Několik informací o závodní hře Driveclub

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
Komentáře (31)
... - přesně, ale druhou konzoli bych si finančně nezdůvodnil (ani na dve nemám) tak že pro mě zásadní rozhodnutí. Trochu mě mrzí to slabší rozlišení protože zatím hraju na monitoru a koukám na to z půl metru. Jinak bych to taky neřešil. Každopádně tyhle hádky nechápu. To že mám radši jedno nebo druhý neznamená že to druhý je horší, někoho jiného na tom táhne zas něco jiného. Snad se ty stránky jmenujou konzolista... at si vyberu cokoli tak budu některé hry závidět :)
... - Tak to věřím, mě nejvíc láká Forza a Forza Horizon 2 a předělané Halo + nový díl, ale také drive club, uncharted 4, The order. No musím si to srovnat, udělam si pro sebe výpis exkluzivit a jejich důležitost pro mě :) škoda že nemůžu mít oboje.
Nechápu co má tohle za smysl, furt jen hádky. Sám vybírám jestli koupit ps4 nebo xbox one a spíš bych potřeboval nějakou diskuzi s klady jednotlivých konzolí. Zatím jsem spíš pro ps4, ale láká mě i předělané halo a forzy, ale ač jsem u xone nenašel tolik pro mě zajímavých exkluzivit (zatím) nechápu tohle věčný urážení. Hledám průběžně aktualizovaný článek se všema exkluzivitama (ne dlc a podobné trapárny ale jen celé hry).
A zase BLBOVé ze ZU tady Zvracej FANDO XBOY najděte si ženskou ubožácy
xboy cz-trapák si akorát ty bež si ulevovat k člankum o MSshitu
Plejstik3..
no já právě doufal, že tam podpora bude. Dokonce to i testovali, ale Yoshida to zamítl s tím, že tahle hra není pro VR vhodná. Ve vysokých rychlostech se v tom necítil dobře.
PS3Fanboy:jedinej trapák jseš tu ty [s6]protože tvůrci série PGR krachlého studia Bizzare Creations nyní pracují v Playground Games [s1] a ten dělá Horizon 2 [s1] tekže ve finále,jiný název hry,trochu osbáhlejší....ale pořád původní tvůrci serie PGR [s6] takže jediný kdo o tom ví hovno jsi tak akorát ty [s6][s6][s6]
Jedinej kdo tady pindá jste vy elita ze zeleného 720p 25 fps údolí. Proč jsem asi napsal PGR serie ty genie.
CRUST..
Taky jsem o spojení automobilový videohry DRIVECLUB a helmy virtuální reality PROJECT MORPHEUS neslyšel. Ale jelikož novinky z videoherního sveta nijak pravidelne nesleduju, ani sám pracne nevyhledávám - delají to za nás herní weby [s14] - tak težko ríct. Kolega ONE ty slova "DRIVECLUB, DOLBY TRUE HD a PROJECT MORPHEUS" nejspíš myslel jako prání / predstavu ultimátního zážitku, nikoliv jako oficiální informaci, ale kdoví, treba o tomhle "spojení" už nekde info bylo [s14]
Ovšem DRIVECLUB na podzim vydává SONY. Taky PROJECT MORPHEUS nekdy na konci roku nebo v prubehu príštího vydá SONY. Tyhle helmy virtuální reality budou naprosto ideální pro všechny hry, kde dominuje pohled z "vlastních ocí" (tj. všechny FPS hry, závodní hry, hry s leteckou tématikou), takže vezmu-li to kolem a kolem, nevidím duvod, proc by i automobilová videohra DRIVECLUB nedostala v budoucnu podporu MORPHEUSe. Ale o tom všichni poklábosíme snad až v dobe, kdy budou tyhle helmy na trhu [s14]
xboy cz: Ty myslíš PGR serii kterou MS hodil přespalubu a další díly už nebudou. Podej si ruku s fandou jsi uplně stejnej trapák. [s6][s6][s6]
Fanda: Fanda a jeho hodnocení inteligence. Už jenom tím že jsi si koupil Xone nejhorší konzolu v historii videoher vypovídá o tvé neinteligenci.
Tak vzhledem k tomu ze dest s takovymi efekty uz byl treba v project gotham racing 4 na X360 a to vyslo nekdyv roce 2008.....chapu ze v roce 2014 s toho budou hraci playstationu uchvaceni [s1] ale bude to zrejme fajn hra,co ne
vypadá to parádně _)
Jděte na vzduch, furt všichni dokola ty stejný píčoviny.
link
DC nebude podporovat morpheus... Nevím kde jste na tom byli. Ale je potvrzen pro Project C.A.R.S. ;))) [s12]
Stinky :D ...ms vyhrozuje novym dilem Ryse 2 :D hehehe
martin.cernuska: ale ono se o dvojce vážně mluvilo, proč myslíš že je osazenstvo Zeleného údolí tak nervní. Vidí, že nám Sony chystá jednu mlsačku za drhou a jim MS vyhrožuje, že by ta hrůza mohla mít druhý díl, to by se mě taky v hrůze orosilo čelo[s6]
Tahle závodní hra bude naprostá pecka!!! A koukám, že hoši ze zeleného ůdolí jen tiše závidí a proto tu píšou nesmysli a snaží se Driveclub pošpinit. Jestli si myslíte, že Horizon 2 není arkáda, tak to jste hoši hodně na omylu. Mě ty videa stačili...
