Na čtvrtek Sony oznámila údržbu PlayStation Network
novinka•úterý 13. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: PlayStation
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie






Reklama


















novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (25)
To je pohoda,pridu domu ze zaparim s kamosema a po par minutach me to vykopne z bf do menu a este mam u vsech her zamecek,ja uz z toho psn dostanu prujem
Údržba PSN je až zítra 15.1. tak buďte dnes v klidu.
Paprik: teda takhle mi zku*vit nick, to uz je sila :)
Jinak tady na uk strance se taky pise o ctvrtku, takze chyba bude zrejme tady. Spousta lidi, co chodi jen sem, tak muze byt zbytecne offline a zitra by byli zbytecne double nasrany, takze by to chtelo opravu.
link
Pánové,když hraju COD:AW multák tak se to vetšinou drobet drbě až mě to vyhodí a napíše nejaký error se serverem(většinou večer).S kamošem je zázrak když se připojíme v co-op u AC:Unity a pokud se připojíme tak nás to po hodině jednoho z nás vykopne,když se kouknu na měření internetu tk mě to beží pořád při rychlosti 40,28 Mbit/s.Nemuže to mít za nasledek to zminované PSN?
Cypheroin: jestli sis nevšim, tak v tom článku se mluví o USA... Předpokládám, že Kachlo nebude řešit americký, ale evropský PSN...
kruta: třeba proto, že když je u nás noc, tak někde je odpoledne a tam jsou taky hráči. To by to nemohli udělat nikdy.
Kachlo, neni ten vypadek nahodou az zitra? (ctvrtek, 15.1.2015)
Viz.: link
Tak a môžme sa pripraviť po údržbe na ďalší výpadok [s6]
To je chytré naplánovat údržbu v den updatů store... taky to mohli udělat o den dříve. Ikdyž žádné nové slevy by stejně neměly být...
Mně je to jedno, já mám v tom čase fotbal, ale nechápu prostě ten výběr toho času .. mnoho serverů udělá údržbu mezi 2-4h, ale PSN musí v nejvytíženější chvíli [s6]
Tvl. lidi proberte se už. 4h nepojede Psn a vy děláte jako by měl nastat konec světa . Zkuste taky občas vylizt na vzduch nebo si přečíst nakou knížku . Fakt to už přestávám pobírat co se poslední dobou s váma děje
Achjo, já pořád nechápu ten nešťastný výběr času údržby .. 18-22h .. zrovna doba, kdy sedí nejvíce lidí právě u hraní [s4]
Lukásberoun : Myslím že příčinou odhlašování je nízká hodnota v modemu u tzv.kolonky v nastavení : ,,leastime". Tuhle hodnotu v domácím modemu musíš nastavit na maximum a měl by být po problému.
sony= sionismus serou maine hard profile
tullvan: s tim problem nemam, nejcasteji tam lezu pres Vitu a PC, ale ani u PS3 nevidim problem. Co mas konkretne na mysli?
Planovat udrzbu na stredu, kdy se aktualizuje Store., je ten nejhorsi termin, jaky mohli zvolit :-).
Doufám,že stihnu stáhnout to DLC do ACU....
lukasberoun: restartuj wifi router nebo modem.
super, že bude údržba v době, kdy v evropě hraje nejvíc lidí. asi by to nemohli opravovat třeba dopoledne...[s15]
Údržba je nejlepší obrana proti ddos. Zítra to nikdo neshodí!
lukasberoun Mě to dělalo v Destiny,než jsem si nastavil porty.Ono to nemusí být PSN
ne ja to myslim vazne[s14],asi tak poslední 2-3 mesice me to odhlasuje z niceho nic,pripojenim to není a konzole je taky v cajku[s8]
Ano a nekterym trotlum PSN nejede i kdyz nema na cem.
@lukasberoun, to je divný, některým ultras jede PSN i bez proudu [s8]
Třeba to po te udrzbe bude trosku stabilnejsi.To by se mi libilo nejak mi to poslední dobou hapruje.Uvidime