Konzolista.cz

Několik minut záběrů ze zombie hororu Dying Light

novinkapátek 15. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Několik minut záběrů ze zombie hororu Dying Light
Vývojáři ze studia Techland se rozhodli, že letos na GamesCom vezmou svoji hodně očekávanou akční hru Dying Light, kterou budou formou krátké demoverze prezentovat herním novinářům. Níže v novince se můžete podívat na několik minut z hraní kooperace, přičemž vše se odehrává nejprve v rozestavěném domě plného zombií různých velikostí, ale pak se akce přesune i do venkovních prostor. Dying Light vyjde příští rok v únoru pro staré i nové konzole.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (7)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Spratekk_CZ

Co to je jako... To je treasure goblin z D3, nebo co? To je úpadek...

pitrsone
pitrsone #Trololo

V coop je to sranda. Hlavně s přáteli. Dobrý je po zabití rychlý respawn.

dado20

Z DI2 som moc toho zatial nevidel ale to čo som videl sa mi zatial páčilo omnoho viac, + co-op až pre 8 ludi.

senator
👍1

Mě se to líbí, ale nejsem fanda fps pohledů, tak uvidím. Škoda že není vydět postava, to by se mi líbilo ještě víc.

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👎3
👍2

Víc se mi líbí Dead Island 2

venim69
venim69 #ANIME♥
👍3

Jedna z mojich nejočekávanějších her, zombíků mám sice plný zuby, ale tohle bude maso [s4]

Rudanek
Rudanek #PS3Fagboy♥
👍1
👎1

Jen doufat že to nebude zabugovany jako dead island 1

Související články

Nejčtenější články