Konzolista.cz

Nová videa na akci The Order: 1886

novinkaúterý 3. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nová videa na akci The Order: 1886
Sony Computer Entertainment dnes spustila zcela novou stránku na svoji připravovanou akční hru The Order: 1886 studia Ready At Dawn. Kromě několika nových artworků stránka přinesla spoustu nových videí, které ukazují gameplay záběry i filmečky. Pokud se na hru těšíte, můžete si všechna videa pustit níže v novince. The Order: 1886 vychází 20. února exkluzivně pro konzoli PlayStation 4. Předobjednat můžete v normální ( http://www.xzone.cz/nahledps3.php3?idg=969&a_aid=11051105 ) i limitované edici ( http://www.xzone.cz/nahledps3.php3?idg=1236&a_aid=11051105 ).
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (31)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️

stepobela1 vidíš a je to tu znova, jako v případě squeriho :D já nemluvil o tobě a tvém pre-orderu já mluvil čistě o sobě a svém názoru, ty to máš jinak tak měj. Tvoje věc. Vztahuješ to automaticky na sebe a už mi tu píšeš něco o poučování a o tom že nejsem nejchytřejší...:D tak se zas uklidni a přečti si to znova co jsem napsal. Napsal jsem že bych to taky MOHL stáčet tímto směrem jak lidi naskáčou na ten hype, ale nebudu to dělat - je to každého věc. To je to respektování názoru o kterém tu píšu, ať už pozitivního nebo negativního.

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍4

12 hodin se uvádí, takže než to všechnio prolezeš a prozkoumáš, tak je z toho cca 16-18 hod..znovuhratelnosti se zatím nebojím,takže bych to tipnul že po dohrátí zapínám znovu na největší obtížnost-viz. TLOU..takže ve finále to zas tak málo hodin nebude..alespoň pro MĚ...

RakovinaRohu

ok, díky

Papouch242
Papouch242 #E. B. M.

Rakovina: Ano, opravdu není žádná šance, že by to bylo v CZ [s13] [s13] [s13]

RakovinaRohu
👍1

takže už neni žádná šance že by to bylo v CZ? díky

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍4

Kec ze hra jde dojit v kratkem case je smesny ... a brat to negativne je na hlavicku - GoW 1 , MGS4 , RE1 2 atd. muzu pokracovat a jedna se o kvalitni hry ... Kvalita hry nema nic spolecneho s tim v jakem case jde dat speed run - krasny priklad je Demons Souls - ten se da projit za 1h a je to spatna hra ? odpovim si sam - Demons Souls je kultovka ... Bylo by dobre uz nechat Order , Ordrem a furt na te hre nehledat vse mozne a nemozne pred vydanim ...Jinak krasne se tu projevujou lidi co je ocividne neco zere na PlayStationu 4 - ze Mitsu ... Ale hlavne tu konzoli mit doma ze ... Citim jen ubohost zeleneho udoli nic jinyho .

Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️

Oplan u mě není next gen jenom grafika...ale jestli se vyplní i další sliby autorů o interaktivitě prostředí, o kterém se teď naprosto mlčí, třeba si pro ní taky půjdu day1. Nemám s tím problém, ale na par hype her jsem naletěl a pak jsem byl akorát nasrán, proto tuhle chybu nebudu opakovat. :) Pro mě je největší next-gen na ps4 paradoxně vylepšené GTA V. To ukázalo jak může mít hra otevřený svět, propracovanou AI ruku v ruce s parádní fyzikou a grafikou a to dokonce už na slaboučké ps3. :) Takže asi tak...mě se tahle hra líbí bude to mít filmovou atmosféru a pěknou grafiku, něco jako Uncharted, ale víc o ní fakt zatím nevím.

Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️
👍2

Bf333 od tebe jsem tu taky nikdy nevidel prispevek kterej by mel nejakou informacni hodnotu a koho to zajima? To je proste diskuze - deal with it. Vetisnou si jen rad rypnes do ziveho, jako treba ted. To je jediny co u tebe vidim. Btw. jestli ti unika spojeni mezi kvalitni hrou a jeji delkou tak ti toho unika ocividne i trochu vice...

Oplan, stepobela1 hosi uprimne kdo tady nejak extra premysli nez neco napise. O odpadu tady nepadla rec... Nikomu neberu natesenost ja se na tu hru taky tesim, ale neberu day1 asi spise pockam co recenze. Pokud toto ma nekdo jinak a bere preorder The order - prosim jeho volba, urcite takovemu cloveku nebudu psat jaka je to ovce, ktera podlehla hypu a reklamni masazi kolem teto hry a pritom bych taky mohl stacet diskuzi timto smerem. Mam toho nahraneho dost a prave proto vim ze hypu kolem ocekavane hry se naprosto nejvic lehce podlehne...ale sto lidi sto nazoru.

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

To bude totálně atmosferický :) Ať už je to tady... [s16]

ondras
ondras #ondrasu
👎1

bf333: Buď s mimořádně kvalitní dívkou hodinu nebo celou noc a pochopíš, že i délka hry je důležitá :-D. Ok, vážně. Bude dost záležet na (znovu)hratelnosti.

bf333
bf333 #Ravens
👍7

Co ma delka hry spolecneho s kvalitou mi unika,stejne jako informace o nakupu z bazaru,koho to tvl zajima[s6]

Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️
👍3

stepobela,pishin,oplan : Můžu vás ujistit, že square není žádný děcko ale pohodovej hráč co už má taky nějaký roky - znám ho osobně a sorry ale schválně jsem si celou tuto „diskuzi" přečetl a hru tu hodnotíte všichni aniž byste ji hráli. On se vyjádřil k informaci o délce hraní, která, jak zmínil, byla i zde na konzolistovy. Vy se tu nad hrou pro změnu rozplýváte přitom z dostupného infa víte úplně stejný lejno, jako každej v tuto chvíli o tom jaká ta hra ve finále bude. Jediný co si tu můžeme s jistotou odsouhlasit bude nabušená grafika. A stejně jako vy máte právo se nad hrou nepodloženě rozplývat, myslím že i ostatní lidi mají právo napsat jejich pohled na věc, i přestože je negativní. Podstatou je, že mu nadáváte za jeho názor, protože se rozchází s vaším. Přijde vám to „dospělácké" že se tu odkazujete na babičku, rodiče atd. jo? Přesně pro tyto lidi tu máme výraz plejka.

pishin
pishin #Pikhoved!
👍1
👎1

Pises tady takovy ty jatrovsky veci coz vypada ze jsi decko... O rodine vim urcite vice nez ty mam uz svoji vlastni i nejaky vek ;-)

Smileface
👍5
👎1

squereenix vem si prášky a nespamuj [s6]

Mitsu každej to máme jinak, já zas nikdy nepodpořím hry pro které je coop a mulťák tj. virtuální píškoviště důležitější než solidní příběhová kampaň.

pishin
pishin #Pikhoved!
👍3
👎1

SquareEchtNic!> to ze ti babicka dala na vanoce penize neni vydelavani...[s16]

JOHN CENA
JOHN CENA #NaughtyDog

a je to tu zase těžká přestřelka :D je jasný že se hra nezavděčí každému budou ti co jí odsuzují pak jsou ti co jí budou vychvalovat do nebe a pak ti co jí berou jako průměr ale tohle bych řešil až poté co si jí aspoň zahrajeme a otestujeme a ne se tady jenom dohadovat a spekulovat jaká že hra bude když jí tady ještě nikdo z nás nehrál :)

Pan T
Pan T #Drifter
👍3

Jsem zvědavý na ty "moudra" v diskuzi o Quantum Break.

Papouch242
Papouch242 #E. B. M.

Také kvůli absenci češtiny nekupuju hned ... v létě to bude na Aukru za půlku ...

Lovecrossed
👍1

Vzhledem k tomu, že není cz lokalizace nemám důvod kupovat za plnou (předraženou cenu), koupím jen slot :)

Aligator
Aligator ##PlayGames
👍2
👎1

Pridavam sa > taktiez predobjednane, aj ked teda len klasicku ediciu :). Tesim sa hodne, ale necakam zazraky. Osobne mam ocakavania nastavene niekde na solidnych 7/10 s tym, ze pojde hlavne o vizualnu rozkos :D, co mne, vzhladom na to, ze som hodne povrchny, do velkej miery staci :D...

Inak este ma na Ps4 neskalama ziadna Sony exkluzivka, takze uz som nauceny proste tak, ze co je od Sony, to sa predobjednava :), vynikajuci Knack to aj napriek recenziam na urovni 5/10 uplne zaklincoval :).

ondras
ondras #ondrasu

Chválím všechny předobjednávky! Díky vám máme tak dokonalé hry... [s12]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍10

Tak kluci se s tím yebou pět let a pak přijde pár spořínků a začnou lát na délku hry a jiné nesmysly. Navíc mají doma nekompatibilní zařízení, takže si to stejně nezahrajou :)

adusa
👍6

Tak tiez mam predobjednane, a vyzera to tak ze som dobre spravila. Hry vacsinou kupujem po zlacneni ale pri niektoriych tituloch proste neodolam... Acemax viac takych ludi ako si Ty tu na konzolistovi!

Harnet
Harnet #SONY
👍8

Tohle nehrat bude hrich a vyvojari si jiste zaslouži za tuhle zaležitost zaplatit , tohle nebude každoročni vyprcanej Assassin od Ubisoftu, damy a panove, prichazi Ready at Dawn po nekolikalete praci na tehle hre, exclusivitu a poradnou praci je na te hre videt [s7]

ondras
ondras #ondrasu
👎2

Acemax67: Počkej, počkej, nemůžeš fandit Spartě a mít doma dres Slavie. Děláš tu jen zmatky. Na takové jako ty není místní komunita připravená. [s3]

P.S. Plejkám, jako mně se taky líbí Forza, ale nikdy to nepřiznáme... [s16]

žakelin4
žakelin4 #PRO
👍2

Ne. Na tohle už se nepodivam. Chci být překvapen!! Day1 steelbook už mám od prosince objednaný[s7]a ještě za dobrý peníz :-P

Acemax67
Acemax67 #VYDIS
👍16

Ja mam teda XOne, ale tyhle hre strasne fandim...to ze to bude nejlepe vypadajici hra na soucasnych konzolich je celkem evidentni, ale hrozna Vam preju, aby to nebylo vykoupeny spatnou hratelnosti, nebo premirou ruznych QTE...at to ma super pribeh, kterej vydrzi na nekolik pokracovani, at to ma propracovanej system kryti, at neco udelaj s tou AI nepratel, kterou sme zatim meli sanci videt...proste at je to skvela hra po vsech strankach...Ryse byl v dobe, kdy vysel, cca rok a cvrt zpatky, taky asi nejlip vypadajici hrou na novych konzolich, ale herne to byla spis prumerna hra a to se doufam Orderu nestane....drzim palce a preju super zazitek....

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍6

Na nic nekoukam a necham se prekvapit.A nemam strach ,ze by me to nebavilo.

Smileface
👍14

Ten Londýn je neskutečně nadřazeně úchvatně suprově a bezprecedentně atmosférický [s7][s7][s7]

Pan T
Pan T #Drifter
👍18
👎1

Masakrální vizuál! Čas vyplnit order, purchase order. [s12]

Související články

Nejčtenější články