Několik střípků o Mortal Kombat X

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Připravuje se hraný film podle úspěšné videohry Sea of Thieves
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
Komentáře (9)
Já se hlavně modlím za TAG aby to nedopadlo jako v Unjustice:( Aby ten online MP rozšířenej nebyl na úkor localu
Scorpion je nejlepší? A od kdy :-) . Ten by turnaj Mortal Kombat nevyhrál ikdyby tam bojovali malý děti, je to jen pouhej zabiják. Z toho jeho ninjitsu ho vyléčim Kung Laem a jeho shaolinským uměním.....jako vždycky mu dám klasika na držku a je to :-D.......prej Škorpík je nejlepší :-D ....No lepší vtip jsem dneska ještě neslyšel :-D
Co mě trápí je teda příběhová část. Jestli se budou všichni padlí křísit, nebo se budeme vracet časem. Jináč to nevidim, páč prakticky všichni by měli být dle MK9 mrtví. Shinnok jasnej hlavní záporák, to je bez debaty. Akorát teda nevim, jak se dostane z vyhnanství v Netherrealmu. Tady bude hrát roly Dračí amulet co má Suby na prsou. Bez něj se nemůže Shinnok z Netherrealmu dostat a zotročit všechny světy....jo proto ten trailer. Quan chi v tom bude mít zase prsty a využil nenávist Scorpiona k Subíkovi.....no možná to bude tak
xDante1986 ........Protože je nejlepší !!!!!![s7]
Už na ps3 byl suprovej natož na PS4 !!!![s6]
super.................
Scorpion je úžasnej už ať ho mám :D
Ne!!! Fakt tam bude Sub Zero a Scorpion? A já jsem myslel, že ne. Sice byli v traileru a k MK patří asi jako tanga k fotbalistovi, nebo neznalost pravopisu k současným puberťákům, ale stejně jsem si nebyl jist a spíše jsem si myslel, že je Netherealm vymění za medvídka Půa a Jana Ámose Komenského... A ten druhý střípek, který kluci ve zprávě vypustili, je už úplně neuvěřitelný... Multiplayer bude! Hurá! Vzhledem k tomu, že ho cpou už i do plošinovek a za chvíli bude multiplayer podporovat i XMB a PS Store, tak i tak mě kluci mile překvapili... Za měsíc vyjde další tisková zpráva, že ve hře bude Options a hudba
Už od chvíle, co jsem v endingu mk2011 viděl shinoka, mě zajímá, jak bude vypadat a co bude umět. Jinak scorpion a subzero <3 <3 :)
děsný je že už teď se zase těším na novej mortal.zase s mladou několik hodin zábavy
škorpion vypadá skvěle!jsem moc moc zvědavej na sektora..
jako sorry, ale ta zelená je na těch obalech fakt úděsná... [s6]