Konzolista.cz

Nové gameplay video ze hry Warhammer 40,000: Space Marine 2

novinkačtvrtek 25. května 2023Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové gameplay video ze hry Warhammer 40,000: Space Marine 2
Vývojáři ze studia Saber Interactive dnes zveřejnili novou gameplay ukázku ze své připravované akční sci-fi hry Warhammer 40,000: Space Marine 2. Podívat se na ni můžete níže v novince. „Držte na uzdě hrůzy galaxie v epických bitvách na vzdálených planetách. Odhalte temná tajemství a zažeňte věčnou noc, abyste dokázali svou maximální věrnost lidstvu,“ stojí v popisku hry, která z ukázky vypadá rozhodně nadějně. Hra Warhammer 40,000: Space Marine 2 vyjde letos pro PC a konzole současné generace PlayStation 5 a Xbox Series X/S.
YouTube video: YouTube video player


Zdroj: TZ
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Nové gameplay video ze hry Warhammer 40,000: Space Marine 2
Nové gameplay video ze hry Warhammer 40,000: Space Marine 2
Nové gameplay video ze hry Warhammer 40,000: Space Marine 2
Nové gameplay video ze hry Warhammer 40,000: Space Marine 2
Nové gameplay video ze hry Warhammer 40,000: Space Marine 2
Nové gameplay video ze hry Warhammer 40,000: Space Marine 2
Nové gameplay video ze hry Warhammer 40,000: Space Marine 2
Nové gameplay video ze hry Warhammer 40,000: Space Marine 2
Nové gameplay video ze hry Warhammer 40,000: Space Marine 2

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
RobotCZ

Tak holt prostě už asi dozrál čas na novo konzoli....njn dřív nebo později to muselo přijít no.....to zase budu drtit čudliky u ovladače, jako minule u prvního dílu na PS3

Hráč123
Hráč123 #GameCave

Na konci videa mírnější friendly fire 😱

MistrOkurka

Po Boltgunu další w40k nářez. Ještě nový Dawn of War a budu spokojený.

JohnDoe82Cz
JohnDoe82Cz #My name is Neo.

Mám rád Warhammery slint 🤤🤤

Jakub Andreas
Jakub Andreas #Pak zhasni 😎

To vypadá šmakózně.

menzes
👍1

@herní Dědek: no snad tam daj na vyber ze dvou režimu…nejakej zkrs vyssi rozliseni s 30fps,a pak neco s nižším rozlišením s 60fps.Myslim ze dneska by to mel bejt základ u kazdy hry…

menzes
❤️1

no tvl,tak tohle je presne neco pro me ❤️ ja myslel ze tahle serie je neco jako tahovka nebo neco takovyho 😵‍💫 ale tohle mi trochu připomíná Gears of War,a to miluju…jako tomuhle bych dal přednost i pred Spidermanem 2 💪 boze dej at se tohle povede !!! vypada to vazne skvele.

MartinJ

Sakra tonje teď nálož novinek. Tohle vypadá brutálně a ta sběratelka 😍😍😍😍

jirisvec
❤️1

Ou jeeeeee! Tohle je must have. Vypadá to paradne! We march for Macragge!

papirus20
papirus20

Jak by řekl zesnulý zpěvák Dan Nekonečný... To má šťávu i skousky masíčka 😁

Související články

Nejčtenější články