Nové gameplay video na akci Resident Evil: Revelations 2
novinka•pátek 10. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Capcom
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
Komentáře (12)
Po dlouhý době Resident Evil na který se těším :)
me je jedno jestli je akcnejsi nebo hororovy, zalezi mi na tom jak to na me celkove zapusobi, ja mam nejradsi 5ku a 4ku, ted mam revelations a neni vubec spatny, hlavne ten Raid mod, masakr, tenhle RER 2 urcite porizuju
xx345: no tak Remake je jasná věc, to je prostě povinnost!!![s6]
senator: nevim co od tohohle dílu čekat... na jednu stranu se těšim, ale na druhou bojim ale jednička mě mile překvapila tak snad to dopadne, ale Remake to když tak jistí
Dobrý resident po dlouhý době bude Remake HD :)
xx345: no tak snad to nebude taková akce!![s6][s6]
Proč je v názvu na AKCI Resident evil... ? já myslel, že se vracej ke kořenům :D
Jarda nemyslím si. Hentie kurwy nenažrané z Crapcomu to na TGS neoznámili a nedávno vydali prehlásenie, že ak sa nejakej hry nepredá cez 2 milióny tak s ňou končia (lebo zlyhali). Na Vitu sa nebude dať spraviť copy+paste port konzolovej verzie a keďže predaje sa tam (na Vite) nedajú očakávať vysoké, tak nebudú sa zbytočne namáhať s ďalšou verziou.
Tohle vypadá fakt [s7][s7][s7][s7]
[s7][s7][s7][s7] tesim se jak malej kluk na vanoce.
Ví někdo, zda bude i ta verze pro Vitu?
Tak nevím, ale tohle bude asi po dlouhý době Resident na kterýho se těším, teda po těch přeakčnělejch slátaninách RE4, RE5 a RE6. Uvidíme, ale asi jo.[s6]