Konzolista.cz

NBA Live 15 vyjde v říjnu

novinkapátek 6. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: NBA Live 15 vyjde v říjnu
V minulém roce EA konečně vydala svoji novou NBA hru, ale její kvalita rozhodně nebyla taková, jakou nám vývojáři slibovali. Jednalo se veskrze o průměrnou až podprůměrnou záležitost, za níž se museli i vývojáři stydět. EA to ale nevzdává a už 7. října vydá nový ročník NBA Live 15 pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360 a Xbox One, jak odhalila dnešní tisková zpráva. Vývojáři v oznámení říkají, že si byli vědomi nedostatků předchozí hry, a právě na nich nyní zapracovali, aby nás čekala zábavná hra v pěkné grafice. Jestli tentokrát nejde jen o slova, se brzy uvidí.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (4)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
lecheff

Ten prepadak by radsej vychadzat vobec nemal - EA myslim kvalitne narazi - 2k uz nedobehnu, ani keby im sli oproti.

Kanive
Kanive #IDontKnowU

Tak to ja bych se divil asi stejně jako kdyby 2k oznámilo hokej :-D

Kanive
Kanive #IDontKnowU

Proč by nemohli? Dva roky žádný nba neměli a když ho už konečně vydali, tak to bylo debilni. Na 2K mít nikdy nebudou.

Kanive
Kanive #IDontKnowU

.... nemusí