Konzolista.cz

Nintendo připravilo video se shrnutím příběhu hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild

novinkaneděle 7. května 2023Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nintendo připravilo video se shrnutím příběhu hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Už příští týden vychází očekávaná hra The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom exkluzivně pro konzoli Nintendo Switch, na níž se určitě těší miliony fanoušků po celém světě. Protože přímo navazuje na předchozí veleúspěšný díl The Legend of Zelda: Breath of the Wild, který se řadí mezi nejlepší videohry historie, připravilo nyní Nintendo speciální video s rekapitulací, abyste si připomněli, co se přesně stalo. Video si můžete pustit níže v novince.
YouTube video: YouTube video player


Zdroj: TZ
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (48)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍1

@ΛNĐ3RLΛ: jiste, kdo nechce nic se nedozvi :)

Flash
Flash #Jrpg/rpg
👍1
❤️1

A je po ptákách :) Emulačních..

link

Kainé
Kainé #A2
👍1

@buk va: dnes si vezmu pomoc, protože se mi nechce psát.

link

renorejns
👍3

Když jsme u spoilerů, měli by na to pamatovat hlavně recenzenti. Já už dneska radši koukám jen na číslo, už se mi mockrát stalo, že jsem byl v půlce nějaký hry, řekl si, proč bych si teď už nepřečetl celou recenzi a následně se dozvěděl na kolik míst se ještě podívám nebo co mě čeká na konci. Často mi přijde, že se autoři skoro vytahují, že už hru dohráli, místo aby mysleli na čtenáře a budoucí hráče.

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #無限で、恐ろしい自由。

@Akvizitor soky: Aplikoval bys stejnou teorii i v případě leaků TLOU Part II? Tam to taky zachránilo penízky nejednomu hráči, co čekal něco úplně jiného, než bylo prezentováno v trailerech.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍1

Ale zas se clovek aspon dozvi dopredu, ze to zlato se uplne netrpyti a nejednomu hraci to zachrani zbytecne rozhozene penizke :)

tattookarl
tattookarl #Ps5+Big N
👍2

Čorky nemá nikdo rád, spoiler, nespoiler.

buk va
buk va #Král Talismanu
👍2

@A2: hele ja vim, ze mas zalibu v dlouhem vysvetlovani a polemikach, pravidlech atd. v pohode k tomu respekt, kazda vec ma 7863 stran a da se o nich diskutovat. Ale do prcic tady je clanek na hernim webu, souvisejici s nekolik let pripravovanou hrou, ktera ma teprve vyjit a fandove a hraci si maji cist prispevky od nekoho, kdo se chlubi tim, ze hru ukradl a jeste ji dopredu hani/hodnoti? To fakt tady ma byt normalni? Kvuli tomu sem maji hraci chodit?

Nerikam dat hned nekomu ban i kdyz i tohle rozhodnuti je ciste na adminech a pokud ho udelaji nema cenu o tom diskutovat, protoze oni tu makaji ve volnem case, ne my.

Ale co jineho?

Jen to ukazuje, ze nektere mechaniky webu, jako napr ignore list nebo vykricniky u prezdivky, ktere pomahali vyhnout se balastu a zbytecnostem v diskuzích, tu velmi chybi. A bylo by je asi treba vratit zpet, jinak se tu z toho zvencneme.

To jen na okraj.

Peace vsem, krome tech co kradou hry a jeste s tim machrujou.

G
G #🏮いただきます🏮
👍1

Spoiler je subjektivni záležitost a v nejširším slova smyslu to pojímá Andyho definice. Prostě "spoiluješ" zábavu. Krom příběhu tak třeba zhatění takový zabavy muze byt vyzrazení polohy, kde na tebe vyskočí licker, Mr. X v resi2 a ty pak jsi připraven o ten úlek...třeba. Toť jedna z mnoha možných situaci.

Plus bukvič tu napsal dobrej point, kdy se nabízí, aby redakce zakročila proti živlu který tu sype info z kradeny hry, kdyz tatáž redakce tu hru má od svýho partnera (snad) pro účely recenze v rámci spolupráce. Měla by redakce tolerovat takovy chování? To je čistě na ní 🙂

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #無限で、恐ろしい自由。
👍1

@A2: Ale já neříkal, že zrovna ty konkrétně... I když to tak vyznělo. Promiň.

Kainé
Kainé #A2

@ΛNĐ3RLΛ: "aby vysíral a obhajovat to může jen někdo rozumu mdlého, sorry."

Tohle si nech od cesty pro příště. Tady si pleteš naprosto pojmy a dojmy. Nikde jsem to neobhajoval, jen jsem poukazoval na to, že spoiler nenapsal a on ho prostě nenapsal. Pokud si mu chtěl dát ban za trolling, tak je to v pořádku, ban za spoiler v pořádku imho není.

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #無限で、恐ろしい自由。
👍3
❤️1

@A2: Eeehm, to je česká definice. Teď se pojďme podívat na tu anglickou:

"A spoiler, in IT and elsewhere, is a message or image that reveals something significant about a piece of media or a piece of software. It is called a spoiler because it spoils the surprise for someone else who has not yet seen or used the thing that the message is about."

On tam popisoval přímo jednu mechaniku, o které nevím konkrétně, jestli se o ní ví nebo neví, riskovat to nehodlám. Předem jsem jasně upozorňoval, že proti tomu budu zasahovat a on stejně sem přijde a pokouší své štěstí. Dělal to snad z nějakého ušlechtilého úmyslu? Ne, dělal to, aby vysíral a obhajovat to může jen někdo rozumu mdlého, sorry.

