Konzolista.cz

Nové mapy do Evolve budou pro všechny hráče zdarma

novinkapondělí 24. listopadu 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové mapy do Evolve budou pro všechny hráče zdarma
Nikdo nepochybuje a nikdy nepochyboval, že akční hra Evolve dostane po vydání nový obsah skrze placená DLCčka. Ta ovšem nebudou zahrnovat nové mapy, jak nyní řekl serveru IGN Phil Robb z Turtle Rock Studios. „Nebudeme takto rozbíjet komunitu, takže všechny nové mapy budou zdarma. Nechceme posílat někoho pryč ze serveru jenom proto, že si něco nedokoupil. Budeme mít DLCčka, ale budou to nové postavy a monstra. Pokud si je nekoupíte, nebudete moci za ně hrát, ale proti nim ano,“ řekl Phil. To je jistě dobrá zpráva pro hráče, kteří třeba o Evolve uvažují, ale nechtějí už dokupovat další obsah.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (1)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
petricak
petricak #rageplayer

jasnej nakup, dle me poradna COOP pro zabaveni nez vyjde The Division.

Související články

Nejčtenější články