Konzolista.cz

Ninja Theory o PS4 exkluzivitě hry Hellblade

novinkasobota 20. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Ninja Theory o PS4 exkluzivitě hry Hellblade
Vývojáři ze studia Ninja Theory letos během GamesComu oznámili akční hru Hellblade, která vyjde minimálně s časovou exkluzivitou pro konzoli PlayStation 4. K exkluzivitě se nyní vyjádřil Dominic Matthews. „Jako malé studio musíme dávat pozor, na jakou platformu se zaměřujeme, a PlayStation nabízí dobrou příležitost k realizaci hry, kterou chceme vytvořit. Během let se vytvořilo i silní pouto mezi Sony a studiem Ninja Theory, které začalo spolupráci na Heavenly Sword,“ říká Dominic Matthews z Ninja Theory. Už dříve se vývojáři nechali slyšet, že úspěch bude, když prodají něco mezi 200 - 300 tisíci kopiemi hry.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (13)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
koubecx
koubecx #KCX B01

A máte po exkluzivitě :D potvrzeno i pro PC :D

Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️

v tom případě celý konzolista ban [s6]

Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️

Stouper = kazisvet = multiacc = ban??? :D:D

biohazard1979

Kazisvet naj hra pokemonov,ta mu presne sadne jak uliata :D

JOHN CENA
JOHN CENA #NaughtyDog

trochu jsem to poupravil teď je to lepší :D

rosomak
rosomak #ps4-one

John [s6]

JOHN CENA
JOHN CENA #NaughtyDog
👍1

vy plejky ošklivé jak se opovažujete navážet do pana kazisvěta šestého ??? :D link jinak stoho si nic nedělejte sony nemusí na Uncharted hází samí hate ale avatara má Nathana a pod tím sony :D

rosomak
rosomak #ps4-one
👍3

Kazisvěte sleduju tě už delší čas tvé komenty jsou hrozně negativní nechápu tě proč vůbec hraješ když 99 procent tvých komentů o hrách je negativní[s8]Jinak tvůj koment má asi takovou hodnotu jak zprávy v nedělním blesku.[s6]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍3

NT ma zasebou kvalitni hry , mam rad tohle studio . Jak v tom je zenska s mecem tak bezim [s6] Ja bych takove hry vzadnem pripade nepoustel na Xone - HS byl na PS a tak je to spravne kvalita patri na PlayStation [s7] Kazisvet je ukazkovy profil cloveka ktery si kupuje PlayStation na ktery dene nadave - je to normalni ? u Xbotu ANO a dokonce se z toho stava pravidlo [s14]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

Heymi9615: Průměrná od Sony, je něco jiného, jak průměr od Sencoru, takže průměrná hra od Sony, co by za to jinde dali[s6]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍7

Ty s tim tvym "prumernym" u kazdeho clanku o Sony exkluzivite bez uz ..........

dodjas

Team 12 ludi to bude šudlit minimalne 3 roky..

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍17

Kazi, kdyby MS vydával aspoň takový tuctovky, tak polezeš blahem po stropě[s6]

Související články

Nejčtenější články