Konzolista.cz

Ninja Theory ještě nepřemýšlí nad rozlišením pro Hellblade

novinkasobota 29. listopadu 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Ninja Theory ještě nepřemýšlí nad rozlišením pro Hellblade
Vývojáři z Ninja Theory (DMC, Enslaved a Heavenly Sword) o sobě dali vědět během GamesComu, když oznámili pro konzoli PlayStation 4 akční hru Hellblade na Unreal 4 enginu. Server GamingBolt se nyní vývojářů zeptal, jak to bude s rozlišením a frameratem, přičemž odpověď vývojářů v tuto chvíli asi moc nepřekvapí. „Je příliš brzy na to říci, jak to nakonec bude. V současnosti jsme ve fázi prototypů, takže jen prozkoumáváme možnosti, jaké máme. Právě se zaměřujeme spíše na to, jak hra bude vypadat, jaký bude soubojový systém, co kamera, a vůbec všechny tyhle věci. O frameratu a rozlišení budeme teprve přemýšlet,“ říká Dominic Matthews.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (13)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Moments hunter

Vego, ještě si zapomněl, že takhle to pojedu i s Morpheem. Jinak to nemá ani cenu kupovat.

666bocjan666

nechápu . . . kolik asi mělo framerate MGS1 a Silent hill , popřipadě GOW na PS2 , a řešil to někdo ? :D tohle už je o ničem , poslední dobou mě přide že se člověk spiš dozvi kolik má hra tady těch k.k.tin než jaká doopravdy je ! jestli to neruší při hraní jako u posledního AC tak je to buřt . nehrejte si tady na techniky od NASA a hrejte hry protože vás to baví a neřešte takovy chujoviny :) peace

Trewis

Ked som mal PS3 tak som ani nevedel ake maj hry rozlysenie a FPS no voubec som to neriesil. A teraz s touto generaciu u kazdej hry kolko FPS ake rozlysenie porovnavanie grafika PS4 vs Xone u toho je nutna lupa.Dalej co sledujem u tejto generacie caste oddalovanie vydania hry a uz ked sa vyda je tam vela chyb a treba zasa cakat na patche a ktomu mrte DLC.

miREC666
miREC666 #PC2, PS6

prvý príspevok...tak toto ma rozosmialo :D keby to bolo napísané v inej téme tak jedno to nie je

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍1

Toz rozliseni nejake to vysi ne ? [s6][s6][s6] NT tu hru ohlasily brzo - dech berouci trailer a pak denicky ...Meli pockat az budou mit neco v ruce . Jinak tohle studio mam rad hry delat umi o tom zadna ...

miky20
miky20 #One& only
👍4

Chvíli to vypadalo, že konzolista bude zase jednou fajn. Ale po cca 2 týdnech zase tyhle články k ničemu :)

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN

[s15]

CZtwins
👍3

Paneboze, kam jsme to jako herni komunita dopracovali, to je k placi.

Ze se nejaky herni server pta na otazku rozliseni a frameratu, misto aby se zajimal o herni prvky, pribeh, hratelnost apod.! Jeste ke vsemu u hry, ktera je teprve ve vyvoji! Smutne...

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👍2

A tohle je vážně na novinku ??

VulcanR
VulcanR #Trogári

Nech radsej porozmyslaju nad framerate, rad by som od nich prvykrat videl 60fps hru. [s6]

Frenky7
Frenky7 #Kafe

Jen v klidu přemýšlejte, jestli má smysl 1080p a 25 fps...

PoliteAura84

Na tuto hru jsem celkově zvědavý. Tak rozlišení...řek bych 1080p na zamknutých 30fps ??? Né, vážně, jak tu zmiňuje nitratip, tak je to jedno, hlavně, aby hra bavila a byla u ní znovuhratelnost.

nitratip
nitratip #ps power

Jezis vždyť je to jedno...

Související články

Nejčtenější články