PsFanboy vs xbox A.I. 15:4 :D
Ale bude to drive, nez MS zapne cloud. :-D
Morpheus, 7.1 a DC.
Vědět že to vyjde až na podzim, tak Ps4 nekupuju, tyhle prázný sliby fakt dokáže jedině Sony.
Ach jo....jdu si radši na chvilku zalítat ve WAR THUNDER, jelikož tady zacíná být krapet dusno [s6]
Tady jsou opet nekteri neprijemni a v depresi.O jizdnim modelu tu pak promlauvaji ti, kteri zaroven tleskaji FH2 a Lambu hopsajicimu po polich jako splaseny kamzik :-) a to jeste v ne zrovna osilnive grafice a bez plamenaku! Ovsem utechou muze byt alespon to, ze to MS zvadlo na 1080p, to je na FH2 zaroven jedina next-gen vec. :-D
První závodní hra od dob GT4, na kterou se těším jako malý. Pro mě první next-gen hra.
Exkluzivní videohru DRIVECLUB na adrenalínový závody krásnou "panenskou" prírodou a free-to-play videohru PROJECT CARS na napínavý závody po svetových okruzích...
Nevím jak ostatní, ale jde-li o automobilový závodní hry, tak já mám naprosto jasno, kde budu kroutit volantem a kvedlat pákou [s14]
Jedna hra, kde jsem si užíval zvuk deštových kapek na kapotu/skla už tady byla....GRAN TURISMO 5. Starý, jedenadvacetikilometrový Nürburgring zkrápený deštem a muj vytunený milášek Mitsubishi EVO 8 link k tomu, to byla balada [s7]
Zastavit, pohled samozrejme "z volantu", skutecne HODNE zesílit repro, až tak, že bylo slyšet to klasický "bubnování" dešte o kapotu....do toho bublání výfuku a bylo to jako v ráji. Následný sešlápnutí plynovýho padálu, to byl ovšem orchestr od samotnýho Lucifera [s14]
Nevím jak ostatní, ale já si v GT5 na zvuky (vytunených) aut nemohl nijak zvlášt' stežovat. Chtelo to jen volume trochu - trochu víc - doprava, z cehož teda sousedi radost nemeli a nedalo se u toho povídat headsetem, ale moje závodnická duše poskakovala radostí [s6] Proste závodní nirvána...
Na efekty pocasí a nejen na ne, se ve videohre DRIVECLUB velice teším. Snad POLYPHONY DIGITAL a Kazunori Yamauchi vezmou rozum do hrsti a nechají se u GRAN TURISMO 7 inspirovat i konkurencí. Není to rozhodne žádná ostuda, vezme-li se základ dobrýho konkurencního nápadu a zapracuje se smysluplne do vlastního projektu. A pokud se ten konkurencní nápad podarí ješte vylepšit a vypilovat, tak to nemuže neuspet. Takže budu tajne doufat, že se POLYPHONY DIGITAL napríklad u vývojáru z EVOLUTION STUDIOS a ze hry DRIVECLUB poucí o tom, jak se tvorí úžasný trate , protože další várku odporne vypadajících tratí bez nápadu typu TRIAL MOUNTAIN, DEEP FOREST atd. už po 20 letech muj žaludek opravdu nezkousne [s4]
[s7][s7][s7] Me staci kapky deste na skle a uz ted vim,ze to bude bomba :D :P :P
Boooze.....nahrat dopadajici dest na sklo zabere fakt hozne moc casu a penez Marcusi !!!
MarcusChef: Nastesti Sony neni MS. :-D Ale vazne, je to celkem pekny detail a drahy nikterak nebude a kdyby meli byt ve hre jen veci souvisejici s hratelnosti, tak vlastne zustane jen auto a silnice.
Z technologického hlediska asi vůbec nejzajímavější oznámená hra, hratelnost ale zatím otazník. By mě zajímalo, kde na tyhle blbosti berou peníze. Ono je jasný, proč to není v žádné hře, vždyť to ani nemá žádný dopad na hratelnost a je to jen takový bonus bokem. Kdyby s tímhle přišli za jakýmkoliv vydavatelem, že potřebují několik tisíc dolarů na zvuky kapek na přední sklo, hnal by je z budovy se samopalem v ruce.
Nakonec se z toho rysuje opravdu pecka, tak doufam, ze to vyjde! Snad to hlavne nebude nuda, protoze tohle slovo uz nekde ve spojitosti s Driveclub padlo. Technicky a zvukove to zrejme bude spicka, ale hlavne aby to melo duchaplnou a zabavnou herni napln. Drzim palce!