Konzolista.cz

Nové gameplay video z akce The Order: 1886

novinkapátek 30. ledna 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové gameplay video z akce The Order: 1886
Studio Ready at Dawn před několika dny dokončilo akční hru The Order: 1886, která vychází 20. února exkluzivně pro konzoli PlayStation 4. Stavět by hra měla jednak na dech beroucím zpracování, parádní atmosféře viktoriánského Londýna a příběhu, ale i přestřelky by měly být zábavné díky velkému množství originálních zbraní. Dnes Sony vydala nové gameplay video, které ukazuje pasáž ve vzducholodi plnou akce. Určitě jste už procházení této lokace viděli, nyní je ale vše trochu jinak sestříháno. Video naleznete níže.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (42)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
CarlosCarano
CarlosCarano #PC+XOX+PS4

Stepo... Bohuzel hral ( a cekal jsem hodne od oznaceni Forza Killer - Coz se bohuzel nekona ) Takze kdyz nevis co kdo hral, zdrz se komentaru typu asi si to nikdy nehral... Ma to peknej kabat, s tim souhlasim, ale vic po me nechtej... Tobe to vyhovuje, ja mam nastavenou jinou latku realnosti chovani auta :) Jestli se ti to nezda, podivej se tady na nove video z 23.01. a nove auto... To ti prijde normalni jak se to auto chova? :) Asi ano... :) Takze nevim kdo tady mele... ;) Trochu objektivnosti bych prosil... Kazdopadne si dej dalsi minus kdyz Te to potesi, ale muj nazor se nezmeni... Navic myslim, ze tohle tema je uplne k jiny hre... A bys nerek, ze jen kritizuju, tak podpora DC je aspon na nejaky urovni narozdil od ostatnich...

MARTASLJ

Prvé video, ktoré sa mi naozaj páči...

žakelin4
žakelin4 #PRO
👍1

Skillar na Hrej to umí :-) ale pokud skrtnes trochu trávu nebo štěrk auta se často skoro pretočí...

CarlosCarano
CarlosCarano #PC+XOX+PS4
👎1

zakelin : Ty dokazes v arkade jako DC udelat 4x hodiny v zatacce? To me vzdycky fascinuje pri uvedeni nejakyho novyho supersportu... Zatacka 200-250km/h na budiku a auto drepi i za deste jako pritluceny hrebikama k silnici... To jediny me na tom nejak tak zklamalo... A ne hrej mi ta recenze asi unikla :-))) Hra je to pekna, ale na Forzu ( nemyslim Horizon :D ) to nema ani nahodou...

A k Order, nejak nevim, moc me to nezaujalo... Staci cerny pruhy u filmu a jeste aby to zaclo byt u her, tak se snad i na to PC vratim :D Chapu, ze jde o "filmovost", ale jde to mimo me, nemastny, neslany...

žakelin4
žakelin4 #PRO
👍2

A proto abych neměl zkažený zážitek čtu recenze až po dohrani, případně dokoukani filmu. Člověk má pak svůj názor ničím zkreslený a proto ti co chtějí čekat s koupí až po recenzích jsou blázni. Viz DC recenze na Hrej. Borec říká jak ho hra nudí a přitom neprojede zatáčku aniž by neudělal 4x hodiny... Lidi když se vám něco líbí kupte si to, 99% zklamání nnepřijde

Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️

Na uplnem zacatku se autori pysnili interaktivnim prostredim ktere bude realisticky niceno pomoci zbrani a jejich vlastnosti...od te doby ticho ohledne tohoto a koukam ze i tady na to plno lidi zapomnelo, tak jsme zvedav jak autori naplni sve vize.

Pan T
Pan T #Drifter
👍6

Dva roky víme že půjde o lineární filmovou střílečku, ale tipuji, že právě lineárnost a filmovost se bude hře v recenzích vyčítat. Vsadím na to boty![s6]

Jsem už ale otrlý, takže radost mi nezkazí, a od koupě mě neodradí ani případné 0,5/10 recenze. Je snad nějaká jiná alternativa/konkurence?[s14]

Fry
Fry #( . ) ( . )

vypadá to hodně dobře ale mě by to nebavilo . Každopádně vy si to užijte [s14]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍4

busines: Přesně, čím horší HW tím lepší hry :D

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

busines : Ano a prave to me na tom tak stve [s8] Killzone 2 je pekny priklad jak se slape v recenzich po hrach . No uvidime 20teho je za rohem jsem zvedavi jak hra dopadne ...

