Nové gameplay video z akce The Order: 1886
novinka•pátek 30. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
Think before you sleep
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
Komentáře (42)
Stepo... Bohuzel hral ( a cekal jsem hodne od oznaceni Forza Killer - Coz se bohuzel nekona ) Takze kdyz nevis co kdo hral, zdrz se komentaru typu asi si to nikdy nehral... Ma to peknej kabat, s tim souhlasim, ale vic po me nechtej... Tobe to vyhovuje, ja mam nastavenou jinou latku realnosti chovani auta :) Jestli se ti to nezda, podivej se tady na nove video z 23.01. a nove auto... To ti prijde normalni jak se to auto chova? :) Asi ano... :) Takze nevim kdo tady mele... ;) Trochu objektivnosti bych prosil... Kazdopadne si dej dalsi minus kdyz Te to potesi, ale muj nazor se nezmeni... Navic myslim, ze tohle tema je uplne k jiny hre... A bys nerek, ze jen kritizuju, tak podpora DC je aspon na nejaky urovni narozdil od ostatnich...
Prvé video, ktoré sa mi naozaj páči...
Skillar na Hrej to umí :-) ale pokud skrtnes trochu trávu nebo štěrk auta se často skoro pretočí...
zakelin : Ty dokazes v arkade jako DC udelat 4x hodiny v zatacce? To me vzdycky fascinuje pri uvedeni nejakyho novyho supersportu... Zatacka 200-250km/h na budiku a auto drepi i za deste jako pritluceny hrebikama k silnici... To jediny me na tom nejak tak zklamalo... A ne hrej mi ta recenze asi unikla :-))) Hra je to pekna, ale na Forzu ( nemyslim Horizon :D ) to nema ani nahodou...
A k Order, nejak nevim, moc me to nezaujalo... Staci cerny pruhy u filmu a jeste aby to zaclo byt u her, tak se snad i na to PC vratim :D Chapu, ze jde o "filmovost", ale jde to mimo me, nemastny, neslany...
A proto abych neměl zkažený zážitek čtu recenze až po dohrani, případně dokoukani filmu. Člověk má pak svůj názor ničím zkreslený a proto ti co chtějí čekat s koupí až po recenzích jsou blázni. Viz DC recenze na Hrej. Borec říká jak ho hra nudí a přitom neprojede zatáčku aniž by neudělal 4x hodiny... Lidi když se vám něco líbí kupte si to, 99% zklamání nnepřijde
Na uplnem zacatku se autori pysnili interaktivnim prostredim ktere bude realisticky niceno pomoci zbrani a jejich vlastnosti...od te doby ticho ohledne tohoto a koukam ze i tady na to plno lidi zapomnelo, tak jsme zvedav jak autori naplni sve vize.
Dva roky víme že půjde o lineární filmovou střílečku, ale tipuji, že právě lineárnost a filmovost se bude hře v recenzích vyčítat. Vsadím na to boty![s6]
Jsem už ale otrlý, takže radost mi nezkazí, a od koupě mě neodradí ani případné 0,5/10 recenze. Je snad nějaká jiná alternativa/konkurence?[s14]
vypadá to hodně dobře ale mě by to nebavilo . Každopádně vy si to užijte [s14]
busines: Přesně, čím horší HW tím lepší hry :D
busines : Ano a prave to me na tom tak stve [s8] Killzone 2 je pekny priklad jak se slape v recenzich po hrach . No uvidime 20teho je za rohem jsem zvedavi jak hra dopadne ...
sega.maniac > praveze hral, a hafo ;)... Konec koncu mam WiiU a na nom snad kazdu hru ktora vysla, takze... ;) Samozrejme netvrdim, ze je to 10z10 hra, ma svoje muchy... napr. je dost tazka :D (pre nekoho vyhoda), ale hlavne checkpointy su niekedy dost daleko od seba. Inak je to velmi podarena hra, hlavne sa mi lubi samotny Knack :) a jeho schopnost rast a tak :D... lokacie sa stale menia, milion druhov nepriatelov, jednoduchsi pribeh (ale zaujimavy) odsypa rychlo, svoju ulohu plni na skakacku vyborne. Ma to muchy, ale v globale je to taka... svieza hra :), na to, ze to bola launchovka fakt parada.
