Nádherné obrázky z nových tratí závodů Driveclub
novinka•úterý 20. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (10)
sháním lidi do clubu! přidejte si mě, PSN: dj4u_cz
Lubina soukromé lobby bylo příslibeny,takže se ho snad dočkáme.No to bourání je úplně stejné jako bylo v grida,takže žádná novinka.Ale většinou bouraji ty co neumí jezdit a končí pak poslední či ani závod nedokončí protože to vypnou.Jinak já hraju online snad každý den,a to tvoje skákání aut jsem nikdy nezažil.Maximálně tam občas jsou auta jakoby neviditelná a to pak tím autem můžeš klidně i projet a lehce ho předjedeš.Ale tato chyba se často nevyskytuje.Jinak zamě super gamesa.
Online hraju,ne že ne,jen nejsem tak zapálenej,mám raději klid,pauzu na WC.....
Heymi9615 : ty online nehraješ , tak vím , že tě tohle netankuje , ty jsi soběstačný ve všem i v hraní DC v singlu , já bych si koněčně chtěl zahrát s kamarády a ne s cizákama hrát závody v bourání , tohle ty nikdy nepochopíš , jelikož asi online nikdy nehraješ
krásná práce...Driveclub to je srdeční záležitost[s7]
Lubino je z5 a s ním jeho soukromé lobby....[s6]
to že do dnešního dne nejde založit soukromou lobby je velký pruser . Včera jsem po dlouhé době zkoušel zajet online závody , je to neskutečný demolišn derby , prakticky se nedá vůbec závodit , zde se závodí kdo dřív koho vyrazí z trati ten vyhrává ,mnoho hráčů má tak mizerné připojení , že spousta aut zde skáče vzduchem , proč sem nedáte taky takové fotky ? Že je Driveclub nejhezčí automobilovou závodní hrou na PS 4 není pochyb , ona totiž zatím jiná hra ani není . Snad PC nebude zase odložen a skutečně 20. 3 . konečně vyjde . Pak DC okamžitě mažu z HDD
coco super video, škoda, že nejde pustit :D
Včera jsem si tratě projel a jsou super.Počáteční problémy hry jsou zapomenuty.
Nádhera!!![s16]