Na internet unikl gameplay trailer na Battlefield: Hardline UPDATE

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
Komentáře (30)
Mě osobně se to líbí a připadá mi to zajímavý :) Když se to povede tak to může být veliká řežba. Jen at' to neni zase zabugovaný a bude to v pořádku :)
No k PAY DAY2 se asi nedostanu, ale k tomuhle? proč ne. Změna je život a navíc se mi nápad velice zamlouvá.
noooo... ja sa tešim, multak v menšom počte s nejakým objectivom? prečo nie? hlavne ked PayDay dal slušný základ ale dobre vieme, že hotový produkt nebol az také terno a celá hra posobila tak trošku Bčkovo... PayDay v AAA kabáte? prečo nie... osobne sa tešim hlavne na multak
tu je este zatial fungujuci link keby niekto chce: link
Nooo... Tu sa EA evidentne predvadza v plnej polnej... Studio zodpovedne za dost kvalitne tytuli ala Dead Space ci Dante's Inferno necha robit "hru" co bude mat konkurovat Call of Duty... a aj ked to nema nic spolocne s legendarnym Battlefieldem, tak to proste nazvu Battlefield... uz viac degradovat tu znacku, a aj Visceral games snad ani nemohli....
Kazdopadne toto pojde mimo mna, ale uz len koli Visceral games ostavam verit, ze aspon ta SP cast bude dobra...
Paráda navíc na tom dělají vývojáři co stojí za dead space tak snad bude singl lepší než v BF4.
Tak to už s BattleFIELDem nemá skoro nic společného :D Tohle by se melo spis jmenovat BattleGROUND... Stejně jde o kopirku nedávného PayDay... EA začíná byt cim dal tím víc originalnejsi...
Karlos: Vydím to stejně :D link
Tejto sérii sa už niekoľko rokov úspešne vyhýbam ,je to chaos a nevypadá to nijak lakavo
on je karel starej, víte? on se ještě učil rusky :D
to malo byt whatcha :) poznam tu pesnicku preto reagujem :).. aspon tka som to nasiel v textoc piesne
Watcha = něco jako What do you/What are you...
watcha? to je zase co za slovo?
nemam s tim vubec problem swat vs gangy je lepsi nez hrat z rusakama a cinou a tohle je pekna zmena . a ze to vykrada pay day? no a co!!!
Bad boys bad boys
Watcha gonna do, whatcha gonna do
When they come for you
Bad boys, bad boys
Watcha gonna do, watcha gonna do
When they come for you
vypada to jenom jako vyžirka payday nic vic nic min ...
Odpad jako všechno od EA. F2P hry mají větší kvalitu než cokoliv od EA.
Ten frostbite engine je odpornej a ty postavy nemaj žádnej vyraz v obličeji, jsou jako sochy.
Presne takhle si predstavuji hru, ktere bych se ani klackem nedotkl, ovsem afera se dela u atmosferou nabiteho The Order.
Vypadá to hodně zajímavě určitě by mě to nemělo chybět ve sbírce [s16] trošku změny neuškodí
vypada to jako vykradacka toho co za posledni dobu je popularni a dobre se to hraje,
nekdo tu psal kopie PAYDAY 1 a 2,
naprostej souhlas,hlavne ten mod HEIST ![s2]
je tam namixovany snad vsechno co lidi ted matěj,[s12]
BAFLFÍLD FOREVR [s10]
to už je BF4 v takový prdeli, že zrychlují cyklus vydávání na jeden rok a letos se narychlo dělá novej díl? No jo, no, když se BF4 oproti BF3 prodala půlka a to ještě ve slevě...
Nejlepší mapa z videa je ta PĚSTÍRNA (Cannabis Growing Facilities)[s4][s4][s4]
tak libí se mě to víc než normál battlefield
To bylo video urcene na E3 mrzute... Ze
me se to teda ku*va libi,tohle beru hned jak to vyjde
Dobra kopie PAYDAY 1 a 2
Battlefield by se to nemelo jmenovat ale hra nemusi byt nutne spatna jinak EA je mi lito... A video uz slape
Naprostá zrůdnost! Odporné téma, grafický styl i stokrát viděné herní principy. Co s takovou hrou? O podobné zasazení se pokusil Call of Juarez: Cartel a Payday, byla to příšernost, tohle vypadá snad ještě hůř. Už neví, jak z lidí tahat peníze.
Stihl jsem to zhlédnout :D Nejdřív takový ten pocit „WTF??!“, ale nakonec si říkám proč ne? Změna je život :)
Zlatej Bad Company. Tohle vypadá těžce nic moc.
Uživatel toto video odstranil. Tak nic :D
Video už nefunguje ?
Nejlepší je dole nápis na tom videu "Confidential" :D No jak tak na to koukám, tak to žádný trhák stejně asi nebude.