Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5

Zajímavostí je, že zatím nebyla zmíněna podpora konzole PlayStation 5 Pro, takže jakým způsobem a jestli ji Grand Theft Auto VI využije, si musíme v tuto chvíli počkat. UPDATE: Rockastar Games na PlayStation Store potvrdil podporu konzole PlayStation 5 Pro. Podrobnosti se dozvíme později.
Pokud si předobjednáte hru Grand Theft Auto VI na konzoli PlayStation 5, získáte jako bonus jeden měsíc GTA+ zcela zdarma.
Tvoje reakce na článek
Galerie




















Komentáře (34)
@pejtrix Třeba časem, až vyjdou všechna DLC😁 R* To vyždíme do poslední kapky. Viděl bych to i na nějaké edice pro PS7 🤣
no nic tesil jsem se spis na nejakou peknou edici s steelbookem a plakatem ve fyzicky edici musim teda vzit ultimate na pro valec ❤️🤩
Diky Termosko, lepe bych to nenapsal. :D
Komentář byl uzamčen
Dehumanizace skupiny (goy) a výhrůžka násilím (Great Purge)
Mj. proto jsem taky PS5Pro kupoval.....
@TimeSplitter: Náročný měsíc. Hodně moc akcí, pivka a zábavy. Občas to taky zkus 😎
@Jakub Andreas Kazdy den nemusis, ale aspon jednou mesicne bys mohl.
Preci jen i rozbite hodiny ukazuji 2x denne spravny cas, to se o tobe posledni dobo rict neda. :D
@Heymi9615 Ašwafarma nastoupila moc pozdě, takže podpora nebude nic moc. Viděl bych to na 720p a stabilních 30fps.
Jsem velice zvědavý na brambora verzi.
No tak snad nebude zase ps5 ztrácet fps oproti series X. To by byla po tomhle prohlášení ostuda.
@TimeSplitter Díky, nemohu dominovat každý den, to se prostě stává 😎
Zatím se postavte do řady a čekejte na GTA 😎
@Gallind link
Nový Zéland už má předobjednávky a je to PS5 Pro Enhanced link
@Jakub Andreas Soutez o nejnizsi IQ webisku jsi vyhral uz davno kontumacne po tom co MC odesel , nemusis to pripominat kazdy den Kubo. 😁
@TimeSplitter
Lepší? 😎
@TimeSplitter Taky GTA nehraju... hrál jsem jen Vice city. Těším se na Zeldu, nové Xenoblade... tohle přenechám jiným...
@Jakub Andreas Priste se radsi porad s "AI", at aspon ta tri slova dokazes napsat spravne. :D
@czDante92 Hele ja hral naposledy Vice City a pak RDR2. Nejsem bohuzel fanda, ale naprosto respektuju kvality te serie, takze me to nechava chladnym zatim, ale samozrejme az bude vic videt treba se to zmeni. :)
@Propumpovaný bicále 💪💪🏻
You dropped this 👑
@czDante92 Nehraje nic, me treba GTA absolutne nezajima a ackoli je mi jasne, ze v tomto budu spis vyjimka, tak doslova sam zcela urcite nebudu. :)
To je oznámení ve stylu země je kulatá. Vzdyt je to jasne 🤍
@lagZz hele u jakýkoliv jiný hry bych více či méně souhlasil, ale v tomhle případě by byl každej den navíc hotové martyrium 😁ale pokud tady jen nehraješ tvrďáka tak good4u no 😁
Je až smutné jak ty "nejlepší" už pár let nenesou známku Sony. Ta už jen platí za hry třetích stran a dělá hry s indama, poruchama a rezavýma držkama co vypadaj jak po 16h šichtě v Dolu Lazy.
Tohle se Sony povedlo. Vynikajici spolupráce a marketing. Není to sice exkluzivita, ale na Ps5 bude mit hra exkluzivní zážitek. Klobouček, že se Sony zase vrací k herní identitě 👏🎩🎮
@czDante92 Zavistí mi uplně cuká v oku asi jako RDR2 ktery jsem si s ledovym klidem pustil dva roky po releasu. 😁
Už teď mi je zelených bramboříků a mástrrejs z čekárny líto když si pomyslím jak toho devatenáctého spustím tuto nadhru na svém nadstroji 😍
Je jasné že Grand Theft Auto VI bude technologický zázrak stejně jako Gta V na Ps3 a Xbox 360.
Bodejť
Na nejlepsi zazitek si bude muset pockat jeste na te spravne platforme az nam to plebs betatestne. 😂
Jak by rekli zdejsi ultras. 😁