Konzolista.cz

Několik střípků o Mortal Kombat X

novinkapondělí 2. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Několik střípků o Mortal Kombat X
Dnes odpoledne vývojáři z NetherRealm Studios konečně oznámili přípravu bojovky Mortal Kombat X, která vyjde v příštím roce na staré i nové konzole. Nyní k nám doputovala tisková zpráva, z níž jsme se dozvěděli několik dalších střípků. Dobrou informací určitě je, že nový Mortal Kombat bude mít propracovanou online část, navíc každý se bude moci zúčastnit trvalé online soutěže o co nejlepšího bojovníka. Každý bojovník v novém Mortal Kombat bude mít několik variant, což bude mít následně dopad na strategii i bojový styl. Co se týče přímo postav, zatím byl potvrzen jen Scorpion a Sub-Zero. Vrátí se ale i další staří známí bojovníci, vývojáři ovšem slibují i nové vyzyvatele. Níže v novince se můžete podívat na odhalené box arty.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
honzaad

Já se hlavně modlím za TAG aby to nedopadlo jako v Unjustice:( Aby ten online MP rozšířenej nebyl na úkor localu

RobotCZ

Scorpion je nejlepší? A od kdy :-) . Ten by turnaj Mortal Kombat nevyhrál ikdyby tam bojovali malý děti, je to jen pouhej zabiják. Z toho jeho ninjitsu ho vyléčim Kung Laem a jeho shaolinským uměním.....jako vždycky mu dám klasika na držku a je to :-D.......prej Škorpík je nejlepší :-D ....No lepší vtip jsem dneska ještě neslyšel :-D

Co mě trápí je teda příběhová část. Jestli se budou všichni padlí křísit, nebo se budeme vracet časem. Jináč to nevidim, páč prakticky všichni by měli být dle MK9 mrtví. Shinnok jasnej hlavní záporák, to je bez debaty. Akorát teda nevim, jak se dostane z vyhnanství v Netherrealmu. Tady bude hrát roly Dračí amulet co má Suby na prsou. Bez něj se nemůže Shinnok z Netherrealmu dostat a zotročit všechny světy....jo proto ten trailer. Quan chi v tom bude mít zase prsty a využil nenávist Scorpiona k Subíkovi.....no možná to bude tak

snejk1979
snejk1979 #S.N.A.K.E
👍2

xDante1986 ........Protože je nejlepší !!!!!![s7]

Už na ps3 byl suprovej natož na PS4 !!!![s6]

super.................

PLAYSTATION.123
PLAYSTATION.123 #mr_spajdy

Scorpion je úžasnej už ať ho mám :D

Paprik
Paprik #PS5&XSX
👍5

Ne!!! Fakt tam bude Sub Zero a Scorpion? A já jsem myslel, že ne. Sice byli v traileru a k MK patří asi jako tanga k fotbalistovi, nebo neznalost pravopisu k současným puberťákům, ale stejně jsem si nebyl jist a spíše jsem si myslel, že je Netherealm vymění za medvídka Půa a Jana Ámose Komenského... A ten druhý střípek, který kluci ve zprávě vypustili, je už úplně neuvěřitelný... Multiplayer bude! Hurá! Vzhledem k tomu, že ho cpou už i do plošinovek a za chvíli bude multiplayer podporovat i XMB a PS Store, tak i tak mě kluci mile překvapili... Za měsíc vyjde další tisková zpráva, že ve hře bude Options a hudba

díkej96
👍1

Už od chvíle, co jsem v endingu mk2011 viděl shinoka, mě zajímá, jak bude vypadat a co bude umět. Jinak scorpion a subzero <3 <3 :)

GaMbLeRcz
👍2

děsný je že už teď se zase těším na novej mortal.zase s mladou několik hodin zábavy

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍2

škorpion vypadá skvěle!jsem moc moc zvědavej na sektora..

426kahemi
👍8
👎1

jako sorry, ale ta zelená je na těch obalech fakt úděsná... [s6]

Související články

Nejčtenější články