NHL 13 se představuje
novinka•pátek 18. května 2012•Martin Šmíd•

Zdroj: Electronic Arts
• True Performance Skating – bruslení na základě reálných fyzikálních přesně replikuje výbušnost, energii a maximální rychlost hráčů současné NHL. Tato inovace v kombinaci s ovládáním Skill Stick dává konečně hráčům do rukou kompletní arzenál „zbraní“, jakými disponují hvězdy NHL.
• EA SPORTS Hockey I.Q. – Inovativní systém umělé inteligence řídí chování hráčů, brankářů i celých týmů. Dříve měli hráči povědomí o dalších hráčích jen v jejich nejbližším okolí a brankáři reagovali jen na hráče, kteří právě měli puk. V rámci systému EA SPORTS Hockey I.Q. však nyní všichni hráči vnímají přítomnost každého spoluhráče i protihráče na ledě a jsou tak schopni přijímat rychlejší, chytřejší a realističtější rozhodnutí.
• GM Connected – Vrcholná fiktivní liga se spoluhráči. Tento režim má základ v nejpopulárnějším offlinovém režimu série EA SPORTS NHL s názvem Be a GM a umožňuje hrát proti přátelům nebo s nimi ve vlastní NHL s 30 týmy. Ať už patříte mezi ostřílené mazáky sportovních her, nebo máte pouze povrchní povědomí o práci generálního manažera, režim vám nabízí široké možnosti řízení celého klubu, včetně přímého koučování a hraní zápasů. Virtuální generální manažeři navíc budou moci dohlížet na dění v klubu i ve chvílích, kdy nebudou u svých konzolí, a to prostřednictvím mobilní aplikace, díky níž jim neuteče nic důležitého.
• NHL Moments Live – Přepište historii nejzajímavějších a nejnapínavějších momentů nejlepší ligy světa. NHL 13 rozvíjí koncept, který byl již dříve představen v jiných sportovních hrách: každý scénář obsahuje na úvod videozáznam ze skutečného zápasu NHL, aby hráči získali přesnou představu o atmosféře daného okamžiku. Disk s hrou bude obsahovat momenty ze sezóny NHL 2011-12; nové momenty ze sezóny NHL 2012-13 budou přidány později v jejím průběhu.
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama













Komentáře (12)
Pokud nějaké hry v mích očích trpí formou vývoje ctrl+c a ctrl+v, pak to jsou hry NHL. Každý rok utrácet cca 1400 kč za pár vylepšení? Trochu drahé DLC.
nejlepsi byla pro me NHL 10, doted ji hraju nebo hral sem dokud mi neodesla mechanika :) Be a Pro za brankare, pekne draft, pak obtiznost Superstar styl Hardcore a jedem :) To byly noci plne k-u-r-e-v a p**i kdyz sem dostal gol :D Nejlepsi zazitky, 11 uz me tak moc nechytla, protoze mi nesedla grafika hry a 12 sem nemel moznost otestovat, jen demo :(
nejlepší NHL bylo NHL 08
Tak ja s hratelnosti napr NHL12 problem nemam, ale spis bych ocenil ruzne veci kolem.
Rad bych byl za KHL.
Ze vseho nejvic bych ale chtel o hooooodne (hodne o znamena ze opravdu o moc) zlepsenou moznost editace. Od moznosti jakkoliv pojmenovat tym az po moznost zalozit valstni ligu s vkastnima trofejema...
taky bych to chtel na vitu, vlastne jelikoz fifa na vitu bude tak ani dost dobre nechapu proc by tohle nemelo
Haha, vylepseni o nicem.
Ps Vitu prosím taky [s7]
Ještě o tom pouvažuju, někdo koupí řekne dojmy a já se podle toho rozhodnu..[s3]
Mám 11cku a jsem s ní moc spokojený!!![s7]
kupuju každej rok uz se těšim doufam pořad s jagrem v sestavě [s6][s6]
myslím že fyzika lopty a pohyb hráčov je prepracovanejšie vo fife, dúfam že tento rok s tým niečo urobia
ale aj tak podľa mňa najvačšou slabinou nhl sú brankári, ich pohyby a správanie...
NHL miluju a tohle se poslouchá víc než dobře :)
měli by vylepšit be a pro mode, golmani jsou stále tupý jako v minulých dílech, demo to rozkousne, ale stejně jako minulej rok to vyhraje fifa, ta se prostě hraje mnohem líp než nhl, kde tu kontrolu nad pukem nemám ani od nhl 07