Nintendo oznámilo Labo Toy-Con 04: VR Kit pro Switch

novinka  15
Martin Šmíd, 7. 3. 2019 10:58
Nějakou dobu se spekulovalo ohledně VR podpory pro konzoli Nintendo Switch. Nedávno navíc přišel jeden dobře informovaný insider s informací, že by mohla být přidána formou skládačky Labo, no a nyní se ukázalo, že měl pravdu. Nintendo totiž oznámilo Labo Toy-Con 04: VR Kit, který vyjde už v polovině dubna a bude k dispozici v několika verzích. „Tato nová sada představuje virtuální realitu způsobem, který je zábavný a přístupný dětem, případně těm, kteří jsou dětmi ve svém srdci, říká Doug Bowser z Nintenda. Od poloviny dubna bude Labo Toy-Con 04: VR Kit dostupný v kompletním balíčku za 79.99 euro, v němž naleznete jednak software, ale také materiál k sestavení všech šesti projektů - Toy-Con VR Goggles, Toy-Con Blaster, Toy-Con Camera, Toy-Con Bird, Toy-Con Wind Pedal a Toy-Con Elephant. Nic by tak podle Nintenda nemělo bránit, abyste si mohli zahrát mimozemskou invazi s Toy-Noc Blasterem, případně navštívili pestrobarevný oceán ve hře s pomocí Toy-Con Camera. K dispozici bude ovšem i startovní balíček za 39.99 euro, v němž naleznete pouze Toy-Con Blaster. Ten si následně budete moci rozšířit. Více informací naleznete na oficiální stránce - https://labo.nintendo.com/kits/vr-kit/ .

Oficiální tisková zpráva:

Nintendo Labo: VR Kit je čtvrtým kitem v Nintendo Labo sérii, poskytující nástroje na sestavení DIY kartonových výtvorů zvaných Toy-Con. S těmito výtvory si můžete zahrát několik různých her a objevit, jak je Nintendo Switch přivede k životu. Nintendo Labo: VR Kit nabízí šest nových Toy-Con výtvorů, včetně VR Goggles, které v kombinaci s ostatními výtvory vyzývají hráče k použití přirozených pohybů a gest pro interakci s herním světem a posunutí zážitku s Nintendo Labo na novou úroveň. Zastavte invazi mimozemšťanů s Toy-Con Blaster, navštivte barevný oceán a foťte podmořský život s Toy-Con Camera a mnohem více!

Nintendo Labo: VR Kit vybízí ke sdílení Toy-Con výtvorů ve skupině lidí, aby se každý v místnosti mohl připojit k zábavě. Aby hráči mohli objevovat skvělé zážitky spolu stačí jednoduše zasunout Nintendo Switch konzoli do Toy-Con VR Goggles a přidržet si je u očí pro různé hry a zážitky. Žádný popruh na hlavu není třeba.

Nintendo Labo: VR Kit se bude prodávat ve dvou variantách: jedna, která bude obsahovat všechny Toy-Con výtvory a druhá, menší, která bude obsahovat výběr několika projektů:

· Nintendo Labo: VR Kit: Kompletní Nintendo Labo VR Kit obsahuje Nintendo Switch software a materiál na stavbu všech šesti Toy-Con projektů – Toy-Con VR Goggles, Toy-Con Blaster, Toy-Con Camera, Toy-Con Bird, Toy-Con Wind Pedal a Toy-Con Elephant. K tomu všemu ještě držák na obrazovku a bezpečnostní kryt*. Tato sada je dobrou volbou pro děti a rodiny, které se chtějí plně ponořit do virtuální reality.

· Nintendo Labo: VR Kit – Starter Set + Blaster: Startovní sada obsahuje Nintendo Switch Software a komponenty potřebné na sestavení Toy-Con VR Goggles a Toy-Con Blaster, nechybí ani držák na obrazovku a bezpečnostní kryt. Starter Set je skvělým vstupem do světa Nintendo Labo VR.

Majitelé Starter Setu si mohou dokoupit volitelná rozšíření pro nové zážitky:

· Nintendo Labo: VR Kit – Expansion Set 1**: Expansion Set 1 obsahuje Toy-Con Elephant a Toy-Con Camera.

· Nintendo Labo: VR Kit – Expansion Set 2**: Expansion Set 2 obsahuje Toy-Con Wind Pedal and Toy-Con Bird.

Zdroj: Tisková zpráva

Nintendo Switch

nsw
Nintendo, Nintendo
Datum vydání hry:
3. 3. 2017
KARTA HRY

Komentáře