Pointa bola v tom, ze Knack ma hodne prisne hodnotenie viz > link , pritom ta hra si zatial z toho co som hral, bezpochyby tych 7/10 zasluzi. No a predpokladam, ze pri Orderu to bude podobne.
Kostej-cz: V celkovém součtu může na takové hodnocení The Order 1886 zapomenout. Novináři jsou nejen děvky prodejné, ale hlavně vypočítavé a často herně neschopné, kdy to berou jen jako práci. Driveclub považuji za jednu z nejpodhocenějších her vůbec, především recka na takovém vgchartz mě dost dostala. Je to výsměch a nepochybuji, že The Order se bude především vyčítat, klady se odsunou jak je u Sony her zvykem už od minulé generace, kdy to dokázal prokousnout jen Naughty Dog. Edge už si nyní stěžuje na The Order. Ano, ti stejní hňupové, co dali Halo 3 desítku, přičemž Killzone 2 zkritizovali, a ten považuji ve všech ohledech za lepší hru.
Stinky Johny : Jj mas pravdu - tohle rika spousta lidi ... Ja ale pevne verim ze zvitezi zdravy rozum nad predsudky ...
Kostej-cz: Tvůj optimismus ohledně známek rozhodně nesdílím, čekám, že si na tom spousta recenzentů smlsne a najdou tam chlup, i kdyby ho tam měli položit.
link Výborný filmeček k The Order!
Stejně se tady hádáme zbytečně když hra ještě nevyšla. Prostě se ukáže jak je hra dobrá až výjde a budou na ní recenze.[s4]
hrá vypadá krásně, jen ještě sehnat někoho, kdo by mi daroval ps4 konzoli :-D
busines : Souhlasim stebou ,az na to ze hodnoceni kolem 7 to nebude ... Pocitam 9ku ... xpastic : Jasne ze to nikdo nehral , ale to neznamena ze se nemuzem vyjadrit jaky mame pocit z prezentace hry - game playe a trailery ... To mame tise sedet a nic nekomentovat ? A kdyz jsme u te vahy komentaru - tak to si kazdy prokouma sam ktery komentar je placani a ktery nikoli . Je to totiz cele o tom ze nekteri jedinci nepoznaji dobrou hru ani kdyby je kopala do prdelky - a zacnou placat a jeste dokonce utocit na vyvojare ! Utocil nekdo na ND kdyz prezentovali Uncharted 1 ? Ne ze ? to jste vseci jasali ze ? a pritom Ucko je tunelovka a co se tyce hratelnosti , tak na Order nema sanci ... A stejne Ucka jedou hodnoceni 9-10/10 - zajmave ze ?
Nikdo to ještě tady nehral,ale už jsou všeci odbornici.Bych zrušil ty komenty,nemají žádnou cenu a jen vyvolavaj hadky.
Na Order jsem se moc těšil, ale vzhledem k absenci češtiny to koupím až z bazaru ...
Někteří šašci tady stále nepochopili (anebo nechtějí) o čem The Order 1886 je. Máme tu poslední roky hromadu her s otevřeným světem a mulťáky a jaksi se zapomíná na hry stavěné především na tuneloidním singlu, jejichž síla tkví v příběhu, postavách a atmosféře. Právě tohle slibují tvůrci The Order už od začátku. Je jasné, že půjde o kontroverzní záležitost a recenze vidím někde kolem sedmiček, ale s tím se počítá. Zde vidím skutečně revoluční přínos do konceptu her a jeho budoucnosti - interaktivní filmy. Pokud The Order někdo bude vyčítat tuneloidnost, tak je dle mého naprostý idiot.
