Ninja Theory ještě nepřemýšlí nad rozlišením pro Hellblade
novinka•sobota 29. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Ninja Theory
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
Komentáře (13)
Vego, ještě si zapomněl, že takhle to pojedu i s Morpheem. Jinak to nemá ani cenu kupovat.
nechápu . . . kolik asi mělo framerate MGS1 a Silent hill , popřipadě GOW na PS2 , a řešil to někdo ? :D tohle už je o ničem , poslední dobou mě přide že se člověk spiš dozvi kolik má hra tady těch k.k.tin než jaká doopravdy je ! jestli to neruší při hraní jako u posledního AC tak je to buřt . nehrejte si tady na techniky od NASA a hrejte hry protože vás to baví a neřešte takovy chujoviny :) peace
Ked som mal PS3 tak som ani nevedel ake maj hry rozlysenie a FPS no voubec som to neriesil. A teraz s touto generaciu u kazdej hry kolko FPS ake rozlysenie porovnavanie grafika PS4 vs Xone u toho je nutna lupa.Dalej co sledujem u tejto generacie caste oddalovanie vydania hry a uz ked sa vyda je tam vela chyb a treba zasa cakat na patche a ktomu mrte DLC.
prvý príspevok...tak toto ma rozosmialo :D keby to bolo napísané v inej téme tak jedno to nie je
Toz rozliseni nejake to vysi ne ? [s6][s6][s6] NT tu hru ohlasily brzo - dech berouci trailer a pak denicky ...Meli pockat az budou mit neco v ruce . Jinak tohle studio mam rad hry delat umi o tom zadna ...
Chvíli to vypadalo, že konzolista bude zase jednou fajn. Ale po cca 2 týdnech zase tyhle články k ničemu :)
[s15]
Paneboze, kam jsme to jako herni komunita dopracovali, to je k placi.
Ze se nejaky herni server pta na otazku rozliseni a frameratu, misto aby se zajimal o herni prvky, pribeh, hratelnost apod.! Jeste ke vsemu u hry, ktera je teprve ve vyvoji! Smutne...
A tohle je vážně na novinku ??
Nech radsej porozmyslaju nad framerate, rad by som od nich prvykrat videl 60fps hru. [s6]
Jen v klidu přemýšlejte, jestli má smysl 1080p a 25 fps...
Na tuto hru jsem celkově zvědavý. Tak rozlišení...řek bych 1080p na zamknutých 30fps ??? Né, vážně, jak tu zmiňuje nitratip, tak je to jedno, hlavně, aby hra bavila a byla u ní znovuhratelnost.
Jezis vždyť je to jedno...