Konzolista.cz

Nové gameplay video na akci Resident Evil: Revelations 2

novinkapátek 10. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové gameplay video na akci Resident Evil: Revelations 2
Capcom nedávno oznámil epizodický Resident Evil: Revelations 2, který začne vycházet začátkem příštího roku pro staré i současné konzole, později se pak dočká i krabicového vydání. Magazín Game Informer má v posledním čísle na hru velké preview, přičemž nyní vydal i nové video, podívat se na něj můžete níže v novince. „S Resident Evil: Revelations sérií zacházíme jako s kompletně novou značkou. Slučujeme v ní prvky, které charakterizovaly původní díly Resident Evil série s moderními, a vzniká tak vyvážený poměr, který je jedinečný pro Resident Evil: Revelations sérii. Mezi některé nové prvky patří stealth,“ říkají vývojáři.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
AmaZee
AmaZee #Marie Rose

Po dlouhý době Resident Evil na který se těším :)

Mirka_cz
Mirka_cz #Hassan

me je jedno jestli je akcnejsi nebo hororovy, zalezi mi na tom jak to na me celkove zapusobi, ja mam nejradsi 5ku a 4ku, ted mam revelations a neni vubec spatny, hlavne ten Raid mod, masakr, tenhle RER 2 urcite porizuju

senator

xx345: no tak Remake je jasná věc, to je prostě povinnost!!![s6]

Danito4158
👍1

senator: nevim co od tohohle dílu čekat... na jednu stranu se těšim, ale na druhou bojim ale jednička mě mile překvapila tak snad to dopadne, ale Remake to když tak jistí

Frenky7
Frenky7 #Kafe
👍2

Dobrý resident po dlouhý době bude Remake HD :)

senator
👍1

xx345: no tak snad to nebude taková akce!![s6][s6]

Danito4158
👍1
👎1

Proč je v názvu na AKCI Resident evil... ? já myslel, že se vracej ke kořenům :D

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever
👍2
👎1

Jarda nemyslím si. Hentie kurwy nenažrané z Crapcomu to na TGS neoznámili a nedávno vydali prehlásenie, že ak sa nejakej hry nepredá cez 2 milióny tak s ňou končia (lebo zlyhali). Na Vitu sa nebude dať spraviť copy+paste port konzolovej verzie a keďže predaje sa tam (na Vite) nedajú očakávať vysoké, tak nebudú sa zbytočne namáhať s ďalšou verziou.

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy
👍1

Tohle vypadá fakt [s7][s7][s7][s7]

Chris Redfield
👍2
👎1

[s7][s7][s7][s7] tesim se jak malej kluk na vanoce.

jarda90
jarda90 #JK90
👍1

Ví někdo, zda bude i ta verze pro Vitu?

senator
👍6

Tak nevím, ale tohle bude asi po dlouhý době Resident na kterýho se těším, teda po těch přeakčnělejch slátaninách RE4, RE5 a RE6. Uvidíme, ale asi jo.[s6]

Související články

Nejčtenější články