Oznámen nový obsah MMO RPG hry The Elder Scrolls Online na rok 2023

novinka  5
Martin Šmíd, 25. 1. 2023 22:38
Vývojáři ze ZeniMax Online Studios dnes oznámili plán na rok 2023 pro svoji akční RPG MMO hru The Elder Scrolls Online, který zahrnuje novou kapitolu Necrom i další dobrodružství. „Tým ze ZeniMax Online Studios dnes oznámil nové dobrodružství do ESO pro rok 2023, Stín nad Morrowindem. Letošní příběh přivádí hráče zpět do Morrowindu, kde jim umožní navštívit místa, která v sérii The Elder Scrolls nebyla k vidění již od roku 1994. Dobrodružství Stín nad Morrowindem vypráví poutavý příběh rozdělený do několika obsahových částí, z nichž první se objeví v podobě DLC s dungeonem Scribes of Fate v březnu. Příběh bude následně v červnu pokračovat kapitolou Necrom. A co je nejzajímavější, tvůrčí tým prozradil, že s uvedením kapitoly Necrom přijde v červnu i nová hratelná třída Arcanist,“ stojí v tiskové zprávě.

Informace z tiskové zprávy

DLC The Elder Scrolls Online Scribes of Fate

Sága Stín nad Morrowindem začíná v březnu prostřednictvím DLC Scribes of Fate, které přinese dva nové dungeony pro hru PvE čtyř hráčů. Ti se budou muset ve Dvoraně písařů probojovat přes zvrácené akolyty Písařů z Mory nebo se utkat s časovou magií Bala Sunnara. Scribes of Fate bude k dispozici 13. března 2023 na PC/Mac a 28. března 2023 na konzole Xbox a PlayStation.

The Elder Scrolls Online: Kapitola Necrom

Po DLC Scribes of Fate se letos v červnu objeví kapitola The Elder Scrolls Online: Necrom. Kapitola Necrom bude obsahovat 30 hodin zcela nového příběhového obsahu, který hráče zavede do dvou mimořádných nových oblastí ve východním Morrowindu, a to spolu se dvěma novými společníky. Kromě nových oblastí se v kapitole Necromobjeví jeden z nejžádanějších prvků v rámci ESO, což je nová hratelná třída – Arcanist. Arcanist je sedmou a nejnovější třídou ESO a přinese do hry nové mocné schopnosti a herní mechaniky, které čerpají z daedrického prince z říše Oblivion. Kapitola The Elder Scrolls Online: Necrom vychází 5. června 2023 na PC/Mac a 20. června 2023 na konzole Xbox a PlayStation.

INFORMACE O HŘE

Pusťte se do jedinečného dobrodružství plného bezkonkurenčního vyprávění a propracovaných příběhů The Elder Scrolls. Vydejte se do Tamrielu – fantasy světa plného života, kde vaše rozhodnutí utvářejí váš prožitek. Bojujte, kořistěte, vyrábějte i kraďte a vžijte se do role lučištníka, mága, obchodníka, učence nebo válečníka. Hrajte sólo nebo s přáteli a kombinujte vybavení a schopnosti podle vlastního herního stylu. Nevyžaduje žádné herní předplatné – stačí jednou koupit a hrát bez omezení.

ODEMKNUTÍ NOVÉ TŘÍDY – Získejte sílu díky tajemstvím říše Apocrypha a zapovězeným znalostem Hermaeuse Mora. Arcanist je nová mocná třída, která dokáže ovládat ničivou, obnovující nebo obrannou magii, a to prostřednictvím tajemných prastarých run a ztracených grimoárů moci.

ZCELA NOVÉ OBLASTI – Prozkoumejte poloostrov Telvanni, domov kolosálních hub, tajemné magie, skalních věží a hlavního města Necrom. Navíc budete moct spatřit zapovězené knihy nekonečné knihovny říše Apocrypha.

KOSMICKÝ PŘÍBĚH – Princ osudu skrývá tajemství, která jsou pro smrtelníky i daedry příliš nebezpečná, než aby je pochopili. Nyní skryté, avšak bouřlivé síly ohrožují říši Apocrypha Hermaeuse Mora, a pokud bude tajemství daedrického prince odhaleno, může to rozvrátit celou realitu.

NOVÍ SPOLEČNÍCI TŘÍD WARDEN A ARCANIST – Dva noví spojenci hledají velkolepé úkoly a slávu! Odemkněte si redguarda třídy Arcanist a argoniana třídy Warden, aby bojovali po vašem boku a dělali vám společnost na cestě napříč Tamrielem.

Zdroj: TZ

The Elder Scrolls Online

ps4xoneps5xsx
Bethesda, Bethesda Game Studios
Datum vydání hry:
9. 6. 2015
Žánr:
RPG, Adventura
KARTA HRY

Komentáře