Nathan Drake a Chloe Frazer míří do Fortnite
novinka•neděle 13. února 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Epic Games
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (18)
Musí udělat reklamu pokud budou zdarma proč ne Uncharted výborná. Sice začala sezóna v CoD ale čas si udělám podívám.
Me to vůbec nevadí. Nechápu že se nad tím přidáváním legendárních postav do Fortnite pořád ještě někdo pozastavuje, a hlavně negativně. Samozřejmě hlavně ti co to ani nehrají že. Proč ale? Vždyť co je vám potom? Myslíte si ze jsou hráči Fortnite zvědaví na ty vaše kecy, a neustále urážení? Výsměch? Tím vlastně urážíte samotné hráče té hry.Fortnite hrají jen děti, nebo už jsem slyšel takové řeči že jen idioti nebo podobně. Tady zase neustále kydaté na to že se ve hře objeví nějaká postava od jinud.. A? Tohle se dělo přeci vždy, a nikomu to třeba u takového Mortal Kombat nevadilo. Zamyslete už nad sebou. Jsou to jenom hry... A vy to berete tak vážně.. Ooo Kratos je vážná postava, a ve Fortnite bude poníženy😃
To jako vážně? teď bude ponížený asi Nathan prej 🤣 ne... Naopak je to skvělé mít možnost hrát za ty postavy i jinde.. Ale asi to vidíme každý jinak. Jen mi přijde prostě hloupé, a naivní prskat kvůli obyčejným hrám, že nějaká postava bude trsat třeba ve Fortnite. Já to vidím pozitivně..
@RedSeaDiver70: to víš že jo, na každý den v týdnu
Metlalord- ty už to triko máš ve skříňi že? 🤣🤣🤣
No jéžiš, tak je ve Fortnite skin. Sony si udělá reklamu a má z toho nějaký ten dolar. Hlavně že se tu najde hromada prskalů, kteří mají tu tendenci kvůli tomu zvracet do komentů. Nikdo vás nenutí to kupovat, stejně jako nikdo nenutí hatery chodit do kina na Uncharted. Prskáte tu o prasárnostech, o špatných hercích, o kvalitách....ale pak si koupíte u vietnamců, nebo v Lidlu triko s PS logem a jste za velký borce....
Wtf
tak do yakuzi stoji skin hlavniho hrdiny kilo a tady je to za odmenu.naprosto vporadku, mam rad fanservice, neb jsem herni fan.
Chudák Nathan, teď bude skákat z autobusu a mlátit lidi krumpáčem...😣
@susty7: Troufám si tvrdit, že Sony neprodávala, ale naopak kupovala. Promo k filmu něco stojí.
Čekám, kdy tam začnou házet lidi z porno branže.
Woe třeba rychlé šípy od Foglara by se tam taky hodily! 🤣🤣🤦🤦
Heymi9615 - Jsem trošku staršího data odkojený komunismem a ve škole mi vtloukali do hlavy ruštinu tak jsem marně tápal nad slovem facepalm 😃 Vím že face je obličej ale ani překladač to nedal tak až wikipedie 😃 Zase je člověk o něco chytřejší! 😃😉
Bože!!! 🤦🤦🤦
Skin Babiše : " stahujte mě než mě smažou "
Ještě tam není Krteček , Bob a Bobek , Čtyřlístek
výsměch
Facepalm.