Konzolista.cz

Něco málo o příběhu Far Cry 4, dostane season pass

novinkastředa 21. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Něco málo o příběhu Far Cry 4, dostane season pass
V minulém týdnu po mnoha spekulacích konečně Ubisoft potvrdil vývoj akční hry Far Cry 4. K bližšímu představení ale přijde až během E3, takže zatím moc konkrétních informací nemáme. Nyní ale uniklo několik střípků o příběhu. „Skrytý v Himálajích leží Kyrat, země s bohatou tradicí a násilím. Jste Ajay Ghale, který bude cestovat do Kyratu na poslední přání své matky, přičemž se ocitnete v občasné válce za svržení tyranského režimu diktátora Pagan Min. Budete prozkoumávat a procházet tento otevřený svět, kde nebezpečí a nepředvídatelnost číhají za každým rohem. Vítejte v Kyratu,“ píše popis na Uplay. Obchodní řetězec Gamestop zase odhalil předčasně Season pass za 30 dolarů, takže už nyní je jasné, že vývojáři budou hru podporovat i po dohrání. Určitě se můžeme těšit na nějakou bonusovou singleplayerovou misi, ale také nám byl slíben propracovaný multiplayerový režim, který rovněž bude po vydání rozšířen. Far Cry 4 vyjde v listopadu pro PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360 a Xbox One.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

Tak už nyní oznámení season passu? to mě docela zkazilo nadšení a jistotu koupě plné hry

Harnet
Harnet #SONY

Season Pass za 30dolaču [s8] + 60hra, nezda se vam to už nejak moc??? [s3]

Už co si zas dovolujou, to je nehoraznost, mrdky! Hra ješte ani nevyšla, neni ani trailer, ani gameplay, ale season pass za 30 už oznamenej je [s3]

TombRaider
TombRaider #Legenda

Už sa teším :D

MARTASLJ
👎1

No už podľa tohoto vidím že príbeh bude väčšia konina ako to čo bolo v trojke.

426kahemi
👍1

Doposud je FC3 tou nejlepší hrou, co jsem kdy měl tu čest si zahrát, a tohle bude doufám jeho pravý nástupce na trůnu

Spilif

Já sem na tenhle díl zvědavej FarCry byla na svou dobu best a průkopník, FarCry2 mě hodně bavila a FarCry 3 mě chytnul tak že jsem to odjel jedním dechem na Platinu. Doufám že to takhle bude i u čtyřky plus krása prostředí díky konzoli nové generace no já jsem zvědavej moc[s7][s1]

Chris Redfield

Pokud bude soucast season passu dalsi eskapady Rexe Powercolta tak kupuju day one [s6]

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍1

Zas season pass?

ConanVJ
ConanVJ #P3D BEST!!
👍3

Hlavně ať zas nedokálej ten MP. U FC3 mě to dost mrzelo, když byla FC2 přes svoje mouchy parádní MP pařba......

Související články

Nejčtenější články