Konzolista.cz

Nádherné obrázky z nových tratí závodů Driveclub

novinkaúterý 20. ledna 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nádherné obrázky z nových tratí závodů Driveclub
Včera dostala závodní hra Driveclub studia Evolution velký update, který nabídl hned pět nových tratí zasazených do nové země – Japonska. Protože Driveclub je jednou z nejhezčích her současnosti a navíc obsahuje povedený Photo režim, objevují se na internetu nové a nové nádherné obrázky z japonských tratí, na některé se můžete podívat níže v novince. Do komentářů nám určitě napište, jak se vám nové tratě líbí.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
dj4u_cz
dj4u_cz #BF3

sháním lidi do clubu! přidejte si mě, PSN: dj4u_cz

petar99
👍1

Lubina soukromé lobby bylo příslibeny,takže se ho snad dočkáme.No to bourání je úplně stejné jako bylo v grida,takže žádná novinka.Ale většinou bouraji ty co neumí jezdit a končí pak poslední či ani závod nedokončí protože to vypnou.Jinak já hraju online snad každý den,a to tvoje skákání aut jsem nikdy nezažil.Maximálně tam občas jsou auta jakoby neviditelná a to pak tím autem můžeš klidně i projet a lehce ho předjedeš.Ale tato chyba se často nevyskytuje.Jinak zamě super gamesa.

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife

Online hraju,ne že ne,jen nejsem tak zapálenej,mám raději klid,pauzu na WC.....

Lubino1
👍1

Heymi9615 : ty online nehraješ , tak vím , že tě tohle netankuje , ty jsi soběstačný ve všem i v hraní DC v singlu , já bych si koněčně chtěl zahrát s kamarády a ne s cizákama hrát závody v bourání , tohle ty nikdy nepochopíš , jelikož asi online nikdy nehraješ

markus
markus #PS4
👍2

krásná práce...Driveclub to je srdeční záležitost[s7]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍3
👎1

Lubino je z5 a s ním jeho soukromé lobby....[s6]

Lubino1
👎3
👍1

to že do dnešního dne nejde založit soukromou lobby je velký pruser . Včera jsem po dlouhé době zkoušel zajet online závody , je to neskutečný demolišn derby , prakticky se nedá vůbec závodit , zde se závodí kdo dřív koho vyrazí z trati ten vyhrává ,mnoho hráčů má tak mizerné připojení , že spousta aut zde skáče vzduchem , proč sem nedáte taky takové fotky ? Že je Driveclub nejhezčí automobilovou závodní hrou na PS 4 není pochyb , ona totiž zatím jiná hra ani není . Snad PC nebude zase odložen a skutečně 20. 3 . konečně vyjde . Pak DC okamžitě mažu z HDD

Kanive
Kanive #IDontKnowU
👍2

coco super video, škoda, že nejde pustit :D

petar99
👍1

Včera jsem si tratě projel a jsou super.Počáteční problémy hry jsou zapomenuty.

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍2

Nádhera!!![s16]

Související články

Nejčtenější články