Nová hra ze série Zaklínač už je v předprodukcinovinka

Nová hra ze série Zaklínač už je v předprodukci

Martin Šmíd
Studio CD Projekt RED nedávno oznámilo novou hru v sérii Zaklínač, na níž se začalo pracovat. Ta vznikne na novém Unreal Enginu 5 a dle prvních informací má jít o začátek nové ságy. Na další podrobnosti si musíme počkat, ale vývoj jde zřejmě dobře, protože nyní bylo oznámeno, že hra vstoupila do předprodukce. „Nedávno jsme dokončili výzkum, takže to znamená, že hra vstoupila do předprodukce a začali jsme vyčíslovat náklady na její vývoj,“ řekl tento týden Piotr Nielubowicz, jenž má na starost finance ve studiu CD Projekt RED. Série Zaklínač se už prodalo přes 65 milionů kopií a dá se předpokládat, že další miliony se prodají i s příchodem next-gen verze hry Zaklínač 3: Divoký hon.

Zdrojvideogameschronicle.com

REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Komentáře (15)

  • Magnus
    MagnusTLOU

    Asi nejsou prachy a příští týden spustí předprodej

  • Draken
    Draken

    Taky s tím oznámením mohly min. tak dva roky ještě posečkat, aby to nedopadlo jak s nedokončeným Cyberpunkem při vydání, až na ně budou opět investoři a fanoušci tlačit. Ale na Next-gen Zaklínače 3 se už nemůžu dočkat, věřím že to bude stát za čekání.

  • dopitapetr
    dopitapetrPS5
    2

    Budeme si muset hold počkat, nedá se nic dělat. Aspoň že bude ten next gen update na trojku. Jsem zvědavý jak ten bude vypadat.

  • CRU5T
    CRU5T
    1

    Když si vezmu matrix který v ue5 vytvořil poměrně malý tým za docela krátkou dobu, tak by v tom vývoj her nemusel trvat tak dlouho.. pokud teda nejste Hasan Kahraman

  • Kár3l
    Kár3l#playstation
    1

    @Effa: jakože myslíš že sem chodi to číst co píšeš Bylo víc webu kde se dalo 10

  • Unholyu
    Unholyu;)
    1

    takze za 8 let to tady mame ze

  • Gambit92
    Gambit928/24
    4

    Tohle nejsou novinky pro hráče, tohle jsou recruitersky zprávy … Volně přeloženo: “pojďte se k nám hlásit do práce, pracujeme na něčem co jste všichni měli rádi” …termín cca 2027 sedí

  • Effavasmanasalamu
    Effavasmanasalamu
    21

    A budou namo tom zase tak pekne lhat jako u CP? Zivouci mesto, inteligentni npc a podobny hovna? Coty slepice Tmejova z gamescz, kdy se omluvis za zaplacenou recenzi? Stalo ti to za to prodat se za kolektorku?

  • Petosk
    Petosk
    2

    Som rad ze uz vieme niektore hry pre dalsiu generaciu konzol.

  • Tom K
    Tom KPoslední skaut
    1

    To bude na dlouho, když jim jen DLC trvá rok a půl do CP a zatím není venku

  • Jakub AndreasKONDAR
    Jakub AndreasPak zhasni 😎
    4

    @Mark Gordon: Ty jsi optimista Zatím to mají na rýsovacím prkně. Spíš 2027 q budeme rádi.

  • Darth_Štófi
    Darth_ŠtófiPalmárák
    17

    Tak za 6 let nazdar. Fakt nesnášim když to propálej takhle na začátku. Ideálně kdyby oznamovali hru 3 měsíce před vydáním

  • patrcz
    patrcz🎮📱🏃🏻⛰
    42

    Sem s tím, Zaklínač 3 pro mě byla nejlepší hra předchozí generace konzolí.

  • Mark Gordon
    Mark GordonXSX💚
    51

    Já se docela těším na next gen update pro zaklínače 3 , a na dalšího zaklínače si holt budeme muset počkat no minimalně do roku 2025 určitě

  • Jakub AndreasKONDAR
    Jakub AndreasPak zhasni 😎
    7

    Uvidíme se na PS6 a XSXXL

Napsat komentář

Chceš se zapojit do diskuze?

S účtem můžeš komentovat a hodnotit, sledovat hry ve wishlistu, sbírat achievementy a psát do fóra.