Konzolista.cz

Nové obrázky z Everybody’s Gone to the Rapture

novinkačtvrtek 18. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové obrázky z Everybody’s Gone to the Rapture
Vývojáři ze studia The Chinese Room už delší dobu připravují ve spolupráci se SCE Santa Monica Studio hru Everybody’s Gone to the Rapture, která vyjde v příštím roce exkluzivně pro konzoli PlayStation 4. Dnes jsme se dočkali hned tří nových obrázků, podívat se na ně můžete níže v novince. „Po E3 jsme tvrdě pracovali, abychom se přiblížili alpha verzi, což se skoro podařilo,“ říkají vývojáři, což znamená, že hra už je hratelná až do konce, ale ještě se musí doladit. Ve hře bude podle vývojářů šest zcela odlišných lokací, každá s vlastní identitou. Vývojáři staví Everybody’s Gone to the Rapture především na atmosféře a zajímavém příběhu, ale i světu, který má mít spoustu míst k prozkoumání. Více se máme dozvědět v brzké době, snad padne i nějaké to datum vydání.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (7)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍2

Pane jo, že by nejaká "ducharina"? Roztáhnul jsem si ty zábery na celou plochu TV obrazovky a vypadá to opravdu nádherne, obzvlášt' ten druhý snímek s bílým "penzionem" a oranžovou legendou Fordem Fiestou, u toho mi srdce radostí poskocilo. Ješte trochu víc informací k náplni videohry, oznámení CZ lokalizace (titulky v príbehu) a "mají me" [s14]

O tuhle videohru jsem se doted' nijak nezajímal, ale to se ted' rapidne zmenilo. Nový zprávy i prípadný zábery budu netrpelive vyhlížet [s14]

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍1

drzim palce at to vyjde zatím to vypada na paradni zalezitost

Predator
👍1

Námět hry je to velice dobrý, tak hlavně aby se to vyvedlo. A nejlepší by bylo aby to vyšlo v první polovině roka.

Foolsdem
Foolsdem #Rudolf247
👍1

Starky: Tak to více než rád čtu :)

Starky
Starky #NaughtyGod
👍2

Novy GoW dela jinej tym, Santa Monica ma rozdelano hned nekolik her a to vcetne jedne AAA nove IP.

Foolsdem
Foolsdem #Rudolf247
👍1

Vypadá to pěkně :) Ale doufám, že teď SM budou dělat z plných sil na dalším God of War :)

Harnet
Harnet #SONY
👍5

Moc pekne, tohle si necham libit [s6]

Související články

Nejčtenější články