Aligator
Aligator ##PlayGames
👍3

sega.maniac > praveze hral, a hafo ;)... Konec koncu mam WiiU a na nom snad kazdu hru ktora vysla, takze... ;) Samozrejme netvrdim, ze je to 10z10 hra, ma svoje muchy... napr. je dost tazka :D (pre nekoho vyhoda), ale hlavne checkpointy su niekedy dost daleko od seba. Inak je to velmi podarena hra, hlavne sa mi lubi samotny Knack :) a jeho schopnost rast a tak :D... lokacie sa stale menia, milion druhov nepriatelov, jednoduchsi pribeh (ale zaujimavy) odsypa rychlo, svoju ulohu plni na skakacku vyborne. Ma to muchy, ale v globale je to taka... svieza hra :), na to, ze to bola launchovka fakt parada.

Pointa bola v tom, ze Knack ma hodne prisne hodnotenie viz > link , pritom ta hra si zatial z toho co som hral, bezpochyby tych 7/10 zasluzi. No a predpokladam, ze pri Orderu to bude podobne.

busines
busines #Avari37
👍2
👎1

Kostej-cz: V celkovém součtu může na takové hodnocení The Order 1886 zapomenout. Novináři jsou nejen děvky prodejné, ale hlavně vypočítavé a často herně neschopné, kdy to berou jen jako práci. Driveclub považuji za jednu z nejpodhocenějších her vůbec, především recka na takovém vgchartz mě dost dostala. Je to výsměch a nepochybuji, že The Order se bude především vyčítat, klady se odsunou jak je u Sony her zvykem už od minulé generace, kdy to dokázal prokousnout jen Naughty Dog. Edge už si nyní stěžuje na The Order. Ano, ti stejní hňupové, co dali Halo 3 desítku, přičemž Killzone 2 zkritizovali, a ten považuji ve všech ohledech za lepší hru.

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Stinky Johny : Jj mas pravdu - tohle rika spousta lidi ... Ja ale pevne verim ze zvitezi zdravy rozum nad predsudky ...

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍3

Kostej-cz: Tvůj optimismus ohledně známek rozhodně nesdílím, čekám, že si na tom spousta recenzentů smlsne a najdou tam chlup, i kdyby ho tam měli položit.

žakelin4
žakelin4 #PRO
👍2

link Výborný filmeček k The Order!

oko23

Stejně se tady hádáme zbytečně když hra ještě nevyšla. Prostě se ukáže jak je hra dobrá až výjde a budou na ní recenze.[s4]

toshiba25

hrá vypadá krásně, jen ještě sehnat někoho, kdo by mi daroval ps4 konzoli :-D

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍1

busines : Souhlasim stebou ,az na to ze hodnoceni kolem 7 to nebude ... Pocitam 9ku ... xpastic : Jasne ze to nikdo nehral , ale to neznamena ze se nemuzem vyjadrit jaky mame pocit z prezentace hry - game playe a trailery ... To mame tise sedet a nic nekomentovat ? A kdyz jsme u te vahy komentaru - tak to si kazdy prokouma sam ktery komentar je placani a ktery nikoli . Je to totiz cele o tom ze nekteri jedinci nepoznaji dobrou hru ani kdyby je kopala do prdelky - a zacnou placat a jeste dokonce utocit na vyvojare ! Utocil nekdo na ND kdyz prezentovali Uncharted 1 ? Ne ze ? to jste vseci jasali ze ? a pritom Ucko je tunelovka a co se tyce hratelnosti , tak na Order nema sanci ... A stejne Ucka jedou hodnoceni 9-10/10 - zajmave ze ?

pastic

Nikdo to ještě tady nehral,ale už jsou všeci odbornici.Bych zrušil ty komenty,nemají žádnou cenu a jen vyvolavaj hadky.

Papouch242
Papouch242 #E. B. M.
👎1

Na Order jsem se moc těšil, ale vzhledem k absenci češtiny to koupím až z bazaru ...

busines
busines #Avari37
👍8

Někteří šašci tady stále nepochopili (anebo nechtějí) o čem The Order 1886 je. Máme tu poslední roky hromadu her s otevřeným světem a mulťáky a jaksi se zapomíná na hry stavěné především na tuneloidním singlu, jejichž síla tkví v příběhu, postavách a atmosféře. Právě tohle slibují tvůrci The Order už od začátku. Je jasné, že půjde o kontroverzní záležitost a recenze vidím někde kolem sedmiček, ale s tím se počítá. Zde vidím skutečně revoluční přínos do konceptu her a jeho budoucnosti - interaktivní filmy. Pokud The Order někdo bude vyčítat tuneloidnost, tak je dle mého naprostý idiot.

