Konzolista.cz

Několik prvních informací o novém Mass Effectu

novinkaneděle 27. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Několik prvních informací o novém Mass Effectu
Už nějakou dobu víme, že vývojáři z BioWare Montreal připravují nový díl populární série Mass Effect. O něm ale zatím nic nevíme, takže je jasné, že každý střípek nebo střípky potěší, jako ty z právě probíhajícího Comic Conu, kde měli vývojáři první menší prezentaci. Hned na začátku je třeba říci, že se nebude jednat o čtvrtý díl, ale jakéhosi duchovního nástupce. I když tedy vývojáři dodávají, že se toto může ještě změnit. Každopádně nový Mass Effect bude hlavně o prozkoumávání vesmíru, takže se vrátí pro rychlé přesuny vozítko Mako, které bude snáze ovladatelné a dokonce bude i rychlejší. Příběh by se měl podle všeho odehrávat v časové lince Sheparda, ale ten v novém dílu nebude hlavním hrdinou, ani by se v něm neměl objevit, ale vývojáři ale potvrdili možnost návratu několika známých postav z předchozích her, ale hodně jich bude i nových. Co se týče zatím neoznámeného hlavního hrdiny, opět bude možné hrát za muže nebo ženu. Klasický konkurenční multiplayer v novém Mass Effectu nebude, vývojáři raději vsází na kooperativní hraní. Na závěr se trochu vývojáři rozpovídali o Frostbite 3, který jim podle všeho umožňuje spoustu nových možností, ale samozřejmě přesnější nebyli. Níže se můžete podívat na několik záběrů z Comic Conu.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (5)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

Hodne,ale opravdu hodne se tesim[s7]

Offon
Offon #Close it.
👍1

Jak se to vezme. Jednička bylo opravdový RPG, v porovnání s dvojkou a trojkou, ale znovu už bych to nehrál. Občas to bylo vše takový zdlouhavý a nudný. Ale jinak tu sérii totálně žeru a nehorázně se těším na další.

Spoock
Spoock #geek
👍1

Chtělo by to víc RPG, než střílení. Nejlepší questy měla opravdu jednička. Ještě bych uvítal, kdyby v novém ME zohledňovali gravitaci některých planet.

Traper
Traper #MicroShit
👍1

Tak na to se fakt těším

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN
👍2

Mako vozítko! [s7][s7][s7] Doufám, že se nový Mass Effect ponese více v duchu prvního dílu, který byl jednoznačně nejlepší!

Související články

Nejčtenější články