel
novinka
Sony se dohodla s Tencentem, hra Light of Motiram byla odstraněna z herních obchodů
novinka
Akce S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl dnes dostává slíbený velký update Stories Untold
Komentáře (21)
Kdyz si vezmeme, ze za dob stare vakuove televize byla u nas PAL norma s rozlisenim 720x576 a mono zvuk realita, tak se neni cemu divit, ze v tech remastrech videjka, textury a zvuk celkem nabobtnal 😀 Jinak fandim tomuto typu remasteru, kdy se vyuzije stary zdrojovy kod a predela se do novych podminek. Chapu, ze ne vzdy to diky nezachovani puvodniho kodu jde. Kolekci si poridim na Steamu, u monitoru budu mit lepsi zazitek a lepe se ponorim do pribehu jak za starych casu 😍
Už jen dva týdny nás dělá... 😁 Mimochodem ten obrázek z TR3 kde Lara běží po lávce ukazuje, že dřevěné prkna lávky nemají textury resp. je na nich chybná textura, tak snad to ještě trochu doladí. Už se moc těším. Tenhle rok je na mé oblíbené hry velmi štědrý.
Ohledně velikosti hry, 6 her a necelé 4 GB, to mi nepřipadá v ničem divné. Však nové modely, objekty, textury ve 4k rozlišení. To vše se na velikosti prostě musí nějak podepsat.
Předobjednano. Tuhle záležitost si velice rad zahrají po těch letech. Hlavně TR3
Ahoj,neskutečná natěšenost,jen prosím smilujte se a vydejte KRABICOVKU!
Vypadá to úplně nádherně, už to chci hrát 😁
@NIKTO KAZDY: V pohodě😉, pouze komentujeme od toho komentáře jsou, ne🙂.
@Draken: samozrejme chápem že úpravy zaberu určité miesto a je pochopitelne že to bude viac ako pôvodna verzia ale aj tak sa mi to zdá vela nato ked porovnávam tie dve verzie. ok nerobil som to tak nebudem sa škriepiť. pravdepodobne asi to bude mať svoje dôvody.
@Draken: Textury zase tak moc nezabírají, největší žrout ve hrách jsou HD/4k filmečky a samozřejmě kvalitní zvuk.
Tady jsou původní velikosti, jednička měla myslím na CD bez hudby asi pod 50MB...Možná ještě méně...
link
@Heymi9615: chápem že máš problém s chápanim . ok. nikde som nič take nenapísal. len proste nieje mi jasne kde sa to nabalí v takych množstvách ked ten rozdiel nieje tak markantný. iba zamyslenie. nič viac.
@NIKTO KAZDY: No tak isto ako pôvodna pc verzia asi ne😏, pokud si četl nějaké info. tak musíš vědět že Remastered bude obsahovat nové textury objektu, modelů postav a původní 2D objekty budou přetvořeny na 3D, a to něco zabere, nehledě nato že si můžeš přepnout původní zobrazení kdykoliv ve hře (v úrovni PC verze toho času na PS1 grafiku a rozlišení by těžko už dnes asi někdo koukal) takže tam budou pravděpodobně 2x textury. Spíš jsem čekal že to bude větší cca. 5 až 10 GB.
Kvalitu hry určují GB, aha.
@Draken: ja ti neviem je to úspech alebo hanba. celkovo v hernom priemysle je toto divna vec. tie stare remastre. pamätam si ked vyšiel turok na nintendo 64 tak mal na kardridži sami zda niečo okolo 10 megabajtov. potom vyšiel aj na pc a inštalačka mala 18 megabajtov. a par rokov spravili niečo take ako tuto s tom raiderom . skrátka obyčajny remaster. vyzera to presne tak isto ako pôvodna pc verzia akurat ma cez 1 gigabajt. chapem že určite veci pri úpravach zaberu nejake miesto ale stejne sú to doslova astronomicke rozdieli zvlášť ked to vyzera presne tak isto len trochu hladšie.
Ta cira radost a nateseni na hru nejde ani vyjadrit😊
@jirka023: CZ titulky budou na všech platformách, potvrdili to vývojáři na své stránce
Taktiež dúfam v diskovú verziu 😎 Polička už čaká 😍
Info od: psu.com
Lidé z PlayStation odhalili velikost souboru Tomb Raider I-III Remastered PS5 a datum předběžného stažení, přičemž klasická kompilace dobrodružství Lara Croft má pouhých 3,963 GB na konzoli Sony současné generace. Hru je možné předinstalovat od 12. února, tedy dva dny před spuštěním.
Vyjde to i ve fyzické podobě?
12 dní a u PlayStationu cz titulky stále nepotvrzeny
Konečně už jen za 12 dní🙃, když to minulý rok oznámili tak jsem měl velkou radost😁, ale to čekání bylo nekonečný😖.
ja hlavne doufam ze se razantně upraví taky ovladani,jelikoz to by dneska uz fakt bylo hodne insane soulslike zalezitost 😁
Hodně se těším.