Nové obrázky z Batman: Arkham Knight
novinka•neděle 4. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Warner Bros. Interactive Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (13)
Nedočkavostí se třesu, to bude další skvost od Rocksteady [s16]
Arkham knight vypadá brutálně..ale batman už bude mít taky nějakej vymakanej oblek..
tesim tesim tesim mooooooc tesim
Ani se B-manovi nedivím, že jde po Arkham Knightovi, také by se mi nelíbilo kdyby se někdo oblékal až tak podezřele stejně a používal mé tvrďácké hlášky.:D A z obrázku přímo čiší ta genialita hry. Nejlepší série co vůbec existuje!
Paprik: Kazdy rok vychazeji v cervnu AAA pecky, takze ne rovna vyjimecne a nepodsouvej mi neco, co jsem nenapsal. Nikde jsem neuvedl, ze se Rocksteady nebo WB ridi pouze skalnima fanouskama.
A ne klidne se s tebou taky vsadim, treba o celou svoji vyplatu, ze hra na podzim odlozena nebude.
Chris, nemusíš mi říkat, že pecky vycházejí i v létě (ovšem velmi výjimečně), ale vsadím se s tebou o co chceš, že to bude odloženo na podzim :-) Jinak s těma fandama jsi mě dojal :-) svojí naivitou... Ještě jsem neviděl firmu, která by se řídila skalními fandy na úkor mainstreamu :-)
vypadá to velmi libově.
Tak toto vypadá velmi chutně už se těším jak se do toho zakousnu. Batmana mám nejradši a ještě v podání tohoto studia no prostě[s7]
Neodlozi, nemam strach. Uz prvni odklad nasral skalni fandy. A Papriku AAA pecky vychazeji i v cervnu. Viz minula leta, kdy vysly pecky jako The Last Of Us a nebo MGS4.
Si piš, že to odloží na zimu. Spíše říjen. Jen naivka si může myslet, že taková hra vyjde v létě...
Jestli to odloží na zimu tak je killnu😄
to beží na novom Unreal engine že? teším sa a ešte viac na nový Gears of war ktorý by ma takisto bežať na UE
Arkham Knight vypadá krutopřísně! mnohem víc tvrd'ácky jak Batman :)
edit: Kua, musel jsem si dát stáhnout DC Online :D zase to zahraju 5 minut než mě to přestane bavit... ( těch 5 minut bude právě tvoření postavy :( )