Konzolista.cz

Nové obrázky z her Final Fantasy XV a Final Fantasy Type-0 HD

novinkaúterý 27. ledna 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové obrázky z her Final Fantasy XV a Final Fantasy Type-0 HD
Herní vydavatel Square Enix v současnosti připravuje hned několik her ze série Final Fantasy. Už v brzké době vyjde pro PlayStation 4 a Xbox One odbočka Final Fantasy Type-0 HD, která dříve slavila docela velký úspěch v Japonsku na PSP. Nová verze pro domácí konzole má samozřejmě všechen obsah, ale hlavně vylepšenou grafiku. Jak vypadá poslední verze, se můžete podívat níže, kde naleznete obrázky. A když už budete v novince, najdete v ní i lednové obrázky z netrpělivě očekávaného Final Fantasy XV.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (4)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
oko23

Za sebe musím říct že Final Fantasy XV vypadá opravdu nádherně. Snad bude i zbytek hry na takové úrovni jako je grafika .[s6]

jiridvorak515

PSP mam to je v pohode,ale od te boby co mam Vitu tak je uz minimalne pouzivana.

Tak to asi PS4 verzi vezmu.Hry na Playstation chci hlavne kvuly trofejim.Na PSP nejsou.

Dik za info

Ferdis
Ferdis #watching
👍1

PSV verzia bola oznámená na minulej E3 a hneď dementovaná (vraj to bol omyl...).

Teraz vyšiel na článok s režisérom hry, v ktorom vysvetluje prečo vitová verzia hry nebude, takže asi nič...[s8]

Najlepší sposob ako to hrať na cestách je si teda zaobstarať za pár šupov PSP s posledným CSF a stiahnuť si ISO s neoficiálnym prekladom do angličtiny (ktorý sa snažil SE zatrhnúť, ale nejako mu to nevyšlo[s6]).

P.S. Osobne sa o Vitu tento rok nebojím, je oznámená hromada japonských hier a určite budú nasledovať ďalšie.

jiridvorak515

Muze mi nekdo poradit ?

Final Fantasy Type-0 ma byt i na PS Vita.Ta je zrusena,nebo co.Nechce se mi jet 150 km za kamosem aby mi prelozil par clanku.

Pocital jsem spis s Vita verzi na cesty a taky podporit Vitu,ktera to letos bude mit nejhorsi od vzniku.Na 3DS vyjde dalsi Zelda z N64 a obavam se,ze to s podilem na trhu jeste vic zaclouma nez u prvni Zeldy.Dik predem za info.

Související články

Nejčtenější články