Konzolista.cz

Na Homefront: The Revolution se stále pracuje

novinkapondělí 9. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Na Homefront: The Revolution se stále pracuje
Před zhruba rokem Crytek oznámil akční hru Homefront: The Revolution pro konzole PlayStation 4 a Xbox One, na které pracovala jeho UK pobočka. Následně se ale Crytek dostal do finančních problémů, vývojářům přestal platit a začalo to vypadat s hrou hodně bledě. Naštěstí ji odkoupil vydavatel Deep Silver i se studiem Crytek UK, které následně přejmenoval na Dambuster Studios. Od tohoto přesunu jsme o hře neslyšeli, ale to neznamená, že by se na ní nepracovalo. „Dostáváme od fanoušků dotazy, jestli se z Homefront: The Revolution stane nový Prey 2 nebo Duke Nukem Forever. Věřte mi ale, že náš tým v Dambuster Studios na hře pracuje ve dne i noci, takže hra určitě vyjde,“ napsal na NeoGAF komunitní manažer Deep Silveru, Maurice Tan.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (3)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

Jsem fakt hodně zvědav jak se to povede.

DoomedVítek

Já jsem rád že už to nedělá Crytek, kterej sice umí super vizuál ale při tom se mu z toho vytrácí zábava. Ale že by Deep Silver byla zrovna společnost která ve mně vyvolává pocit že ta hra bude kvalitní se taky říct nedá :D

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

To je moc dobře,1 me moc bavila

Související články

Nejčtenější články