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍7

Jak to tak sleduju nekteri lidi vubec nemaji paru co je zac Demons Soul , Dark Souls a uz predem vi ze Bloodborne bude nuda . Tyhle komentare jsou jen placani do vetru - prvni si hru zahrejte ! Co se tyka The Order ja mam davno jasno , za ty roky co hraju hry znam kvalitni studia a i jejich praci a Ready at Dawn je kvalitni studio kteremu pomaha jeste Santa Monica tohle je pro me zaruka kvality . The Order ma vse co ma mit spravna hra , pribeh do hloubky , atmosferu , hratelnost , bossaky , grafiku ... 20. Unora si povime nad recenzi jaky ten The Order vlastne je ,uz tet se tesim na ty komentare az hra dostane 9/10 ... [s11]

rosomak
rosomak #ps4-one

Aligator mám to stejně nastavené.

Aligator
Aligator ##PlayGames
👍3

Pouzijem svoju vestecku gulu a poviem, ze recenzie tejto hry nedopadnu velmi dobre, ale zaroven, to bude podobne ako napr. s Knackom. Recenzie viac menej priemerne az podpriemerne, a pritom sa ta hra hraje skvelo a celkovo sa jedna o dost kvalitny titul.

Takto nejak to vidim aj u Orderu. Inak co je pre mna pozitivne, zatial som zo Sony exkluziviek nehral vylozene zlu hru, naopak, vsetko velmi kvalitne hry vratane Killzone, Knacka, Infamousa, Last of Us a nakoniec aj DriveClub bol skvely. A aj preto som sa rozhodol, ze Order aj Bloodborne rovno predobjednam, neni o com, Sony mi proste svojou tvorbou hodne sadla.

BTW1: Necakajte na Knacka v Plusku, ta hra si tych par eur co stoji uplne zasluzi, kto ma rad trochu platformovky a podobne skakacko/rubanice bude urcite spokojny.

BTW2: Ak som pred nedavnom tvrdil, ze Dragon Age je naj hra roku, tak po dohrani (takmer 100h gameplayu) prislo dost silne sklamanie, celkovo koniec uz nie je boh vie co, a nakoniec sa opat priklanam k tomu, ze Infamous bol zazitkovo lepsi. Kazdopadne akurad mi lezi na policke nerozbaleny Alien: Isolation, a aj Bayonetta, takze je mozne, ze svoju TOP hru 2014 opat zmenim :D...

BTW3: Inak rok 2014 bol na kvalitne tituly naozaj skvely, nechapem ludi co si myslia opak, sak to je pecka za peckou :P... Nova generacia zacala strasne ruluvat, BTW :D to je vidiet aj na vysledkoch EA kde uz teraz ma najvacsie prijmy prave z novej generacie ;)

BTW4: Sry za dlhy komentar, ak niekto docital az sem dakujem a gratulujem :D

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

Coubee: Třeba tím, že v Gearsech nejsou kachnodlaci[s6]

rosomak
rosomak #ps4-one

Komu se tato hra líbí a myslím,že tak nějak si už každý může udělat obrázek jak se tato hra bude hrát koupí ostatní kteří tento styl z nějakého důvodu nemusí prosím nekupovat. Já už mám zhruba představu o jaký styl hraní půjde takže dávno předobjednáno.Můžu být jen překvapen dalšími zatím nezveřejněnými esy v rukávu. Já se zkrátka těším.[s16]

Coubee
Coubee #Dishonored
👎1

ja si to neodpustim...o tehle hře se v souvislocti s natupem nové generace konzolí mluví opravdu hodně, je z ní uvolňováno mnoho videí ale mě nepřesvědčuje kromě kvalitního vizuálu naprosto o ničem, teď dostanu pravděpodobně kamenem na držku ale v čem je to odlišné od kupříkladu gears of war serie ?

Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️
👍1

Zachovej řád a řád zachová tebe, takže shut up and take my money. :D Určo mě to bude bavit, ale nejsem si jist jestli The Order nabídne i další next gen prvky,krom krásného grafického kabátku. Počkám na recenze.

JOHN CENA
JOHN CENA #NaughtyDog
👍2

Kepkin cz nebude už to kachlo psal je to škoda [s13]

Gambit92
Gambit92 #8/24
👍1

Harnet "Nic graficky lepšiho jsem ješte nevidel, optimalizace je naprosto špičkova a diky PlayStation a SONY vznikaji tyhle herni klenoty"

kde bereš tu optimalizaci?.. ještě jsem nikde technologickej rozbor té hry neviděl tj. skutečné renderované rozlišení a framerate

Související články

Nejčtenější články