Konzolista.cz

Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5

novinkastředa 24. června 2026Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
Před malou chvilkou bylo na oficiálním PlayStation Blogu oznámeno, že studio Rockstar Games spolupracuje na hře Grand Theft Auto VI se Sony, díky čemuž má nejlepší zážitek z hraní čekat na hráče na konzoli PlayStation 5. „Díky úzké spolupráci mezi Sony Interactive Entertainment a Rockstar Games nabídne Grand Theft Auto VI nejlepší herní zážitek na konzoli PlayStation 5,“ stojí v oznámení. V něm je dále uvedeno, že na konzoli PlayStation 5 bude mít hra plnou podporu pro DualSense gamepadu, ať už jde o haptickou odezvu, adaptivní spouště nebo reproduktor. Počítá se i s podporou technologie Tempest 3D AudioTech pro co nejrealističtější prostorové ozvučení či využití rychlého SSD, díky němuž má být bleskové načítání velkého otevřeného světa.

Zajímavostí je, že zatím nebyla zmíněna podpora konzole PlayStation 5 Pro, takže jakým způsobem a jestli ji Grand Theft Auto VI využije, si musíme v tuto chvíli počkat. UPDATE: Rockastar Games na PlayStation Store potvrdil podporu konzole PlayStation 5 Pro. Podrobnosti se dozvíme později.

Pokud si předobjednáte hru Grand Theft Auto VI na konzoli PlayStation 5, získáte jako bonus jeden měsíc GTA+ zcela zdarma.

Zdroj: PlayStation Blog
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5

Komentáře (34)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Jakub Andreas
Jakub Andreas #Pak zhasni 😎

@pejtrix Třeba časem, až vyjdou všechna DLC😁 R* To vyždíme do poslední kapky. Viděl bych to i na nějaké edice pro PS7 🤣

pejtrix
pejtrix #PS5
❤️1

no nic tesil jsem se spis na nejakou peknou edici s steelbookem a plakatem ve fyzicky edici 🫩 musim teda vzit ultimate na pro valec ❤️🤩

TimeSplitter
TimeSplitter #PC Mamrd Race

Diky Termosko, lepe bych to nenapsal. :D

TimeSplitter
TimeSplitter #PC Mamrd Race
😁1

Komentář byl uzamčen

Dehumanizace skupiny (goy) a výhrůžka násilím (Great Purge)

martinns
martinns #PS5 Pro,Switch2

Mj. proto jsem taky PS5Pro kupoval.....

Jakub Andreas
Jakub Andreas #Pak zhasni 😎

@TimeSplitter: Náročný měsíc. Hodně moc akcí, pivka a zábavy. Občas to taky zkus 😎

TimeSplitter
TimeSplitter #PC Mamrd Race
😁1

@Jakub Andreas Kazdy den nemusis, ale aspon jednou mesicne bys mohl.

Preci jen i rozbite hodiny ukazuji 2x denne spravny cas, to se o tobe posledni dobo rict neda. :D

Jakub Andreas
Jakub Andreas #Pak zhasni 😎

@Heymi9615 Ašwafarma nastoupila moc pozdě, takže podpora nebude nic moc. Viděl bych to na 720p a stabilních 30fps.

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
😁2

Jsem velice zvědavý na brambora verzi.

Zavorka
Zavorka #FckFanboys
😁1

No tak snad nebude zase ps5 ztrácet fps oproti series X. To by byla po tomhle prohlášení ostuda.

Jakub Andreas
Jakub Andreas #Pak zhasni 😎
😁1

@TimeSplitter Díky, nemohu dominovat každý den, to se prostě stává 😎

Zatím se postavte do řady a čekejte na GTA 😎

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN

@Gallind link

Ex-SOLDIER
Ex-SOLDIER #Imperius Rex
❤️1

Nový Zéland už má předobjednávky a je to PS5 Pro Enhanced link

lagZz
lagZz #PC/Switch 2 ❤️

@Jakub Andreas Soutez o nejnizsi IQ webisku jsi vyhral uz davno kontumacne po tom co MC odesel , nemusis to pripominat kazdy den Kubo. 😁

Jakub Andreas
Jakub Andreas #Pak zhasni 😎

@TimeSplitter Obrázek v komentáři Lepší? 😎

Gallind
👍2
❤️1

@TimeSplitter Taky GTA nehraju... hrál jsem jen Vice city. Těším se na Zeldu, nové Xenoblade... tohle přenechám jiným...

TimeSplitter
TimeSplitter #PC Mamrd Race
😁5

@Jakub Andreas Priste se radsi porad s "AI", at aspon ta tri slova dokazes napsat spravne. :D

lagZz
lagZz #PC/Switch 2 ❤️
👍1

@czDante92 Hele ja hral naposledy Vice City a pak RDR2. Nejsem bohuzel fanda, ale naprosto respektuju kvality te serie, takze me to nechava chladnym zatim, ale samozrejme az bude vic videt treba se to zmeni. :)

Jakub Andreas
Jakub Andreas #Pak zhasni 😎

@Propumpovaný bicále 💪💪🏻

You dropped this 👑

TimeSplitter
TimeSplitter #PC Mamrd Race
👍1

@czDante92 Nehraje nic, me treba GTA absolutne nezajima a ackoli je mi jasne, ze v tomto budu spis vyjimka, tak doslova sam zcela urcite nebudu. :)

🎥MistrJakub🎥
🎥MistrJakub🎥 #PS VLÁDNE
❤️1

To je oznámení ve stylu země je kulatá. Vzdyt je to jasne 🤍

czDante92
czDante92 #PSMR
👍1
😁1

@lagZz hele u jakýkoliv jiný hry bych více či méně souhlasil, ale v tomhle případě by byl každej den navíc hotové martyrium 😁ale pokud tady jen nehraješ tvrďáka tak good4u no 😁

Zafik

Je až smutné jak ty "nejlepší" už pár let nenesou známku Sony. Ta už jen platí za hry třetích stran a dělá hry s indama, poruchama a rezavýma držkama co vypadaj jak po 16h šichtě v Dolu Lazy.

Buk va
Buk va #Král Talismanu
👍4

Tohle se Sony povedlo. Vynikajici spolupráce a marketing. Není to sice exkluzivita, ale na Ps5 bude mit hra exkluzivní zážitek. Klobouček, že se Sony zase vrací k herní identitě 👏🎩🎮

KonZolovejKral
KonZolovejKral #ModráGuma

Obrázek v komentářiplejka už se těší. Letsgoooooo

lagZz
lagZz #PC/Switch 2 ❤️

@czDante92 Zavistí mi uplně cuká v oku asi jako RDR2 ktery jsem si s ledovym klidem pustil dva roky po releasu. 😁

czDante92
czDante92 #PSMR
❤️1
😁1

Už teď mi je zelených bramboříků a mástrrejs z čekárny líto když si pomyslím jak toho devatenáctého spustím tuto nadhru na svém nadstroji 😍

Viribusunitis89
👍5

Je jasné že Grand Theft Auto VI bude technologický zázrak stejně jako Gta V na Ps3 a Xbox 360.

Šourek Mourek

Bodejť

lagZz
lagZz #PC/Switch 2 ❤️
😁3

Na nejlepsi zazitek si bude muset pockat jeste na te spravne platforme az nam to plebs betatestne. 😂

Jak by rekli zdejsi ultras. 😁

Související články

Nejčtenější články