Na serverech PlayStation Network se začaly objevovat podklady pro klasické hry
novinka•čtvrtek 28. dubna 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: PlayStation
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie






Reklama


















novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
fórum
Think before you sleep
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (24)
Radeji bych tam videl nejaky originalni kousky nez bojovku a zavody...davat lidem ve 2022 tekkena 2 a ridge racera 2 je jako jim davat na hrani fifu 91 a nhl 91 v dobe kdy si hokej/fotbal zahraju davno lip.
Soul blade na ps1, to byla pecka a ještě třeba Soul Reaver 2.
ja bych rad, aby tam byly prvni dva dily Shadow Hearts :D ale to se mi nesplni . Rogue Galaxy na PS4 jiz mam . uvidim jak to bude bezet u me doma s tim streamem , nebo jak to bude vubec nakonec a treba se zas vratim k Final Fantasy 13 . tri konzole napojene na TV se mi nechce praktikovat ;D ale uz by mohli dat ten seznam . myslim ze to lidi zajima vic nez cena :o
ty jo zahrat si zas kula world,silent hill a nebo treba medal of honor to by byla pecka.
Suikoden 2, Vagrant Story a hlavně The Legend of Dragoon pls !
Pokiaľ chcú vydať fakt starú hru potrebuje remake ako Demon Soul na PS5 ináč je to len dojenie starej kravy Tieto Game pasy PS plus prémium su ťažké chujoviny na novej konzole chcem hrať nové hry nie staré 20 ročne 👌klasiky👌 kro má na to čas
A jak už to bývá s tou nostalgií, člověk to zapne a po deseti minutách to se slovy “ty vole jak jsem tohle mohl hrát?” zase vypne a půjde se pokochat hrou na PS5
Kez by tam byl dino crisis2, medal of honor, resistance, motorstorm a dalsi
O.D.T ale toho sa asi nedočkám
@BarackObama: Hrál bych i původní Tekken Tag Tournament, to mě taky bavilo hodně.
Pokud tam budou staré Tekkeny jako 3, 4, 5, tak budu štěstím bez sebe
Rámeček ti na 75 palcový tv moc nepomůže.Ve zpětný her z prvního Xboxu žádný rámečky nemám. Ořez 4:3 nepočítám.
Podle mě ty hry nepojedou ve fullscreenu, aby to bylo v rámci mezí koukatelné. Bude tam nějaký rámeček.
@Tragéd: Tak PS3 hry maj ve vetsine aspon nejaky rozliseni, ale takove PS1 ci PSP hry 😁Melo to byt i na VITU a to by byl kauf 🤭
@Sheva: hele já hraju starý residenty na PS3 a mám 4k telku 😂😂 ale jak říkáš nostalgie je sviňa .
V ramci predplatneho by mohla byt jeste CRT telka...Nostalgie je jedna vec, ale rozliseni druha. Staci si zapnout Swich hry na velke 4k tv a uz to je umeni na to koukat. Nedavno jsem mel zaplej PS mini a to je neco. Klasika to muze byt jaka chce...🙂
Já bych bral původní residenty 😂 a mgs až po čtyřku 😅. Neví někdo jestli tam náhodou nebudou první DINO crisis (1,2)?
Jinak těm ps 3 hrám, když ta hra vyšla v češtině tak bude v češtině i v té cloud verzi?
Doufám že tam bude i Kula World.
Já chci z PlayStation 2 všechny díly Ratcheta a Metal arms Glitch in the system.A z PlayStation 3 Motorstorm, Timeshift a znovu Ratcheta
No, upřímně jsem na to fakt zvědavej, jak se tyhle starý kousky budou na PS5 hrát a jak to bude ve finále vypadat 👀😁
Mr. Driller si pamatuju, to byla pecka :D a RR2 byla taky slušná zábava :) sakra hoši, ja si ten PS Plus Extra Deluxe Special +1 snad pořídím :D
@S.T.A.R.64: moc bych s tím nepočítal, ze začátku asi určitě ne, to by se s tím už chlubili
Budou mít trofeje???
Sem s tím ☺️