Ninja Theory o PS4 exkluzivitě hry Hellblade
novinka•sobota 20. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Ninja Theory
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (13)
A máte po exkluzivitě :D potvrzeno i pro PC :D
v tom případě celý konzolista ban [s6]
Stouper = kazisvet = multiacc = ban??? :D:D
Kazisvet naj hra pokemonov,ta mu presne sadne jak uliata :D
trochu jsem to poupravil teď je to lepší :D
John [s6]
vy plejky ošklivé jak se opovažujete navážet do pana kazisvěta šestého ??? :D link jinak stoho si nic nedělejte sony nemusí na Uncharted hází samí hate ale avatara má Nathana a pod tím sony :D
Kazisvěte sleduju tě už delší čas tvé komenty jsou hrozně negativní nechápu tě proč vůbec hraješ když 99 procent tvých komentů o hrách je negativní[s8]Jinak tvůj koment má asi takovou hodnotu jak zprávy v nedělním blesku.[s6]
NT ma zasebou kvalitni hry , mam rad tohle studio . Jak v tom je zenska s mecem tak bezim [s6] Ja bych takove hry vzadnem pripade nepoustel na Xone - HS byl na PS a tak je to spravne kvalita patri na PlayStation [s7] Kazisvet je ukazkovy profil cloveka ktery si kupuje PlayStation na ktery dene nadave - je to normalni ? u Xbotu ANO a dokonce se z toho stava pravidlo [s14]
Heymi9615: Průměrná od Sony, je něco jiného, jak průměr od Sencoru, takže průměrná hra od Sony, co by za to jinde dali[s6]
Ty s tim tvym "prumernym" u kazdeho clanku o Sony exkluzivite bez uz ..........
Team 12 ludi to bude šudlit minimalne 3 roky..
Kazi, kdyby MS vydával aspoň takový tuctovky, tak polezeš blahem po stropě[s6]