Jak to tak sleduju nekteri lidi vubec nemaji paru co je zac Demons Soul , Dark Souls a uz predem vi ze Bloodborne bude nuda . Tyhle komentare jsou jen placani do vetru - prvni si hru zahrejte ! Co se tyka The Order ja mam davno jasno , za ty roky co hraju hry znam kvalitni studia a i jejich praci a Ready at Dawn je kvalitni studio kteremu pomaha jeste Santa Monica tohle je pro me zaruka kvality . The Order ma vse co ma mit spravna hra , pribeh do hloubky , atmosferu , hratelnost , bossaky , grafiku ... 20. Unora si povime nad recenzi jaky ten The Order vlastne je ,uz tet se tesim na ty komentare az hra dostane 9/10 ... [s11]
Aligator mám to stejně nastavené.
Pouzijem svoju vestecku gulu a poviem, ze recenzie tejto hry nedopadnu velmi dobre, ale zaroven, to bude podobne ako napr. s Knackom. Recenzie viac menej priemerne az podpriemerne, a pritom sa ta hra hraje skvelo a celkovo sa jedna o dost kvalitny titul.
Takto nejak to vidim aj u Orderu. Inak co je pre mna pozitivne, zatial som zo Sony exkluziviek nehral vylozene zlu hru, naopak, vsetko velmi kvalitne hry vratane Killzone, Knacka, Infamousa, Last of Us a nakoniec aj DriveClub bol skvely. A aj preto som sa rozhodol, ze Order aj Bloodborne rovno predobjednam, neni o com, Sony mi proste svojou tvorbou hodne sadla.
BTW1: Necakajte na Knacka v Plusku, ta hra si tych par eur co stoji uplne zasluzi, kto ma rad trochu platformovky a podobne skakacko/rubanice bude urcite spokojny.
BTW2: Ak som pred nedavnom tvrdil, ze Dragon Age je naj hra roku, tak po dohrani (takmer 100h gameplayu) prislo dost silne sklamanie, celkovo koniec uz nie je boh vie co, a nakoniec sa opat priklanam k tomu, ze Infamous bol zazitkovo lepsi. Kazdopadne akurad mi lezi na policke nerozbaleny Alien: Isolation, a aj Bayonetta, takze je mozne, ze svoju TOP hru 2014 opat zmenim :D...
BTW3: Inak rok 2014 bol na kvalitne tituly naozaj skvely, nechapem ludi co si myslia opak, sak to je pecka za peckou :P... Nova generacia zacala strasne ruluvat, BTW :D to je vidiet aj na vysledkoch EA kde uz teraz ma najvacsie prijmy prave z novej generacie ;)
BTW4: Sry za dlhy komentar, ak niekto docital az sem dakujem a gratulujem :D
Coubee: Třeba tím, že v Gearsech nejsou kachnodlaci[s6]
Komu se tato hra líbí a myslím,že tak nějak si už každý může udělat obrázek jak se tato hra bude hrát koupí ostatní kteří tento styl z nějakého důvodu nemusí prosím nekupovat. Já už mám zhruba představu o jaký styl hraní půjde takže dávno předobjednáno.Můžu být jen překvapen dalšími zatím nezveřejněnými esy v rukávu. Já se zkrátka těším.[s16]
ja si to neodpustim...o tehle hře se v souvislocti s natupem nové generace konzolí mluví opravdu hodně, je z ní uvolňováno mnoho videí ale mě nepřesvědčuje kromě kvalitního vizuálu naprosto o ničem, teď dostanu pravděpodobně kamenem na držku ale v čem je to odlišné od kupříkladu gears of war serie ?
Zachovej řád a řád zachová tebe, takže shut up and take my money. :D Určo mě to bude bavit, ale nejsem si jist jestli The Order nabídne i další next gen prvky,krom krásného grafického kabátku. Počkám na recenze.
Kepkin cz nebude už to kachlo psal je to škoda [s13]
Harnet "Nic graficky lepšiho jsem ješte nevidel, optimalizace je naprosto špičkova a diky PlayStation a SONY vznikaji tyhle herni klenoty"
kde bereš tu optimalizaci?.. ještě jsem nikde technologickej rozbor té hry neviděl tj. skutečné renderované rozlišení a framerate