Kainé
Kainé #A2

@buk va: napsal naprosto obecné věci, čím se ve finále netají ani Nintendo. Mapa je stejná, grafika je stejná, budou tam opět environmentální puzzly etc. To, co napsal, jde vyvodit z každého doposud vydaného traileru. Ve finále nenapsal ani jednu jedinou věc, co by se dalo považovat za spoiler.

definice:

"Spoiler je informace, která prozrazuje klíčovou část děje (např. rozuzlení) nebo jisté předem nečekané formální postupy (např. přechod některé části černobílého filmu do barvy).

Termínu spoiler se také používá v počítačových hrách, a to tehdy, když je hráči odtajněno řešení hádanek, úkolů nebo hraní zjednodušujících strategií či taktik, o nichž se předpokládá, že na ně hráč má přijít sám."

buk va
buk va #Král Talismanu

@A2: nejdriv nam tu psal jak hru pred vydanim krade a pak jaka je. To neni spoiler? hahaha 👌

Kainé
Kainé #A2
🤦1

to mělo do spoilerů na míle daleko. Napsal to, co vidíš v traileru.

G
G #🏮いただきます🏮

@Oig1: já to neprožívam. Jen konstatuji

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #無限で、恐ろしい自由。
😁2
👍1

Oig1 ban na měsíc za spoilery a porušení EULA. Nashle příště.

Oig1

@G: ty na to jdeš moc filozoficky. Bych to zas tak neprozival, je to jenom hra 🙂

G
G #🏮いただきます🏮

@Oig1: to co, předvádíš, je absolutní neúcta k dílu. A je jedno, že jsi pouhy konzument již kradeného. Stejně jako není ospravedlnění tohosamého, že tu sypeš dojmy, abys údajně šetřil korunu bližním.

Oig1

Příběhovej spoiler jsem nenapsal ani jeden, to jestli někomu vadí, že už to hraju je jeho problém a ne můj. Hodnotím celkový kvality hry a třeba to pomůže někomu kdo si není jistej jestli za to těch 1700 dát nebo ne...

buk va
buk va #Král Talismanu

@Oig1: to je fakt vtipny kdyz zlodej, nebo snad herni recenzent? Ne, lhar a zlodej hodnoti negativne cenu hry, kterou ukradl. Odkopal ses čéčé a tvoje slova maji vahu lejna z hyeny 💩

Flash
Flash #Jrpg/rpg

@Oig1: Jako to jestli děláš spoilery je dejme tomu sporný ale chápeš že lidem vadí ze jsi nejspíš tu hru někde stáhnul a hraješ ji ? Mně je jasný že to je běžná věc kterou už udělalo plno lidi ale bylo by rozumný kdyby jsi si to nechal až na pátek a zbytečně tady netahal červený hadr na býka a koledoval si o ban. Mám dojem že třeba Bo ti ho dá ani nemrkne 🙂

Oig1

Jednička mne hodně bavila. Ale když si sundám fanouškovsky brýle, tak dvojka vypadá úplně stejně jako jednička s tím, ze o těch pár let později už to fakt působí technicky zastarale. Zase navštěvujete stejný lokace, stejný vesnice. Systém misí je zase úplně stejnej. Opět musíte vyřešit nějakej enviromentální puzzle a zabít bosse. Nový schopnosti se mi líbí daleko miň než ty v jedničce. Vylepšování zbraní je tam taky tak nějak navíc. Nevidim jedinej důvod se tím zabývat když se vam zbraň za chvíli rozpadne. Neříkám že to neni celý stejně zábavný jako jednička, ale kdyby to bylo tak za 1000 neřeknu ani slovo. Takhle si to tu svoji cenu obhajuje jen těžko.

Flash
Flash #Jrpg/rpg

Je fajn ze Breath of The Wild nějakou část našich hráčů poučila a už se nemyslí že Zelda je ten co se za něj hraje. Bývalo to dost často k vidění v diskuzich a byla to hrozná ostuda 🙂

Ja se Zeldu pokoušel hrát mnohokrát, Majora Mask ( dal jsem 3500 za cartridge pro N64 ) Wind Waker, BotW….a nic, nezabralo na mně, a štve mně to 🙂

Dweight
Dweight #PS5

Dvojka vypadá úplně stejně jako jednička...

buk va
buk va #Král Talismanu

@yenda1: presne, zadnej ban. Pekne utirat xx milionama prodeju a porad dokola :-D

renorejns

Zas taková bomba ta Zelda nebyla, je spousta lepších her.

yenda1
yenda1 #Bellringer
👍1

Zloděj, lhář.....a de.....k co bude chodit spoilerovat. To je kombinace hodná zavržení.

Už se těšim až zase obvyklá partička -censored- bude chodit pod recenze a čísla prodejů se vyblinkat, jak to nechápou, jak je to možný apod. komentáře. Kolovrátek zase jednou zaskřípe. Hlavně jim nedávejte ban prosím, ať se pěkně ztrapní, my je zmáknem že jo Bukvo?😀

buk va
buk va #Král Talismanu
👍2
❤️1

@Oig1: 1.5. si tu psal "diky za info. uz to taky taham" tak si vyber bud si lhář nebo zloděj...

Zajimalo by me jestli sem chodí nekdo ze Smarty/JRC. Je to zajimavy oxymoron platit si reklamu na produkt na webu, ktery toleruje zlodeje tohoto produktu, ktery nasledne znehodnocuji v komentářích. Taková reklama se fakt vyplati.👽

Oig1

@buk va: ja tam zadnej spoiler nevidím. Taky můžu být recenzent, kteryho nezajímají embarga. 😁

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články